Çıkış Tarihi     : 17 Mayıs 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Biyografi,Drama,Müzik,Müzikal
Taglar             : elton john,pop müzik,piyanist,müzisyen,Rock yıldızı
Ülke                : İngiltere,ABD
Yönetmen       : Dexter Fletcher (IMDB)
Senarist          : Lee Hall (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Bryce Dallas Howard (IMDB)(ekşi), Richard Madden (IMDB)(ekşi), Taron Egerton (IMDB)(ekşi), Jamie Bell (IMDB), Steven Mackintosh (IMDB), Gemma Jones (IMDB), Kamil Lemieszewski (IMDB), Tom Bennett (IMDB)(ekşi), Luke White (IMDB), Alison Ball (IMDB), Charlotte Sharland (IMDB), Michel Alexandre Gonzalez (IMDB), Jamie Bacon (IMDB), Israel Ruiz (IMDB), Benjamin Mason (IMDB), Eddie Register (IMDB), Julian Ferro (IMDB), Guillermo Bedward (IMDB), Solomon Mousley (IMDB), Samuel Magee (IMDB), Jason Pennycooke (IMDB), Lasco Atkins (IMDB)

Rocketman ' Filminin Konusu :
O sadece uzayda yer kaplıyor! RocketMan Walt Disney Pictures ve Caravan Pictures tarafından üretilen ve piyasaya 10 Ekim 1997 tarihinde 1997 bilim kurgu komedi filmi.Film  Mars yüzeyinde ki sahneleri için Houston, Texas Johnson Uzay Merkezi'nde ve Moab, Utah yereBilgisayar navigasyon sistemi bir sözde aksaklık nedeniyle, NASA yazılım kırılmış gibi görünüyor ve nedeni görmek için yazılımın orijinal programcı aranır. vuruldu.NASA halen Mars misyonu insanlı ilk için eğitiyor.Fred Z. Randall (Harland Williams), yazılım yazan eksantrik programcı, Paul Wick (Jeffrey DeMunn), Mars misyonu, William "Wild Bill uçuş müdürü karşılar.Overbeck (William Sadler), Mars misyonu ve Astronaut Gary Hackman (Peter Onorati), bilgisayar uzmanı komutanı. Gary gelen açıklamalara  sert başlı inat bir dizi sonra Pilgrim 1 Mars lander bir model ile kazaya bir kafatası kırıklığına uğrar.


  • "teaser trailer'ı düşen film.teaser traileredit: türkçe altyazılı"
  • "taron egerton'un elton john karakterinde gördüğümüz ilk fotograflar bugün yayınlandı."
  • "gta san andreas hilesi"
  • "(bakınız: olur olmaz yönlendirme yapmanın cehaleti)elton john'un yaşamından kesitler sunacak biopic. tom hardy'nin kendisini canlandıracağı kesinleşmiş."
  • "(bkz: rocket man)"
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : rocketman