Çıkış Tarihi     : 31 Temmuz 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Macera
Taglar             : kopup fırlamak,paylaşılan evren,fast and furious franchise,unlikely romance,Samoa
Ülke                : ABD
Yönetmen       : David Leitch (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Chris Morgan (IMDB)(ekşi),Gary Scott Thompson (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Dwayne Johnson (IMDB)(ekşi), Vanessa Kirby (IMDB)(ekşi), Jason Statham (IMDB), Idris Elba (IMDB)(ekşi), Eddie Marsan (IMDB)(ekşi), Stephanie Vogt (IMDB), Amar Adatia (IMDB), David Mumeni (IMDB), James Merrill (IMDB), Axel Nu (IMDB), Adam Ganne (IMDB), Antonio Mancino (IMDB), Lampros Kalfuntzos (IMDB)

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (~ Hizli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw) ' Filminin Konusu :
Kanunsuz bir kaçak olan Shaw, sadık kanun adamı olan Hobbs'a suikast girişiminde bulunduğu için hapse girmiştir. Görünürde hiç ortak noktası olmayan ve birbirine zıt iki adam da kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve bunu kabul etmeleri başlarına bela açacaksa bile birbirlerine saygı duyarlar. Birbirlerine güvenmeseler bile insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik bir tehdidti durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.


 • "oo yeah. cheesy aksiyon filmi. dwayne johnson, jason statham ve idris elba. bir insan daha ne ister ki sikko aksiyon filminden? şimdiden 10/10edit: ingilizce başlığa taşısak nasıl olur?"
 • "(bkz: marvel's hobbs and shaw)toplanak süper kahraman filmi diyek."
 • "adamlar en son araba modifiye ediyorlardı şimdi insan modifiye etmeye başlamışlar. teknoloji çok gelişmiş azizim. rio soygunundan nerelere geldik."
 • "sözlük:- sıktı- bokunu çıkardılar- toplanak süper kahraman diyekben:- hell yeah!!"
 • "fizik kurallarının yok sayıldığı aksiyon filmlerini seviyorsanız ve boş vaktiniz varsa, gidin ve eğlenin. ötesi değil.eleştirisi için: tıktık"
 • "gayet güzel filmdi..bok atmaya gerek yok.."
Facebook Yorumları
 • comment image

  oo yeah. cheesy aksiyon filmi. dwayne johnson, jason statham ve idris elba. bir insan daha ne ister ki sikko aksiyon filminden? şimdiden 10/10

  edit: ingilizce başlığa taşısak nasıl olur?


  (jotunogullari - 1 Şubat 2019 21:58)

 • comment image

  adamlar en son araba modifiye ediyorlardı şimdi insan modifiye etmeye başlamışlar. teknoloji çok gelişmiş azizim. rio soygunundan nerelere geldik.


  (dabuluasede - 10 Şubat 2019 23:57)

 • comment image

  fragmanına denk geldim, öncelikle seri hakkında konuşmak gerekirse paul walker’ın yokluğundan sonra seri tamamen battı. jason statham ile filmi bir kurtarmaya çalıştılar kısmen başarılı da oldular. vin diesel bana sorar iseniz başarılı bir oyuncu değil. adamın tek çıkış noktası fast and furious serisi oldu. bunun dışında maalesef bir numarası yok bu adamın.

  fragmana gelecek olur isek; film için iyidir ya da kötüdür yorumu yapmak için henüz çok erken izlemek lazım. tyrese gibson’da dahil olabilirdi.


  (serendiptytr - 3 Mart 2019 10:53)

 • comment image

  böyle salt aksiyonu seviyorsanız tam ideal filmdir. seriyi seven birisi olarak bu ikilinin yalnız takılması hoşuma gitti. londra sokaklarındaki spor araba sahneleri harika.

  --- spoiler ---

  uçaktaki teyze bombaydı. günden geliyor herhalde. ayrıca ibretlik dersler çıkarabilirsiniz. onca teknolojinin sonucu ilkel insanlar gibi taş ve sopayla savaşmaktır.

  ---
  spoiler ---


  (last pirate jack sparrow - 3 Ağustos 2019 20:24)

 • comment image

  bugün izledigim fim. fast & furious serisininin klasik araba modifiyeleri ile ilgisi yok fakat film tamamen action dolu. action sevenlerin hosuna gidicektir. son helikopter sahnesi cok abartiydi onun disinda efektler filan gayet güzeldi. (bkz: jason statham) her zamanki gibi cok karizmatik film boyunca. hafif komedi tarzinda olmus, hobbs ve shaw‘in cekismeleri eglenceliydi. ben cok guzel ve eglenceli 2 saat gecirdim acikcasi.


  (nilzh - 3 Ağustos 2019 21:28)