Süre                : 1 Saat 37 dakika
Çıkış Tarihi     : 28 Kasım 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Korku
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Skyline Entertainment , Cinetel Films , ETA Films
Yönetmen       : Daniel Farrands (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Daniel Farrands (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : John Robinson (IMDB)(ekşi), Chelsea Ricketts (IMDB)(ekşi), Paul Ben-Victor (IMDB)(ekşi), Diane Franklin (IMDB)(ekşi), Noa Brenner (IMDB), Zane Austin (IMDB), Kue Lawrence (IMDB), Rebekah Graf (IMDB), Lainie Kazan (IMDB), Burt Young (IMDB), Sky Liam Patterson (IMDB), Steve Trzaska (IMDB), Eddie Alfano (IMDB), Andrew Colin Allen (IMDB), Steven Barton (IMDB), Sarah French (IMDB), Jon Mack (IMDB), Matthew Mikita (IMDB), Jared Rivet (IMDB), Sage Stewart (IMDB), Peter Stickles (IMDB)

The Amityville Murders (~ The Haunting on Long Island: The Amityville Murders) ' Filminin Konusu :
13 Kasım 1974’te, polis 112 Ocean Avenue, Long Island, New York adresinden korku dolu bir telefon çağrısı aldı. Polis oraya ulaştığında bütün aileyi yataklarında katledilmiş olarak buldu. Günler sonra, Ronald DeFeo, evdeki bir takım “seslerin” onu, anne ve babası ile 4 kardeşini öldürmeye ittiğini itiraf etti. Bir yıl sonra, George Lutz, Kathy Lutz ve çocukları hayallerindeki evi bulduklarını düşünerek aynı eve taşındılar. Taşınmalarından kısa bir süre sonra açıklanamaz ve acaip olaylar evde gerçekleşmeye başladı. Kabus gibi görüntüler, ve korkunç sesler hala evde olan bir kötülüğün varlığındandı. Kızları Chelsea’nin Jodie adında hayali bir arkadaşının varlığıyla ürken Kathy, George’un da gece ve gündüzlerini bodrumda geçirmesiyle ailesini bir arada tutmaya çabalar. George bodrumda “Kırmızı Oda” adıında gizemli bölmeye açılan gizli bir geçit keşfeder. Kötü sesler ve hayaller George’un kafasında yankılanırken ev canlanır ve sonsuza kadar “Amityville Horror” diye bilinecek olan tüy ürpertici olaylar birbiri arkasına sıralanır.

Facebook Yorumları
  • comment image

    2018 yapimi amityville korku filmi serisinin yeni filmi. buyuk hayal kirikligi yaratti. cok kotu bir film olmus.

    senaryo belli zaten. ilk filmin yeni cevrimi olmasina ragmen tum olanaklara ragmen ilk filmden kat be kat daha kotu cekilmis.

    puanim 3/10.


    (life is just - 18 Ekim 2018 21:10)

Yorum Kaynak Link : the amityville murders