Süre                : 1 Saat 34 dakika
Çıkış Tarihi     : 05 Ekim 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Korku,Bilim Kurgu
Taglar             : alternative reality,closet,friendship,doppelganger
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Bitter Boy Productions Ltd. , Blumhouse Productions , Universal Pictures
Yönetmen       : Chris Eigeman (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Chris Eigeman (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Haley Ramm (IMDB)(ekşi), Jacinda Barrett (IMDB)(ekşi), Travis Tope (IMDB), Gary Cole (IMDB)(ekşi), Clark Backo (IMDB), Dylan Everett (IMDB), Claire Rankin (IMDB), Jake Manley (IMDB), Gage Munroe (IMDB), Alex Thorne (IMDB), Linnea Currie-Roberts (IMDB), Marie Dame (IMDB), Jeff Clarke (IMDB), Vinson Tran (IMDB), Charlotte Lai (IMDB)

Seven in Heaven ' Filminin Konusu :
Seven in Heaven is a movie starring Gary Cole, Jacinda Barrett, and Haley Ramm. Sixteen-year-old Jude discovers that each and every one of his fears is true.


 • "evin sarışın ortanca kızını beverly mitchell oynardı."
 • "beverly mitchell'ın mütemadiyen ördek gibi bakmasına rağmen severek izlediğim bir dizi idi. ayrıca bu diziyi izleyenler, jessica biel'in en güzel olduğu dönemlere tanıklık etmişlerdir."
 • "amerikalılar için muhafazakar olabilir, fakat dizideki olayların %10'u falan bir türk ailesinde olsa (bkz: kan çıkar)."
 • "okuldan geldikten sonra annem yemek yaparken mutfakta izlediğim, çocukluğumun dizisi. gerçi bu bitince de çiçek taksi başlardı. kültür karmaşasından bir neslin beyni eriyik oldu amk."
Facebook Yorumları
 • comment image

  trt de yayınlanan,7 çocuklu bir aileyi konu alan dizi.dizi de bol bol ders verilir ve o gün hangi konu hakkında ders verilcekse,evin tüm çocukları ayrı ayrı o konu ile ilgili yanlışlar yapar.sonun da ise bütün çocuklar,babaları ve anneleri sayesinde yanlışlarını anlar,herşey tatlıya bağlanır...biz de vay beee,ne güzel memleket şu amerika deriz....güya!


  (beautiful freak - 11 Mayıs 2002 01:21)

 • comment image

  fazla çocuk yapmaktan korkan amerikalılara "bakın çok çocuk ile de mutlu olabilirsiniz" mesajı aşılayan dizi.

  üniversite zamanlarımızda akşam üstü ayrılsak da beraberiz başlamadan önce seyrettiğimizi bilirim arkadaşlarla. gerçi sırf jessica biel için de değerdi hani. taa o zamandan "bu kızın yolu açık" demiştim.


  (mewluth - 1 Mart 2008 20:41)

 • comment image

  zaman öldürmek için zaman zaman izlerdik bu diziyi. aslında ciddi anlamda bir propaganda dizisiydi diyebiliriz. stv dizilerinin biraz daha elle tutulur haliydi en azından. bunca sene sonra benim asıl merak ettiğim ise dizideki köpeciğe ne olduğuydu. 2010 ekim'inde aramızdan ayrılmış maalesef. happy adındaki bu köpecik, enteresan bir şekilde dizinin bütün bölümlerinde yer alan iki oyuncudan biri olmuş.

  bir de şimdi farkediyorum ki zamanında jessica biel'i bizle tanıştıran diziymiş aslında. hayat ne garip lan!

  edit: o değil de bir bölüm geldi geçende aklıma. yazmadan edemedim. en net hatırladığım bölüm de bu bahsedeceğim bölüm herhalde. ailenin ergen sümüklüsü, kızın biriyle çıkıyor. kız arkadaşı ile sevişecekler amma lakin ki bizim sümüklü yapmak istemiyor. ben buna hazır değilim filan diyor. sonra kız bütün herkese bunun yapamadığını yayıyor. bu hayatım bitti filan modlarında takılırken, bir sürü kız bununla çıkmak için sıraya giriyor. çünkü çok baskı var üzerimizde bu konuda ama biz de hazır değiliz moduna giriyor kızlar. babası ve annesi erken yaşta cinsel hayatın ne kadar yanlış sonuçlar doğurabileceğinin üstüne nutuklar çekiyor. bizim sümüklü ergenin randevu defteri dolup taşıyor. her gün bir kızla çıkıyor vs. ama 31'e devam tabi!


  (eloy86 - 17 Nisan 2013 11:07)

 • comment image

  okuldan geldikten sonra annem yemek yaparken mutfakta izlediğim, çocukluğumun dizisi. gerçi bu bitince de çiçek taksi başlardı. kültür karmaşasından bir neslin beyni eriyik oldu amk.


  (city upon a hill - 19 Nisan 2013 00:36)

 • comment image

  trt'de çoook eski bölümleri yayınlanmış 5 çocuklu, 1 köpekli bir peder ve karısının maceralarını anlatan dizi. sonraki bölümlerinde 2 çocuk daha yapıyorlarmış. peder ne biçim pederse mübarek para sıçıyor. kalabalık ve mutluydu sanırım türkçesi hatırlayamıyorum. ayrıca en büyük kız lolita mary'yi de gözden kaçırmamak gerekir


  (psi - 28 Mayıs 2001 05:14)

 • comment image

  amerika'nın bizimkileri, mahallenin muhtarları tadındaki bol ders çıkarımlı dizisi.trt elindeki bölümleri bitince ilk bölümlerinden itibaren yayımlamaya başlamıştır, karakterler birdenbire 5-6 yıl küçülmüş de cebimize girmiştir. diziyi kalabalık ve mutlu diye çevirmek trt'nin ikinci abukluğudur ama yedinci cennet diye çevirmemesi de amerikan(batı) ve türk toplumlarının 'cennet' sözcüğüne yükleyeceği anlamın farklı olacağını sezmesi bakımından gözümüzden kaçmamış, takdirimizi toplamıştır. hülâsâ ibretle izlenesi bir dizidir.


  (yasinko - 6 Şubat 2002 21:43)

Yorum Kaynak Link : 7th heaven