Süre                : 1 Saat 38 dakika
Çıkış Tarihi     : 21 Eylül 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Netflix , Marc Platt Productions , Badabing Pictures
Yönetmen       : Haifaa Al-Mansour (IMDB)
Senarist          : Adam Brooks (IMDB)(ekşi),Cee Marcellus (IMDB),Trisha R. Thomas (IMDB)
Oyuncular      : Sanaa Lathan (IMDB)(ekşi), Ricky Whittle (IMDB)(ekşi), Lyriq Bent (IMDB), Lynn Whitfield (IMDB)(ekşi), Ernie Hudson (IMDB)(ekşi), Daria Johns (IMDB), Camille Guaty (IMDB)(ekşi), Brittany S. Hall (IMDB), Terry Serpico (IMDB), Jen Harper (IMDB), Danielle Lyn (IMDB), George Wallace (IMDB), John Salley (IMDB), RonReaco Lee (IMDB), Bo Yokely (IMDB), Audrey Reid Couch (IMDB), Tracey Bonner (IMDB), Catherine Dyer (IMDB), Gabrielle Manning (IMDB), Maurie A. Chandler (IMDB), Austin Chunn (IMDB), Racquel B. John (IMDB), Adam Niemann (IMDB), Ashlyn Love (IMDB), Ava Love (IMDB), Maxie McClintock (IMDB), Kai N. Ture (IMDB), Annie Konduros (IMDB), Cedric Greenway (IMDB), Kiley Casciano (IMDB), Carolann Utley (IMDB), Josephine Lundy (IMDB), Janice Wesley (IMDB), Vanessa Cozart (IMDB), Amethyst Davis (IMDB), Dannon Green (IMDB), Puff the Dog (IMDB), Parker Amrani (IMDB), Jessica Marie C. (IMDB), Ashleigh Breanne Curry (IMDB) >>devamı>>

Nappily Ever After (~ Agarra-te à Vida, Não ao Cabelo) ' Filminin Konusu :
Dışarıdan bakıldığında mükemmel bir hayatı olan Violet Jones (Sanaa Lathan) her şeyi kontrol etme konusunda takıntılıdır. Uzun süreli erkek arkadaşından beklediği evlilik teklifini alamaması ve yaşadığı diğer sorunlarla birlikte bir gün kuaförde başına gelen talihsizlik, hayata başka bir gözle bakmasına vesile olacaktır.


 • "(bkz: onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine)"
 • "bebek te bulunan pastane türevi biyer.girişinde bir kara tahta var ve orda aynen şu yazıyor:hava çok sıcak bize de çok sıcak geldi. eylülde görüşürüz"
 • "her gördüğümde/duyduğumda bana desmond david hume'u hatırlatan söz öbeği.en çok seni özledim be brada!"
 • "ing. sonsuza dek mutlu"
 • "bir sise minik suyu 5 tl.ye satan, bir kadeh kırmızı saraba 20 tl. alıp kadehe yarısından az koyan, bir daha da asla gitmeyeceğim yer... mis gibi mangerie dururken ne gerek var..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bebek te bulunan pastane türevi biyer.
  girişinde bir kara tahta var ve orda aynen şu yazıyor:
  hava çok sıcak bize de çok sıcak geldi. eylülde görüşürüz


  (rossgaller - 14 Ağustos 2005 15:56)

 • comment image

  carpaccio pizzasını yemeyin, yedirmeyin diyor gözlerinizden öpüyorum.

  ha ama çok güzel yeni bir roze şarap getirmişler, buz ve çilekle servis ediliyor, şeftali aromali. adını bilmiyorum ama aklım onda kaldı.

  kısacası: kesinlikle yemek yemek için tercih etmeyin bu mekanı. ama yemek sonrası oturup içkinizi yudumlayabileceğiniz bir mekan olarak hoş.


  (melodramatic fool - 27 Nisan 2012 00:03)

 • comment image

  hakkındaki yorumlara bakılırsa eski kalitesini kaybetmiş gibi olsa hala bebek'in en iyi kahvaltı mekanlarından birisi. eskiden küçücük bir dükkanken muhteşemdi ama. tahıllı simitlere yumulun. içine beyaz peynir domat koydurun.


  (whitemamba - 9 Ekim 2010 16:47)

 • comment image

  16 eylül 2010 beşiktaş cska sofya maçı'nı inönüde seyretme imkanımı elimden alan mekandır.

  evet, maçta olmam gerekirken mekanda yedikleri nedeniyle zehirlenip serum tedavisi gören karımın başında beklerken sessizce seyrettim maçı.

  kalitesiz yemekler, kolböreği gibi fiyatlar ve fiyat / kalite dengesinde mekanı -1500 lere gönderen hijyen ve gıda saklama koşulları. daha iyi bir alternatif için yakınlarda bir çok mekan var. (bkz: starbuck bebek) (bkz: bebek kahve)


  (pupayelken - 22 Eylül 2010 21:53)

 • comment image

  bir sise minik suyu 5 tl.ye satan, bir kadeh kırmızı saraba 20 tl. alıp kadehe yarısından az koyan, bir daha da asla gitmeyeceğim yer... mis gibi mangerie dururken ne gerek var...


  (santafe - 24 Ağustos 2010 23:15)

 • comment image

  sevdiceğim milagros'un yerini kapan aç gözlü kafe..
  mekanın ruhunun aynı kalıp fiyatlarının 2 katına çıkmasını kınıyor, bebek kahvaltı keyfimin içine sıçtığı için mekan sahibine kin kusuyorum..

  ben orada ettiğim caanım kahvaltıya geçen yaz 15 tl veriyordum, 15 tl zaten benim gibi pinti bir insan için 2 yumurta 3 dilim salatalık ve biraz da peynir için çoktu..
  şimdi bu mekan gelmiş aynı şey için benden 30 tl istiyor! yürü git lan manyak dedim içimden. dışımdan da bi çay dedim. dükkan aynı dükkan manzara aynı manzara, hatta artık boğaza karşı sigara da içilmiyor..

  avcumun içi kadar cup cake'e (bu cup cake denen şeyin üzerinde de bildiğimiz kalitesiz renkli pasta süsü serpilmiş olması ayrıca rahatsız edicidir, yenisi çıktı canım onların az daha para ver de güzellerinden al) 8 tl, peynir domatese 25 tl, 2 tane yumurtaya 15 tl isteyen mekanı kara listeme alıyorum..

  deve yüküyle para kazanana kadar senin bi bardak çayına bile yokum bebişim. sana arka masamdaki, pilatesten yeni çıkmış, evini 300 bin yuroya satmaya çalışan teyzeyle mutluluklar.

  ben simidimi alıp sahile iniyorum...


  (lomelindi - 1 Eylül 2009 23:03)

 • comment image

  how i met your mother 4. sezon 6. bölümü. eski aşkınızı nasıl silebileceğiniz, onu üzerinden nasıl atabileceğinizle ilgili güzel bir episode. bir çok insan karşısında bağırarak çözer, hatalarını yüzüne vurur, bazıları sessiz kalıp akışına bırakır. benim oyum ted mosby'den yanadır, izleyebileceğiniz en güzel how i met your mother bölümlerinden.


  (weird science - 8 Kasım 2008 20:47)

Yorum Kaynak Link : happily ever after