Çıkış Tarihi     : 02 Mayıs 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Biyografi,Cinayet,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  COTA Films , Ninjas Runnin' Wild Productions
Yönetmen       : Joe Berlinger (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Michael Werwie (IMDB)
Oyuncular      : Lily Collins (IMDB)(ekşi), Zac Efron (IMDB)(ekşi), Angela Sarafyan (IMDB)(ekşi), Sydney Vollmer (IMDB), Macie Carmosino (IMDB), Ava Inman (IMDB), Morgan Pyle (IMDB), James Hetfield (IMDB)(ekşi), Richard K. Jones (IMDB), Justin Inman (IMDB), Grace Victoria Cox (IMDB), Alan B. Jones (IMDB), Jeffrey Donovan (IMDB), Maya Berlinger (IMDB), Derek Snow (IMDB), Dylan Baker (IMDB), Kaya Scodelario (IMDB), Haley Joel Osment (IMDB), Terry Kinney (IMDB), Leilani Barrett (IMDB), Ryan Wesley Gilreath (IMDB), Ken Strunk (IMDB), Jared Joplin (IMDB), Justin McCombs (IMDB), Joe Berlinger (IMDB), Brandon Trost (IMDB), Tim Young (IMDB), Torrie Wiggins (IMDB), Chris Petty (IMDB), Kevin McClatchy (IMDB), Paul Kulis (IMDB), Brian Geraghty (IMDB), Michael Simkin (IMDB), Jim Parsons (IMDB), Tess Talbot (IMDB), John Malkovich (IMDB), David Myers Gregory (IMDB), Ming Wang (IMDB), Sarah Berlinger (IMDB), Claire Sinofsky (IMDB) >>devamı>>

Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile (~ Retrato de un asesino) ' Filminin Konusu :
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile is a movie starring John Malkovich, Zac Efron, and Lily Collins. A chronicle of the crimes of Ted Bundy, from the perspective of his longtime girlfriend, Elizabeth Kloepfer, who refused to...


 • "natural born killers hezimetine dönüşmez inş. sırf hetfield var diye izlenir gerçi kimi kandırıyoruz. editlenecek bakalım."
 • "oyuncu kadrosunu başarılı bulsam da fragmanda ted bundy gibi bir canavarı havalı gösterme çabasını görünce şimdiden izlemeden tiksindiğim filmdir. bakalım nasıl toparlayacaklar."
 • "bu filmin vizyon tarihi falan yazmıyor hiç bir yerde ne oldu bilen var mı?"
 • "en sevdiğim grubun en sevdiğim üyesinin, hatta direkt hayranı olduğum adamın oynayacağı film. izlemezsem ölürüm. net."
 • "zac efron, lily collins, john malkovich, angela sarafyan, grace victoria cox'ın rol alacağı ted bundy filmi. yönetmen joe berlinger.edit: kaya scodelario, kadroya katılmış."
Facebook Yorumları
 • comment image

  fragmanında gördüğüm kadarıyla ted bundy pisliğini karizmatik bir idol gibi sunan, resmen bir seri katili romantikleştiren bir yapım olacak. şimdiden bununla ilgili eleştiriler almaya başladı zaten. ama işin daha da kötüsü, sosyal medya ted bundy'nin ne kadar karizmatik olduğunu, şimdiye kadar "hak ettiği" ilgi ve ünü alamadığını ve bu filmin "nihayet" ona o hak ettiği her şeyi vereceğini düşünen beyinsizlerle dolu. bu seri katil hayranlığı ciddi bir problem ve gerçekten mide bulandırıcı olmaya başladı.


  (ma ya - 29 Ocak 2019 01:17)

 • comment image

  oyuncu kadrosunu başarılı bulsam da fragmanda ted bundy gibi bir canavarı havalı gösterme çabasını görünce şimdiden izlemeden tiksindiğim filmdir. bakalım nasıl toparlayacaklar.


  (brooklyn carter - 28 Ocak 2019 22:43)

 • comment image

  fragmanı seyrettikten sonra keşke zac efron gibi eski bir disney oyuncusu yerine gerçek bir metot aktörü bulsalar diye hayıflandığım film. karakterin içine tam olarak giremediğinden efron'nun oyunculuğu maalesef taklitten öteye gidememiş. trailer'da ted bundy'e benzeyen tek şey saçı ve kıyafetleri. nerede o soğuk, duygudan ve empatiden yoksun şeytani bakışlar? şahsen ben karşımda ted bundy'i değil 70'li yılların modasına göre giyinmiş bir zac efron'dan başka bir şey göremedim.


  (medsarpent - 27 Ocak 2019 12:10)

 • comment image

  trailer geldi ama tonu karanliktan ziyade baya rockstar hayatini anlatan ve eglenceli bir havada olmus. bundy ne zaman ripped oldu lan bir de? 38-45 arasinda insani olduren bu sapigi agir sekilde idol yapma cabasi sezdim fragmanin tonunda.

  https://youtu.be/v38mnmdcgrm


  (gucci mane - 27 Ocak 2019 11:07)

 • comment image

  zac efron, haysukul müzikıllardan geldi, ne güzel bi adam olup çıktı. kaç basıyorsun sevgili zac, bilmek isteriz... büyüdü de ted bundy'i oynayacak, hem de john malkovich'in yanında.

  film, ted bundy'nin seri cinayetlere başlamadan önceki sevgilisi olan elizabeth kloepfer'ın gözünden ted'i anlatacak. adam, terk edildikten sonra, eski sevgilisine benzeyen kadınları öldürmüş. john malkovich, ted bundy'i idama mahkum eden hakim edward cowart rolünde.


  (nice tnetennba - 31 Ocak 2018 17:50)