Çıkış Tarihi     : 03 Ocak 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Macera,Korku,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : escape room,ipucu,takım çalışması,bulmaca,Kötü şirket
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Original Film
Yönetmen       : Adam Robitel (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Bragi F. Schut (IMDB),Maria Melnik (IMDB),Bragi F. Schut (IMDB)
Oyuncular      : Taylor Russell (IMDB), Logan Miller (IMDB)(ekşi), Jay Ellis (IMDB), Tyler Labine (IMDB)(ekşi), Deborah Ann Woll (IMDB), Nik Dodani (IMDB), Yorick van Wageningen (IMDB)(ekşi), Cornelius Geaney Jr. (IMDB), Russell Crous (IMDB), Bart Fouche (IMDB), Jessica Sutton (IMDB), Paul Hampshire (IMDB), Vere Tindale (IMDB), Kenneth Fok (IMDB), Caely-Jo Levy (IMDB), Jamie-Lee Money (IMDB), Jeremy Boado (IMDB), Inge Beckmann (IMDB), Xu Razer (IMDB), Gino Lee (IMDB), Adam Robitel (IMDB), Pete Sepenuk (IMDB)

Escape Room (~ Ölümcül Labirent) ' Filminin Konusu :
Los Angeles'ta yaşayan 4 genç, korku filmi tutkunu Jeff ve Ben ile kız arkadaşları Jess ve Angie, günümüzün popüler oyunlarından olan kaçış odası oyununa dahil olur. Bir odada kilitli olan arkadaşlar çıkış yolunu zekalarını kullanarak bulacak ve iyi zaman geçireceklerdir. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Zira duvara zincirle bağlı, maskeli birisinin daha odada olduğunu fark ederler, odada bir katil vardır. Arkadaş grubu 55 dakika içinde çıkış yolunu bulmalı ve yenemeyecekleri bu düşman onları yok etmeden canlı olarak odadan kurtulmalıdır...


 • "2019 da bir film daha vizyona girecek görünüyor. nasıl oluyor bu iş böyle"
Facebook Yorumları
 • comment image

  skeet ulrich’li olani izledim ve bu film, izlemekten suclu bir zevk duydugum tum sikko filmler icinde en sikkosu ve maalesef en zevksizi olabilir. hayatimda bu kadar kotu oyunculuk gormedim be kardesim. off.


  (la celestina - 6 Ocak 2019 21:04)

 • comment image

  daha öncekileri bilmem ama 2019 versiyonuna vizyona girdiği ilk seans gittim, oldukça heyecanlı ve sürükleyici buldum. saw serisinden fazlaca esinlenmişler ve serinin ikinci filmi olacağını da göstermişler. kısacası saw serisinden sonra artık escape room serisi de olacak.


  (epir - 4 Ocak 2019 10:49)

 • comment image

  aynı yıl, aynı dönem içinde aynı isim ve aynı ana tema ile çekilen iki ayrı filmdir. haytımda ilk kez böyle bir şey gördüm.
  ikincisine (6 kişilik olan) gitmek isterken, o sanarak ilkine (4 kişilik olan) gitmek ilk hayal kırıklığı idi ki bunu çok çabuk atlattık. zira film o kadar kötü ki daha ne kadar kötüleşebilir diye gülerek beklemek, baştan yapılan hatayı unutturdu.
  ortaokul müsameresi diyelim...skeet ulrichin oyunculuğu scream'dakinden bile kötü. peter dukes denen adamın yönetir gibi yaptığını seyretmeyin! diğerini henüz bilemiyorum.


  (kaktus - 24 Eylül 2017 22:27)

 • comment image

  son derece amatörce çekilmiş (kötü anlamda), konunun sıçtığı, oyunculuğun yerde süründüğü bir film. 4 arkadaş çeşitli ipuçlarından yararlanarak belli bir süre içinde kapalı bir odadan kaçma oyununa iştirak ederler. zararsız gibi görünen bir oyundur ama yaratıcısı olacak herif dekor olarak lanetli bir sandığı odaya koyunca işler değişir. konuya kanıp seyretmeyin. ha bir de eski zaman afetlerinden sean young var filmde, aşıktım ben bu kadına olum ya. çok değişmiş. ending credits'te yine ilginç ve güzel başlayan fakat felaket sıçan bir şarkı var. dinleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

  not: aynı zamanlarda çıkmış başka bir escape room daha var imdb'de orada 6 kişi falan var ve yine odadan kaçmaya çalışıyorlar. seyredersem buraya eklerim yorumumu.


  (monur72 - 21 Eylül 2017 08:51)

 • comment image

  22 eylül 2017 de abd den bile önce ülkemizde vizyona girecek olan korku filmi. konu olarak exam ve saw tarzı bir filme benziyor. 4 kişi jigsaw misali bir tuzağın içine düşerler.

  umarım yenilik getirirler çünkü bu tarz filmlerden sıkıldık.

  fragmanı şurada:

  https://youtu.be/ai2mbs-e_us


  (kumrengi - 4 Eylül 2017 23:20)

Yorum Kaynak Link : escape room