Süre                : 2 Saat 9 dakika
Çıkış Tarihi     : 12 Ekim 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Fantazi,Korku,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : din,false prophet,kaçırılan kız kardeşi,zehirli hasat,kilise
Ülke                : ABD,İngiltere
Yapımcı          :  One More One Productions , Severn Screen , XYZ Films
Yönetmen       : Gareth Evans (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Gareth Evans (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Kristine Froseth (IMDB), Dan Stevens (IMDB)(ekşi), Lucy Boynton (IMDB)(ekşi), Michael Sheen (IMDB)(ekşi), Bill Milner (IMDB)(ekşi), Mark Lewis Jones (IMDB)(ekşi), Elen Rhys (IMDB)(ekşi), Annes Elwy (IMDB), Ross O'Hennessey (IMDB), Pino Maiello (IMDB), Ioan Hefin (IMDB), Richard Elfyn (IMDB), Juke Hardy (IMDB), Stuart McNeil (IMDB), Blake Ridder (IMDB), Rhys Meredith (IMDB), Owain Gwynn (IMDB), Lex Lamprey (IMDB), Sebastian McCheyne (IMDB), John Norton (IMDB), John Weldon (IMDB)

Apostle (~ Apóstolo) ' Filminin Konusu :
Apostle is a movie starring Dan Stevens, Richard Elfyn, and Paul Higgins. In 1905, a drifter on a dangerous mission to rescue his kidnapped sister tangles with a sinister religious cult on an isolated island.


 • "(bkz: berserk)berserk adli mangada kendileri icin degerli olan insanlari dibe vurduklari anlarda god hande kurban ederek dogaustu gucler kazanan insan gorunumu alabilen canavarlar"
 • "yunanca apóstolos'tan. "gönderilmiş olan" manasına gelir."
 • "ing. havari"
 • "2018 yapımı,the raid serisinin yönetmeni gareth evans'ın yazar/yönetmen/yapımcılığını üstlendiği zayıf/vasat bir netflix filmi."
 • "knight online oyunundaki ucube yaratık. level 55 üstü warrior ve rogue karakterler için experience kazanma mekanı."
 • "uçurulmasından ötürü calibranın kendisini en kısa sürede gırtlaklamasını beklediğimiz ex-suser.(bkz: esbpl)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  (bkz: berserk)
  berserk adli mangada kendileri icin degerli olan insanlari dibe vurduklari anlarda god hande kurban ederek dogaustu gucler kazanan insan gorunumu alabilen canavarlar


  (garmonbozia - 2 Ekim 2008 13:27)

 • comment image

  eğlenceli görünen fragmanına kanıp oturup izlediğim film. özet olarak ite kaka ilerleyen, ne anlattığı belli olmayan standart bir netflix filmi, fazlası değil. tüm ilgi çekici sahneleri fragmana iliştirmişler zaten. vakit kaybı.


  (at war with self - 13 Ekim 2018 09:14)

 • comment image

  tarikatın kaçırdığı kız deyince adnan oktar 1905 versiyonu gibi birşey sandım, ilgisi yokmuş.

  shmalayan gibi dağıttığını toplayamayacak diyordum ki yönetmen bırak dağınık kalsın demiş. herkes dan stevens 'a bayılmış ama benim için filme renk katan michael sheen.

  çağrıştırdıkları,

  (bkz: lost)
  (bkz: the village)
  (bkz: the fountain)

  ve de en çok (bkz: the wicker man)

  futbola meraklı adam sıkılmadan gençlerbirliği altay maçını da izler ya, türü seviyorsanız bu o maç.


  (kozniku - 14 Ekim 2018 00:53)

 • comment image

  olmamış bir başka netflix filmi. korku filmi değildir. gerilim ve merak üzerine film.

  anladığım kadarıyla netflix olması gerekenden az bütçe ve zaman veriyor sonra böyle filmler ortaya çıkıyor. filmin hikayesinde bir sorun yok, ama akışı,anlatışı ve bağlantıları sorunlu.

  --- spoiler ---

  filmdeki kopuklukları ve sorunların aklıma gelenlerini listeliyorum. sanırım filimler aceleye geliyor ve bu yüzden bunların sayısı artıyor.

  1. ana karakter diğer arka karakterlerle hiç iletişim kurmuyor ama en sonda bir kadın çıkıp gel bay koş bay bekliyoruz bay diyor. kadın için o adam hiç kimse hatta süpheli ve tehlikeli biri aslında.

  2. filmin sonundaki acele neden? bekleyen geminin bir saati yoktu sanırım, e o zaman koşmayın. anlaşılan; film sonu tansiyon yükseltmek için hepsi koşturuyor.

  3. adam kilisede delik deşit oldu ama onun en yakını iki kişi onu bırakıp önden koşarak kaçtılar. koluna girmeleri gerekti.

  4. cadı mı druid mi nedir, tam anlatılmadı. sanırım celt dinine ait bir druid'ti. ama druid'lerin kanla beslendiğini hiç duymadım.

  5. yönetim çok hızlı el değişti. 2 gün önce adamdan çok memnundu toplum, evvelsi gün eller havaya. ama ertesi gün nalet olsun reise, yaşasın yeni kral. böyle ufak toplumlarda herkes birbirini iyi tanır. güven kolay kaybolmaz veya kazanılmaz. eski adamın taraftarı kalmalıydı en azından.

  6. eğer her canlı ölü doğuruyorsa. insanlar bunu fark eder ve inançlarını kaybetmeye ve de gitmeye başlarlar.

  7. eğer gıda sıkıntısı varsa gidip balık tutun, ama bu da yok. bu tarz film'i kaliteli yapıcak detaylara dikkat ettim ama yoktular.

  8. filmin en önemli anlarından birinin aslında pek bir etkisi yoktu filme. oda ateşe verilmesi. serbest bıraksa başkası yine köle yapar ilerde diye düşündü sanırım. ama bu ana hikayeye etkisi yok. serbest bırakıp köyü yaksa (köyün nasıl yandığı da net değil) yine aynı yere ulaşırdı olaylar.

  başka eklenebilcek elbet vardır ama daha fazla kafa yormaya gerek olmayan bir film kanımca.

  ---
  spoiler ---

  çerez bir film olmuş ne yazık.


  (galaksisini arayan varlik - 14 Ekim 2018 00:58)

Yorum Kaynak Link : apostle