Süre                : 1 Saat 18 dakika
Çıkış Tarihi     : 21 Eylül 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Korku,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Glix Entertainment
Yönetmen       : Mikey McGregor (IMDB)
Senarist          : Mikey McGregor (IMDB)
Oyuncular      : Eric Roberts (IMDB)(ekşi), Mercy Malick (IMDB), Jesse James (IMDB), Clayton Snyder (IMDB)(ekşi), Lindsay Lamb (IMDB), Alexis Boozer Sterling (IMDB), Chandler Massey (IMDB), Katie Schwartz (IMDB), David Kaye (IMDB), Sterling Jones (IMDB), KylieRae Condon (IMDB), Matilda Gregor (IMDB), Cynthia Bravo (IMDB), Barbara Keegan (IMDB), Doug Morency (IMDB), Toby Maka (IMDB)

Hide in the Light ' Filminin Konusu :
Hide in the Light is a movie starring Eric Roberts, Jesse James, and Mercy Malick. An adventurous group of friends dare to break into the abandoned orphanage and quickly find themselves trapped and fighting against unnatural forces.


 • "herşeye verecek bir cevabı olan ama hepsini kendisine saklayan tapılası insanüstü... hatun mıknatısı... karizma adamı..."
 • "yanındayken özleten adam...(bkz: hastasıyım)(bkz: yaradana kurban)(bkz: ah ulan)"
 • "beklenmedik sürpriz adamı kişiliğine hızlı bi dönüş yapmış ve hayranlarını sevindirmiş antisosyal sözlük kullanmayıcısı."
 • "(bkz: hayatı ömür yapan erkekler)"
 • "ortak..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  herşeye verecek bir cevabı olan ama hepsini kendisine saklayan tapılası insanüstü... hatun mıknatısı... karizma adamı...


  (shirak - 1 Aralık 2004 20:51)

 • comment image

  beklenmedik sürpriz adamı kişiliğine hızlı bi dönüş yapmış ve hayranlarını sevindirmiş antisosyal sözlük kullanmayıcısı.


  (shirak - 6 Ocak 2005 08:54)

 • comment image

  okuyup okuyup bitiremediğim, okuduğum bölümleri anlayamadığımı farkedip dönüp dönüp baştan okuduğum adam. ah ulan. hayatın anlamını çözsem bunu çözemeyecek miyim neyim? evet galiba öyle olacak. kompleks kişilik şeysi. hayat boyu puzzle.


  (shirak - 22 Ocak 2005 18:54)

 • comment image

  beni şaşırtmayacağı gün "tamam artık, ben oldum, budur" dedirtecektir bu adam bana. ama görünen odur ki, ömür vefa etmeyecektir, güç yetmeyecektir. öyle bir renk, bir garip desendir kendisi. çözülebilir değildir kanaatimce, sürüp giden ve bitmeyen bir film gibidir, bitmesindir de zaten, ama çözen varsa beri gelsindir.


  (shirak - 8 Şubat 2005 00:24)

 • comment image

  oğlu* (5) tarafından* aşağıdaki gibi tarif edilmiştir bu şahıs:

  benim babam iyi bir babadır, çünkü bisürü oyuncak alıyor, her istediğimi alıyor, meyve suyu, su alıyor, seni seviyorum babacım.

  babam çok parlak, çok güzel, bütün aydınlıklarda onu görüyorum.

  benim babam çok uzun boylu, burnu kısa... burnu zayıf... şey... burnu senin* kadar, kahverengi* gözlü. çok güçlü. cesur....

  babamın en çok yüzünü seviyorum. çünkü çok güzel. gözü güzel. babam diğer babalardan farklı çünkü daha güzel, yakışıklı. babamı en çok saçımı okşadığı zaman seviyorum. en çok bana kızdığı zaman sevmiyorum.

  babam en güzel define gezegeni oynuyor. en çok spider man'e benziyor. babam güzeldir, genç, iyi. en güzel yeri yüzünde gözü.

  babam beni öptüğünde kalbim çınlıyor gibi hissediyorum. kucağına aldığında susamış gibi, sonra da su içmiş gibi hissediyorum.

  babamla en mutlu olduğum zaman bana kızmayınca. babam benle daha fazla vakit geçirsin isterim.

  babam istediğim gibi araba sürer. trafik kurallarına uyar.

  babamın en sevdiği yemek patlıcan*, en sevdiği içecek kola*. babamın tuttuğu takım fenerbahçe*, sevdiği renk de sarı.

  gece babam evde olunca sevinmek oluyor.

  bi de babam dünyada en çok beni sever.

  editör'ün notu: orijinal metne müdahale edilmemiştir, aynen aktarılmıştır. "hadi bana babanı anlat, ben de yazarım senin söylediklerini, o da okusun mutlu olsun" önerisine aynen bu cevap verilmiştir.


  (shirak - 20 Haziran 2005 21:36)

 • comment image

  insanda akıl-mantık bırakmazmış, aklını, sağduyusunu falan alırmış, öylece saf salak kalırmış insan. şaşırtmaktan da hiç vazgeçmezmiş. sürpriz adamı kişiliği bu aralar iyice canlanmış, renklenmiş, şekil değiştirmiş. bi de gözüne ışık tutulmuş tavşana çeviriyor insanı bu. olduğun yerde kalakalıyorsun. *


  (shirak - 5 Eylül 2005 17:41)

 • comment image

  oğlunun * spiderman'i... ayrıca bazı hayatları hayat yapmışlığı, çok gerek olmadığı halde, bazılarının da sona ermesine engel olmuşluğu vardır. çok insanın kahramanıdır kendisi. bugün yarın, eli kulağında, bir kahramanlık daha vardır sırada. bir adamı daha kurtaracaktır girdiği bataklıktan. kolay gelsindir. evet.


  (shirak - 19 Eylül 2005 21:07)

Yorum Kaynak Link : dulak