Çıkış Tarihi     : 02 Mayıs 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Biyografi,Cinayet,Drama,Heyecanlı
Taglar             : Kahraman katil,serial killer as protagonist,Ölüm cezası,claiming innocence,ted bundy
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  COTA Films , Ninjas Runnin' Wild Productions , Voltage Pictures
Yönetmen       : Joe Berlinger (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Elizabeth Kendall (IMDB),Michael Werwie (IMDB)
Oyuncular      : Lily Collins (IMDB)(ekşi), Zac Efron (IMDB)(ekşi), Angela Sarafyan (IMDB)(ekşi), Sydney Vollmer (IMDB), Macie Carmosino (IMDB), Ava Inman (IMDB), Morgan Pyle (IMDB), James Hetfield (IMDB)(ekşi), Richard K. Jones (IMDB), Justin Inman (IMDB), Grace Victoria Cox (IMDB), Alan B. Jones (IMDB), Jeffrey Donovan (IMDB), Maya Berlinger (IMDB), Derek Snow (IMDB), Dylan Baker (IMDB), Kaya Scodelario (IMDB), Haley Joel Osment (IMDB), Terry Kinney (IMDB), Leilani Barrett (IMDB), Ryan Wesley Gilreath (IMDB), Ken Strunk (IMDB), Jared Joplin (IMDB), Justin McCombs (IMDB), Joe Berlinger (IMDB), Brandon Trost (IMDB), Tim Young (IMDB), Torrie Wiggins (IMDB), Chris Petty (IMDB), Kevin McClatchy (IMDB), Paul Kulis (IMDB), Brian Geraghty (IMDB), Michael Simkin (IMDB), Jim Parsons (IMDB), Tess Talbot (IMDB), John Malkovich (IMDB), David Myers Gregory (IMDB), Ming Wang (IMDB), Sarah Berlinger (IMDB), Claire Sinofsky (IMDB) >>devamı>>

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (~ Ted Bundy: Durmiendo con el asesino) ' Filminin Konusu :
Karizması sayesinde kadınlara yaklaşarak, tecavüz ettikten sonra onları öldüren ve 1989 yılında idam edilen seri katil Ted Bundy'nin hayatının anlatıldığı biyografik film, sorunlu bir ilişki yaşadığı kız arkadaşı Liz'in perspektifinden aktarılacak.


 • "bu filmin vizyon tarihi falan yazmıyor hiç bir yerde ne oldu bilen var mı?"
 • "oyuncu kadrosunu başarılı bulsam da fragmanda ted bundy gibi bir canavarı havalı gösterme çabasını görünce şimdiden izlemeden tiksindiğim filmdir. bakalım nasıl toparlayacaklar."
 • "natural born killers hezimetine dönüşmez inş. sırf hetfield var diye izlenir gerçi kimi kandırıyoruz. editlenecek bakalım."
 • "eglence saçan fragmanı bende hayal kırıklığı uyandırmıştır, kasvetli biyografik korku filmi beklerken, disney fragmanı ile karşı karşıya kaldık. umarım film toparlar."
 • "netflix belgeseli tüyleri diken diken ederken film fragmanı sanki masum adamın ceza evine girip kurtulma hikayesi gibi olmuş. ayrıca bu rolü bale reis bi oynardı ki bi oynardı zac efron olmamış."
Facebook Yorumları
 • comment image

  trailer geldi ama tonu karanliktan ziyade baya rockstar hayatini anlatan ve eglenceli bir havada olmus. bundy ne zaman ripped oldu lan bir de? 38-45 arasinda insani olduren bu sapigi agir sekilde idol yapma cabasi sezdim fragmanin tonunda.

  https://youtu.be/v38mnmdcgrm


  (gucci mane - 27 Ocak 2019 11:07)

 • comment image

  fragmanı seyrettikten sonra keşke zac efron gibi eski bir disney oyuncusu yerine gerçek bir metot aktörü bulsalar diye hayıflandığım film. karakterin içine tam olarak giremediğinden efron'nun oyunculuğu maalesef taklitten öteye gidememiş. trailer'da ted bundy'e benzeyen tek şey saçı ve kıyafetleri. nerede o soğuk, duygudan ve empatiden yoksun şeytani bakışlar? şahsen ben karşımda ted bundy'i değil 70'li yılların modasına göre giyinmiş bir zac efron'dan başka bir şey göremedim.


  (medsarpent - 27 Ocak 2019 12:10)

 • comment image

  oyuncu kadrosunu başarılı bulsam da fragmanda ted bundy gibi bir canavarı havalı gösterme çabasını görünce şimdiden izlemeden tiksindiğim filmdir. bakalım nasıl toparlayacaklar.


  (brooklyn carter - 28 Ocak 2019 22:43)

 • comment image

  fragmanında gördüğüm kadarıyla ted bundy pisliğini karizmatik bir idol gibi sunan, resmen bir seri katili romantikleştiren bir yapım olacak. şimdiden bununla ilgili eleştiriler almaya başladı zaten. ama işin daha da kötüsü, sosyal medya ted bundy'nin ne kadar karizmatik olduğunu, şimdiye kadar "hak ettiği" ilgi ve ünü alamadığını ve bu filmin "nihayet" ona o hak ettiği her şeyi vereceğini düşünen beyinsizlerle dolu. bu seri katil hayranlığı ciddi bir problem ve gerçekten mide bulandırıcı olmaya başladı.


  (ma ya - 29 Ocak 2019 01:17)

 • comment image

  eglence saçan fragmanı bende hayal kırıklığı uyandırmıştır, kasvetli biyografik korku filmi beklerken, disney fragmanı ile karşı karşıya kaldık. umarım film toparlar.


  (running to the sea - 1 Şubat 2019 14:19)

 • comment image

  netflix belgeseli tüyleri diken diken ederken film fragmanı sanki masum adamın ceza evine girip kurtulma hikayesi gibi olmuş. ayrıca bu rolü bale reis bi oynardı ki bi oynardı zac efron olmamış.


  (qazrfv - 11 Şubat 2019 21:36)

 • comment image

  conversations with a killer the ted bundy tapes izlerken fragmanına denk gelip böyle bir filmin varlığına şahit oldum. söz konusu neşe dolu trailer başka izleyicileri de rahatsız etmiş neyse ki. o nasıl salak saçma bir fragmandır yahu? "kadınları katlediyor ama çok yakışıklı çok havalı çoook romantik."

  ted bundy'nin kurbanlarına hiç mi saygınız yok? bu adam nekrofili, kurbanlarının her yerini paramparça eden, delicesine ısıran, ölüsüne dirisine tecavüz eden, gram pişmanlık duymayan ve kimbilir daha bilmediğimiz ne iğrençliklere imza atan bir yaratık. bilindiği üzere bir haltı itiraf etmeden ölüyor. ölmeye yakın bir iki bir şey söylüyor sadece. o da yırtmak için. bu işi yaparken utanmadınız mı?


  (otlukek - 21 Şubat 2019 18:40)