Çıkış Tarihi     : 29 Kasım 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Korku,Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Broken Road Productions , Screen Gems
Yönetmen       : Diederik Van Rooijen (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Brian Sieve (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Stana Katic (IMDB)(ekşi), Shay Mitchell (IMDB)(ekşi), Grey Damon (IMDB), Kirby Johnson (IMDB), Louis Herthum (IMDB)(ekşi), J.P. Valenti (IMDB), James A. Watson Jr. (IMDB)(ekşi), Lexie Roth (IMDB), Jacob Ming-Trent (IMDB), Gijs Scholten van Aschat (IMDB), Arthur Hiou (IMDB), Mickey Gilmore (IMDB), Adrian M. Mompoint (IMDB), Shawn Fitzgibbon (IMDB), Lisa Wynn (IMDB), Steven Weisz (IMDB), Larry Eudene (IMDB), Kenneth Israel (IMDB), Ralph Ayala (IMDB), Maximillian McNamara (IMDB), Matt Mings (IMDB), Monica Farrington (IMDB), Ed Goode (IMDB), Manny Famolare (IMDB), Tierre Diaz (IMDB), John Sarnie (IMDB), Bobby Alford (IMDB), Marcela Jaramillo (IMDB), Sean Burns (IMDB), Je-Kori Salmon Matters (IMDB), Scott Wahle (IMDB), John Pungitore (IMDB)

The Possession of Hannah Grace (~ Cadáver) ' Filminin Konusu :
The Possession of Hannah Grace is a movie starring Shay Mitchell, Grey Damon, and Kirby Johnson. When a cop who is just out of rehab takes the graveyard shift in a city hospital morgue, she faces a series of bizarre, violent events...

Facebook Yorumları
 • comment image

  --- spoiler ---

  genç bir kadın olan megan reed, eski bir polistir. çok sevdiği mesleğini ardında bırakmış olmasının sebebi ise geçmişte mücadele etmek zorunda kaldığı ağır madde bağımlılığıdır. rehabilitasyona giren ve aylarca sarfedilen emeğin ardından kendini toparlamayı başaran megan, artık bağımlılığından kurtulduğu hastanenin geceyarısı vardiyasında bekçi olarak çalışmaktadır. megan işe başladıktan bir süre sonra hastane morguna vahşice öldürülmüş bir kadın cesedi getirilir. bu ceset bie şeytan çıkarma ayininde hayatını kaybeden hannah grace'e aittir. cesedin gelişiyle birlikte garip ve ürpertici deneyimler yaşamaya başlayan megan, parçalanmış olan bedenin acımasız bir şeytani güç tarafından ele geçirilmiş olabileceğinden şüphelenmeye başlar. kilit altındaki binada tek başına olan genç kadın, hayatta kalabilmek için tüm gücünü kullanmak zorundadır...
  başrollerini shay mitchell ve kirby johnson'ın üstlendiği korku filminin kadrosunda stana katic, grey damon ve nick thune da yer alıyor. amerikan yapımı korku filminin yönetmenliğini ise diederik van rooijen üstleniyor. senaryosunda brian sieve'in imzasının bulunduğu korku filminin yapımcılığını ise todd garner ve sean robins ikilisi üstleniyor.

  ---
  spoiler ---


  (x wing - 29 Kasım 2018 08:52)

 • comment image

  30 kasım 2018'de abd'de vizyona girecek olan korku filmi.

  konusu: morgda çalışan genç bir doktora bir kadın cesedi getirilir. içine şeytan girmiş bu kadın, şeytan çıkarma ayininden kurtarılamamıştır. ancak morga kaldırıldığı sırada canlanır. doktor ile hannah adındaki kadın arasında kedi fare oyunu başlar.

  yönetmen diederik van rooijen in ilk korku filmi denemesi olan filmin ülkemizde ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil.

  fragmanı:
  https://www.youtube.com/watch?v=rhagri92jp8


  (kumrengi - 9 Kasım 2018 16:42)

Yorum Kaynak Link : the possession of hannah grace