Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Macera,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Campbell Grobman Films , Lionsgate , Millennium Films
Yönetmen       : Adrian Grunberg (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Matthew Cirulnick (IMDB),David Morrell (IMDB),Sylvester Stallone (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Sylvester Stallone (IMDB)(ekşi), Paz Vega (IMDB), Óscar Jaenada (IMDB), Joaquín Cosio (IMDB)(ekşi), Marco de la O (IMDB), Sergio Peris-Mencheta (IMDB)(ekşi), Yvette Monreal (IMDB), Adriana Barraza (IMDB)(ekşi), Jessica Madsen (IMDB), Sheila Shah (IMDB), Díana Bermudez (IMDB), Atanas Srebrev (IMDB), Manuel Uriza (IMDB), Nicholas Wittman (IMDB), Aaron Cohen (IMDB), Owen Davis (IMDB), Rick Zingale (IMDB)

Rambo 5: Last Blood (~ Rambo V) ' Filminin Konusu :
2018'in Mayıs ayında gelen haberlere göre, filmin pazarlamasıyla ilgili çalışmaların başladığı, Sylvester Stallone'un senaryo üzerinde çalıştığı ve çekimlerin Eylül ayında başlayabileceği belirtiliyor. John Rambo, emeklilik yıllarını Arizona'daki bir çiftlikte hayatını sürdürerek geçirmektedir. Bir arkadaşının torununun parti için gittiği Meksika'da kaçırıldığını öğrenince onu kurtarmak için Meksika tarafına geçer. Burada kadın ticareti yapan çok tehlikeli bir kartelle mücadeleye girişir. 2008 yapımı John Rambo filminden beri konuşulan proje, 2019 yılı içinde hayata geçebilir.


 • "4. filmin john rambo olarak adlandirilmamasina sebep olarak son film gibi olur oyle, belki devamini yapariz demis stallone abimiz. muhtemelen olma ihtimali olacak filmdir yani."
 • "filmin konusu ile ilgili bir başka rivayet de şöyledir:john rambo'nun kızı tarikat liderleri tarafından kaçırılır. bunun üzerine abimiz kızını kaçıranların götüne uçaksavar mermisi sokar."
 • "hakketten yapilacak filmdir. mickey rourke dedikodusu bile ortalkta gecmektedir.ve stallone, "bir ucleme daha olsun, lan cok zevkli" demistir."
 • "en azından bir kısmı istanbuldan otobüsle 8 saat uzaklıkta, bulgaristanın başkenti sofya'da çekilecekmiş."
 • "2019'da çıkacağı resmi hesaptan duyurulmuş gece gece heyecanlandırmıştırmy name is john rambo ??"
 • "2019'da vizyona girecegini stallone babamiz paylasti.gece gece heyecanlandik valla."
Facebook Yorumları
 • comment image

  4. filmin john rambo olarak adlandirilmamasina sebep olarak son film gibi olur oyle, belki devamini yapariz demis stallone abimiz. muhtemelen olma ihtimali olacak filmdir yani.


  (the gambit - 29 Ocak 2008 02:42)

 • comment image

  filmin konusu ile ilgili bir başka rivayet de şöyledir:

  john rambo'nun kızı tarikat liderleri tarafından kaçırılır. bunun üzerine abimiz kızını kaçıranların götüne uçaksavar mermisi sokar.


  (oziloz - 1 Şubat 2009 00:13)

 • comment image

  john rambo emekliliği geldiğinde bir tatil kasabasında yazlık alarak, bağı-bahçesiyle uğraşan huysuz bir ihtiyar olup çıkmıştır. kah sokakta top oynayan arsız veletlere bağırıp çağırmakta ve onların topunu kesmekle tehdit etmektedir, kah karasal yayında hope channel'ı ayarlamaya çalışmaktadır.

  hayat böyle geçip giderken bir gün halasından [erazjha hala] bir telefon gelir. köydeki tarlalara göz koyan eski hasımları azmış, köyde dirlik-düzen bırakmamışlardır. hatta halasının köy meydanına bakan evlerinin tam önüne, kat karşılığı müteahhitle anlaşarak bina dikmeye kadar vardırmışlardır işi. ki texas yasalarına göre bumu yapmak suç iken, köy şerifine ve ihtiyar heyetine rüşvet vererek işi kılıfına uydurmuşlardır bu namussuzlar. özellikle hacally jr. isimli deyyus, halasının hamile olan gelinine taş atarak bebeğini düşürmesine neden ve kuzeni bai ramm'ın sherifin ofisinde dövülmesine ön ayak olmuştur. ayrıca mayor'ün köye gezisi sırasında bai ramm'ın buffalosunun, bai ramm'ın izni olmadan kesilmesine de neden olmuştur.

  bu işin hukuki yollardan çözülemeyeceğini fark eden halası son çare olarak, yiğeni john'ın köye gelerek duruma müdahele etmesi gerektiğini anlamıştır. kendisine gelen bu önemli çağrı üzerine john yeminini bozar ve otogardan bulduğu ilk otobüse binerek savannah'a doğru yola çıkar ve olaylar gelişir...

  http://us.imdb.com/title/tt1206885/


  (darth maul - 20 Ocak 2010 01:15)

 • comment image

  en azından bir kısmı istanbuldan otobüsle 8 saat uzaklıkta, bulgaristanın başkenti sofya'da çekilecekmiş.


  (mrtksn - 20 Kasım 2011 01:48)

 • comment image

  2019'da vizyona girecegini stallone babamiz paylasti.

  gece gece heyecanlandik valla.


  (n8 - 8 Mayıs 2018 00:06)

Yorum Kaynak Link : rambo v the savage hunt