Süre                : 1 Saat 35 dakika
Çıkış Tarihi     : 29 Ağustos 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Korku,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Steel House Productions , Millman Productions , Skyline Entertainment
Yönetmen       : Tom Nagel (IMDB)
Senarist          : Jeff Denton (IMDB),Jeff Denton (IMDB),Jeff Miller (IMDB),Brian Nagel (IMDB),Tom Nagel (IMDB)
Oyuncular      : Denise Richards (IMDB)(ekşi), Mischa Barton (IMDB)(ekşi), Jeff Denton (IMDB), Brian Nagel (IMDB), Greg Violand (IMDB), Matt Mercer (IMDB)(ekşi), Malika Michelle (IMDB), Trevor Butcher (IMDB), David Greathouse (IMDB), Drake Jacobson (IMDB), Katie Keene (IMDB), Carolyne Maraghi (IMDB), Ryan Pilz (IMDB), Josh Sobotik (IMDB), Andrew Staton (IMDB)

The Toybox ' Filminin Konusu :
The Toybox is a movie starring Denise Richards, Mischa Barton, and Jeff Denton. An estranged family take a trip to the desert in their used RV but become stranded and isolated in the scorching terrain. They soon learn their RV holds...


 • "elaleme saat,cetvel ve bunun gibi bi sürü elzem nesne çıkarken ben doğarken ölmüşüm kıvamındaki bahtsızlara sürekli dinazor fosili maketi kakalayan bir küçücük kutucuk."
 • "''kocaman bir sakız var! toy-box toy-box, binlerce oyuncak var! toy-box toy-box!''sloganı hala aklımda olan ama bir kinder sürpriz olmayandır."
 • "(bkz: juke box)(bkz: magic box)"
 • "miniciktir kutusu toybox toyboxufak ufak amanin toybox toyboxiçi dolu oyuncak toybox toyboxneymiştoybooooooooooxbu veya buna benzer bi reklam şarkısıyla gönnümde taht kurmuş bi sakız şeysi."
 • "adını melodisiz okuyamadığım marka."
 • "kutusunda azerice uyarı var: "3 yaşına qeder uşaqlara meslehet görülmür""
Facebook Yorumları
 • comment image

  elaleme saat,cetvel ve bunun gibi bi sürü elzem nesne çıkarken ben doğarken ölmüşüm kıvamındaki bahtsızlara sürekli dinazor fosili maketi kakalayan bir küçücük kutucuk.


  (slipper - 10 Haziran 2004 21:30)

 • comment image

  miniciktir kutusu toybox toybox
  ufak ufak amanin toybox toybox
  içi dolu oyuncak toybox toybox
  neymiş
  toyboooooooooox

  bu veya buna benzer bi reklam şarkısıyla gönnümde taht kurmuş bi sakız şeysi.


  (foo - 8 Temmuz 2003 13:03)

 • comment image

  artık marketlerde göremediğim sakız. eskiden aldığımda da iyi oyuncaklar çıkmazdı zaten. arkadaşlarıma çok güzel şeyler çıkardı, bana ise yüzümde buruk bi' gülümseye neden olan oyuncaklar çıkardı..

  ''toy box toy box kinder yumurtalar seni çok güzel pataklar'' diyor iç sesim...*


  (usuyensolucan - 26 Haziran 2012 03:18)

 • comment image

  şimdilerde içlerinden işe yarar hiç bir bok çıkmamasına rağmen, 10 sene öncesi ilk çıktığı zamanlar içinden minik hesap makinesi, delgeç, toka, silgi, mezura, sticker seti gibi işlevsel şeyler çıkabilen sürpriz kutuları. bu kutulardan çıkan en iyi şey üzerinde toybox logosu bulunan mini hesap makinesiydi. pili mili vardı içinde bayağı da çalışıyordu.

  o zamanlar yeğenlerimle bakkaldan toptan denebilecek sayıda yüklü miktar satın aldığımız toy box'lardan sonra bu işte epey uzmanlık edinmiştim. abidik gubidik plastik araba tarzı şeylerdense toybox'lardan böyle işlevsel şeylerin çıkması heyecanla umulan bir şeydi. eşek kadar olmama rağmen markete gider tek tek yoklardım kutuları. genelde ağır olan, içinden çikirt sesi gelmeyen kutulardan iyi şeyler çıkardı. yükte hafif pahada ağır mottosu hiç bir zaman geçerli olmadı bu kutularda. yani ne kadar ağır kutu, o kadar iyi oyuncaktı. genelde bir lot kutuda 25 kadar toy box bulunurdu ve taş çatlasın 1 hesap makinesi çıkardı koca lottan. çocuklar yanıma gelip ne olur bize de hesap makinesi çıkar over abla diye yalvarırlardı. çok popülerdim mahallede.


  (overdose - 8 Nisan 2012 23:28)

 • comment image

  asla unutamadığım bir anıya ev sahipliği yapmıştır:

  küçükken, teyzemle birlikte her zaman gittiğimiz, bizim evin yanındaki süpermarkete alışveriş yapmak için girdik. ben de o sıralar toy box delisiydim. sakızını çıkardığım gibi yere atar, o saçma sapan oyuncaklarını yapmaya kalkışırdım. neyse, teyzem alışverişini yaptı kasaya geldik. ama benim gözler yan tarafta 'beni al bak lolipop vercem' der gibi duran toy boxlara takıldı. ulan nesini seviyordum bilmiyorum ha. teyzeme sordum toy box alabilir miyim diye. hayır dedi. hayal kırıklığına uğradım. ama ne yapıp edip onu almalıydım. el çabukluğuyla bi tane kaptım. sihirbazlar yanımda halt etmişler. ödemeleri yaptıktan sonra eve geldik, oyuncağımı yaptım. aynı hırsızlığı başka bir markette daha yaptım. ama içimde bir rahatsızlık vardı. akşam eve babamlar geldiğinde onlara bütün yaptıklarımı itiraf ettim. babam hırsızlığın kötü bir şey olduğunu, toy box ucuz da olsa çaldığım marketlerde parasını ödemem gerektiğini söyledi. toy boxların parasını alıp marketlere borcumu ödedim. o an içim rahatlamıştı. işte o zamandan beri hiç hırsızlık yapmadım. toy box bana bunu öğretti. ama şimdi bakıyorum da eski işlevini kaybetmiş. yoldan sapmaya başlamış. yine de bu saçma kutuya teşekkür ediyorum. beni eski günlere götürdü. hüzünlendim bak şimdi.


  (kafasikarmakarisiklasmaktaolaninsan - 24 Nisan 2011 07:17)

 • comment image

  paranın üstüne alınabilecek en boxtan oyuncak şeysi. on yılda içinden çıkan gördüğüm en güzel şey, üstünde renkli toybox yazan dijital saatli anahtarlık. bi de basketbol edevatı. pota ve top. tırnakla tıklatıp yaylatarak basket atmak...

  10 kutu biriktirene bedava verecekleri güne inanıyorum, o yüzden biriktirmeye başladım dolapta. batır can / izmir


  (etkilenmekicinkotuarkadasariyorum - 8 Ocak 2010 21:24)

Yorum Kaynak Link : toy box