Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 21 Aralık 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Fantazi,Heyecanlı
Ülke                : İspanya
Yapımcı          :  Rise Up
Yönetmen       : Maria Pulera (IMDB)
Senarist          : Maria Pulera (IMDB)
Oyuncular      : Nicolas Cage (IMDB)(ekşi), Penelope Mitchell (IMDB)(ekşi), Franka Potente (IMDB)(ekşi), Lydia Hearst (IMDB)(ekşi), Garrett Clayton (IMDB)(ekşi), Brit Shaw (IMDB), Hopper Penn (IMDB), David Lee Smith (IMDB)(ekşi), Philip Fornah (IMDB), Thom Williams (IMDB), Paris Bravo (IMDB), Marianne del Gallego (IMDB), Cameron McIntyre (IMDB), Brett Luciana Murray (IMDB), Gwendolyn Mulamba (IMDB), Eric Scarabin (IMDB), Nora Anderson (IMDB), Brannon Cross (IMDB), Phil Baker (IMDB), Nailim Sanchez (IMDB), Richard Pait (IMDB), Cliff Hamilton (IMDB)

Between Worlds (~ Dünyalar Arasinda) ' Filminin Konusu :
Kamyon şoförü olan Joe, eşi ve çocuğunu kaybetmiş, yasta bir adamdır. Aradan zaman geçse de Joe, onların ölümünü bir türlü kabullenemez. Bir gün otoyoldaki bir istasyonda Julie isimli bir kadınla tanışır. Julie, ruhani yetenekleri olan bir kadındır ve komada olan kızı Billie’nin kaybolan ruhunu kurtarmaya çalışmaktadır. Hastanede yatan Billie, Joe'nun ziyareti sırasında uyanıverir ancak artık kendisi değildir. Joe’nun ölen eşi Mary, dünyada kapanmamış hesaplarını tamamlamak için Billie’nin ruhunu ele geçirmiştir. Yasını tuttuğu kadını yeniden kollarının arasında bulan Joe, kendini öbür dünyaya uzanan bir takıntının içinde bulur...

Facebook Yorumları
 • comment image

  e3 2013 kapsamında tanıtımı yapılan zelda'nın efsanesinde link ile oradan oraya koşturup türlü türlü işler yapacağımız yeni oyun. sadece nintendo 3ds için çıkacak oyun...

  benim şahsi zevkime göre değerlendirirsek the legend of zelda: ocarina of time'dan pek daha seveceğim dinamikleri var oyunun platform öğeleri daha ağır basıyor... illa bir benzetme yapmam icap ederse super mario 3d land'in zelda'lı ve bulmacalı versiyonu ki bu da demek oluyor ki şahane olacak şahane!


  (gominist redar - 12 Haziran 2013 01:42)

 • comment image

  çeşitli yılın oyunu ödüllerine aday olmuş ve hatta bazılarını kazanmış muhteşem görünen ama bir türlü alamadığım oyun. hayır 3ds'im var ama 3ds o kadar muhteşem bir yıl geçirdi ki cebimde para kalmadı.


  (gleek - 20 Aralık 2013 02:15)

 • comment image

  nihayetinde normal modunu bitirdiğim oyun... bundan önce ocarina of time oynamıştım ve hiç beğenmemiştim! aşağı yukarı 12 saatimi harcadıktan sonra sıkılmış ve bir köşeye terk etmiştim çünkü büyükçe bir haritada oradan oraya ne yaptığını bilmez halde dolanmak çok sıkıcıydı... bir yandan oyunu oynuyor bir yandan da internetten nereye gideceğimi öğrenmek için oynanış videolarını izliyordum! ocarina of time'ın oynanışını ve zindan yapısını hiç beğenmemiştim... kanımca zaten insanlar da o oyunun oynanışına değil hikayesine bayılıyorlar ki aynı şey majora's mask için de geçerli.

  ve lakin a link between worlds izometrik bakış açısıyla, daha eğlenceli grafikleriyle, çok çok daha iyi oynanış şekliyle ve zindan bulmacalarıyla ocarina of time'dan 20 kat daha şahane 20 kat daha oynanabilir! üstelik duvarla birleşip gravür olarak hareket etmek ve hyrule ile lorule arasında dolaşmak çok keyifli... yaklaşık 27 saatte oyunu bitirdim ve sadece tek bir kalp parçasını bulamadım ayrıca kızıl zırhı bulamamıştım ve oyunu mavi zırhla bitirdim bu yüzden... oyunu bitirdikten sonra lorule kalesinde bulamadığım bir sandık olduğunu fark edince buldum onu ayrıca tüm maimaiları da annesine kavuşturdum bu 27 saatlik oyun süresinde.

  oyundan çok keyif aldığımı söyleyebilirim... ocarina of time ne kadar sıkıcı geldiyse bu da tam ters oranında keyifli geldi... ayrıca oyunun sonunda epeyce duygulandığımı dda söylemeliyim... bu oyunda sadece hyrule'u değil aynı zamanda lorule'u da kurtarıyor olmamız sonundaki duyguyu iki katına artırıyor! oyun şahane işte...
  muhtemelen birkaç ay sonra bir de hero modunda bitiririm.

  ayrıca işi en keyifli yanı oyuna nintendo'nun kampanyası sayesinde ücretsiz kavuşmuş olmam... verilecek parayı kesinlikle hak edecektir elbette ama ben fire emblem'i alırdım bu oyuna vereceğim parayla... neyse işte alın oynayın.


  (gominist redar - 2 Aralık 2014 21:01)

 • comment image

  harika ötesi bir oyundur. nostalji yapmak isteyenlere bire bir. bazen nintendo tutucu davranıp eski tarz devam etmesine kızsam dahi bu oyunda klasik oynanışa inanılmaz yaratıcı mekanikler eklemişler. resmen bitmesin diye her türlü deliğe girdim çıktım.


  (bosubasa10 - 21 Ocak 2015 15:44)