Çıkış Tarihi     : 18 Eylül 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Macera,Drama,Gizemli,Bilim Kurgu,Heyecanlı
Taglar             : astronot,oğlu kayıp baba arıyor,uzay,Baba oğlu ilişkisi,Boşluk
Ülke                : Brezilya,ABD
Yapımcı          :  New Regency Pictures , Bona Film Group , Keep Your Head
Yönetmen       : James Gray (IMDB)(ekşi)
Senarist          : James Gray (IMDB)(ekşi),Ethan Gross (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Brad Pitt (IMDB)(ekşi), Liv Tyler (IMDB), Ruth Negga (IMDB)(ekşi), Tommy Lee Jones (IMDB)(ekşi), Anne McDaniels (IMDB)(ekşi), Donald Sutherland (IMDB)(ekşi), Halszka Kuza (IMDB), John Ortiz (IMDB), Greg Bryk (IMDB), Kimberly Elise (IMDB), Loren Dean (IMDB), John Finn (IMDB), Kayla Adams (IMDB), Kimmy Shields (IMDB), Sean Blakemore (IMDB), Daniel Sauli (IMDB), Ran Wei (IMDB), LisaGay Hamilton (IMDB), Alyson Reed (IMDB), Ravi Kapoor (IMDB), Jen Morillo (IMDB), D.C. Douglas (IMDB), Jane Le (IMDB), Stephanie Kerbis (IMDB), Donnie Keshawarz (IMDB), Elisa Perry (IMDB), Justin Dray (IMDB), Sasha Compere (IMDB), Adinett Nsabimana (IMDB), Alex Luna (IMDB), Nicholas Walker (IMDB), Amanda Tudesco (IMDB), Vivian Fleming-Alvarez (IMDB), Bayardo De Murguia (IMDB), Mallory Low (IMDB), Eliza Gerontakis (IMDB), Matthew Jones (IMDB), Bobby Nish (IMDB), Danny Hamouie (IMDB), Luis Richard Gomez (IMDB) >>devamı>>

Ad Astra (~ Yıldızlara Dogru) ' Filminin Konusu :
Yıldızlara Doğru, astronot Roy McBride'ın gerçekleştirdiği uzay yolculuğunu konu ediyor. Astronot Roy McBride’nın babası, 20 yıl önce uzayda hayat olup olmadığını araştırmakla görevlendirilmiştir. Ancak bu görev sırasında kaybolan adamdan bir daha haber alınamaz. Kaybolan babasını galakside aramak isteyen Roy, gezegeni tehdit eden bir gizemi de çözmek amacıyla güneş sisteminin dışına yolculuk eder. Bu yolculuk Roy’un beklediğinde de farklı şeyler öğrenmesine neden olur. Yolculuk sayesinde astronot, insan varlığının doğasına ve kozmostaki yerimize meydan okuyan sırların ortaya çıkmasını sağlar


 • "uzaya ilgi duyanlarin heyecanla izleyecegini ancak uzaya ilgi duymayanlarinsa sikici bulacagini dusundugum bir film. ben severek izledim."
 • "posteri yayınlanmış yeni brad pitt filmi"
 • "iyi eleştirileri olup gişede çakılan çok iyi bilim kurgu film (first man, blade runner 2049) kategorisinin bu yılki üyesi."
 • "elon musk'ın kurduğu ve kendi çocuğunu da gönderdiği okul. duyumlarıma göre burada çocuklara eleştirel düşünme ağırlıklı eğitimler veriliyormuş."
 • "elon musk'ın kurduğu söylenen okul, beş çocuğu da burada öğrenim görüyormuş."
Facebook Yorumları
 • comment image

  uzaya ilgi duyanlarin heyecanla izleyecegini ancak uzaya ilgi duymayanlarinsa sikici bulacagini dusundugum bir film.

  ben severek izledim.


  (ingiliz emre - 19 Eylül 2019 00:15)

 • comment image

  fragmandan anladığım kadarıyla brad in öldü bildiği babası uzayda kendine bi alem kurmuş ve sanırım dünyayı tehdit ediyormuş, gel beraber babanı bulalım demişler. o da zorlu bir yolculuk sonrası şaşkınlık, hüzün, babası ile dünyadaki karısı liv arasında tercih vs biraz dram, biraz aksiyon, azıcık öpüşme.
  bende her türlü gideri var, sonuçta uzay olsun çamurdan olsun felsefesi ile büyütüldük.
  senarist kadrosunda da ethan gross var. fringe senaristlerindendir kendisi.
  daha ne olacağıdı namkörler!


  (manus dei - 25 Ağustos 2019 12:09)

 • comment image

  elon musk'ın kurduğu ileri sürülen okulun adıdır..

  yaklaşık 4 yıl önce 5 çocuğu ile birlikte toplam 31 çocuğa eğitim veren, etik boyutları tartışmaya açık, herhangi bir telefon numarası, adres ya da çalışan öğretmenler hakkında bilgi alamayacağımız bir okul düşünün..

  okulun bir not sistemi bulunmuyor ve eğitim sisteminin temel felsefesinde eleştirel düşünme becerisi gelişimi var..

  yıldızlara yakın bize uzak..

  harika bir flood mutlaka okuyun..
  tekno grişim/twitter

  edit: tansu yeğen ilgili bir video paylaşmış..buyrun..


  (ayysche - 16 Kasım 2017 15:28)

 • comment image

  elon musk'ın kurduğu ve kendi çocuğunu da gönderdiği okul. duyumlarıma göre burada çocuklara eleştirel düşünme ağırlıklı eğitimler veriliyormuş.


  (dalgadalga - 16 Kasım 2017 12:03)

Yorum Kaynak Link : ad astra