Süre                : 1 Saat 33 dakika
Çıkış Tarihi     : 12 Ekim 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Nu-Lite Entertainment , Patriot Pictures
Yönetmen       : Jean-Claude La Marre (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jean-Claude La Marre (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Obba Babatundé (IMDB), Sarodj Bertin (IMDB), Michael Bolwaire (IMDB), Bianca Brice (IMDB), Manny Cartier (IMDB), Leonel Claude (IMDB)(ekşi), Vivica A. Fox (IMDB)(ekşi), Sasha Gates (IMDB), Darrin Dewitt Henson (IMDB), Andrew J. Jackson (IMDB), Kyra Keli (IMDB), Marklen Kennedy (IMDB), Tanya Kullgowski (IMDB), Jean-Claude La Marre (IMDB), Jazsmin Lewis (IMDB), Sisily Marin (IMDB), Alvester Martin (IMDB), Alicia Monet Caldwell (IMDB), Freda Payne (IMDB), Villa Pollard (IMDB), Eurika Pratts (IMDB), Robert Ri'chard (IMDB), Keyana Ri'chards (IMDB), Dawn Richard (IMDB), Calysa Paige Sauls (IMDB), Eric Shanker (IMDB), Willie Taylor (IMDB), Martrell Walker (IMDB), Giovanni Watson (IMDB), Dwayne Conyers (IMDB), Orlando Davis (IMDB), Mark Schaefer (IMDB)

Kinky ' Filminin Konusu :
Son Derece Eğlenceli Ve Orijinal MÜSTEHCEN ÇİZMELER, Uyum Sağlamanın Tek Yolunun Pes Etmemek Olduğunu İspatlayan Ve Mutlaka Görmeniz Gereken Bir Film!Price ailesi nesillerdir son derece kullanışlı ve muhafazakar erkek ayakkabıları imal etmektedir. Fakat aile işini iflastan kurtarmak için genç Charlie Price, yeni ve sıradışı bir tasarım danışmanına başvurmak zorunda kalır: Göz alıcı ve vahşi sitili ile tozlu eski dükkana taze bir nefes getiren seksi bir travesti şarkıcı!


 • "(bkz: böyle bir yazar aslında yok)"
 • "2007 tarihli -perry farrell's satellite party: ultra payloaded- albümünden bir perry farrel şarkısı"
 • "elektronik muzik yapan salak bi grup.."
 • "ing. 1. kivircik2. (slang) seksle ilgili garip egilimleri olan"
 • "(bkz: burger kink)"
 • "dresscode olarak kullanıldığında kırbaç , deri aksesuvarlar ve fetiş derecesinde bilimum fantezi sınırlarını zorlayan seksi kıyafetler anlamında kullanılan pek latif bir laf."
 • "garip alisagelmisin disinda anlaminda kullanabilinen daha cok seksuel terimlerde kullanilabilicek sifat."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk olarak bdsm komünitesi tarafından kendilerini tanımlamak için kullanılmaya başlanan, ama daha sonra alışılagelmişin dışında cinsel eğilimleri olan herkesi kapsar hale gelen kelime.

  karşıtı vanilla'dır.


  (slackerbitch - 13 Aralık 2010 20:46)

 • comment image

  dresscode olarak kullanıldığında kırbaç , deri aksesuvarlar ve fetiş derecesinde bilimum fantezi sınırlarını zorlayan seksi kıyafetler anlamında kullanılan pek latif bir laf.


  (ikra - 24 Ocak 2003 12:59)

 • comment image

  eski norveç dilinde, diz kapağı anlamına gelen “kika” (ki, kick kelimesinin de kökenidir), flamancaya, “kink” olarak geçmiştir ve “halat ile yapılan halka” anlamında bir denizcilik terimidir. figüratif olarak “garip, normalden farklı” anlamında ilk kez thomas jefferson kullanmıştır ve 1960 öncesine kadar, cinsel çağrışımlı bir anlamı olmamıştır.


  (cedilla - 24 Haziran 2004 11:25)

 • comment image

  kadın ve erkek arasında olan geleneksel, erkeğin kadına kuru ile başlayıp, öpüşme, karşılıklı okşama ve erkek penisinin kadın vajinasına sokulması ile devam eden ve erkeğin ejeküle olması ile nihayetlenen sex dışında kalan seksi ilgilendiren her türlü konuya verilen şemsiye isim. bu faaliyetlerden herhangi birinin (meselâ fisting, erotik enema, efendi/köle oyunları, spanking swinging vs. vs) adı da kink özetle kalabalıktan farklı uygulamalardan hatta tercihen cemiyetin ayıp veya yasak diye düşündüğü uygulamalardan ilâve keyif almak.


  (dear god make me a bird - 27 Nisan 2017 22:38)

 • comment image

  garip alisagelmisin disinda anlaminda kullanabilinen daha cok seksuel terimlerde kullanilabilicek sifat.


  (elena - 23 Ekim 2001 04:46)

Yorum Kaynak Link : kinky