Çıkış Tarihi     : 13 Kasım 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi
Taglar             : dövmeli çöp,tattooed criminal,Yalınayak kadın,woman with masculine short hair,woman with masculine hair
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Elizabeth Banks (IMDB)(ekşi)
Senarist          : David Auburn (IMDB),Elizabeth Banks (IMDB)(ekşi),Jay Basu (IMDB)(ekşi),Carlo Bernard (IMDB)(ekşi),Semi Chellas (IMDB),Ivan Goff (IMDB),Cristian Jure (IMDB),Craig Mazin (IMDB),Dan F Merrill (IMDB),Doug Miro (IMDB),Ben Roberts (IMDB)
Oyuncular      : Naomi Scott (IMDB)(ekşi), Noah Centineo (IMDB), Kristen Stewart (IMDB)(ekşi), Elizabeth Banks (IMDB)(ekşi), Sam Claflin (IMDB)(ekşi), Patrick Stewart (IMDB), Djimon Hounsou (IMDB)(ekşi), Jonathan Tucker (IMDB)(ekşi), Ella Balinska (IMDB), Nat Faxon (IMDB), Chris Pang (IMDB), Luis Gerardo Méndez (IMDB), Livia Matthes (IMDB), Frank Ferruccio (IMDB), Peter Sikorski (IMDB), Daniele Rizzo (IMDB), Murali Perumal (IMDB)

Charlie's Angels (~ Charlien enkelit) ' Filminin Konusu :
Charlie's Angels birbirinden yetenekli kadın ajanların maceralarını konu ediyor. Elizabeth Banks'in yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon türündeki filmde meleklere BAFTA ödülünün yanı sıra César Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ilk Amerikalı oyuncu Kristen Stewart, yıldızı yeni parlamaya başlayan İngiliz güzel Ella Balinska ve yeni nesil Aladdin'de Disney prensesi Jasmine'e de hayat verecek olan Naomi Scott hayat veriyor. Filmin kadrosunda ayrıca Sam Claflin, Emmy ve Altın Küre ödüllü Patrick Stewart, Jonathan Tucker, 2 Oscar adaylığı bulunan Djimon Hounsou, To All the Boys I’ve Loved Before ile genç kızların sevgilisi haline gelen Amerikalı oyuncu Noah Centineo ve Elizabeth Banks'in kendisi de yer alıyor.


 • "yeni dizinin yeni melekleri belli olmuştur.(bkz: rachael taylor)(bkz: minka kelly)(bkz: annie ilonzeh)"
 • "- drew barrymore a hasta olmami saglayan film, maalesef evli.- ayrica ikide bir prodigy "smack my bitch up" calmasi da hostu......" and that's , kickin' your ass""
 • "70'lerin çok izlenen, 2000'lerin çok yerilen dizisi-filmi.-good morning angels.-(triyo) good morning charlie."
 • "kristen stewart'ın tanıtımda adamı baştan çıkarması ve akabinde dövmesi tam bir oyunculuk şöleniahshjshsbs izleyelim izletelim."
 • "son filmin fragmanindan anladigim kadari ile icine edecekler bu serinin. zaten pek bir halta benzemiyordu, iyice batiracaklar."
Facebook Yorumları
 • comment image

  - drew barrymore a hasta olmami saglayan film, maalesef evli.
  - ayrica ikide bir prodigy "smack my bitch up" calmasi da hostu

  ......" and that's , kickin' your ass"


  (lordsoth - 16 Ocak 2001 11:29)

 • comment image

  dizinin her bölümü şu cümlelerle başlardı:
  ''bir zamanlar polis akademisine giden üç güzel kadın vardı. ve muhteşem özellikleri vardı hepsinin. ben bunları çekip aldım, şimi benim için çalışıyorlar. benim adım charlie.''
  70li yıllarda henüz kadın polis fikrine dahi alışamamış olan yeni türk televizyon seyircisi, ellerini hamurdan kurtarmış bu üç cabbar cevval kadın dedektifle tanıştı. birbirinden zorlu maceralardan yüzünün akıyla çıkan bu üç dişi kahraman, tüm dünyada olduğu gibi bizde de çok sevildi. hatta dizide güzelliği ile dillere destan olan farrah fawcettin canlandırdığı jill karakteri, bir çorap firmasının markası haline geldi. ''atın, atın, eskimiş çoraplarınızı atın, jill geliyor'' sloganıyla, kalabalık bir caddeden üstü açık arabaya, pencerelerden atılan çoraplar ile yapılan reklam filmi akıllara kazınmışdı. halkın beğendiği filmler, diziler ve karakterleri reklamlara malzeme yapma alışkanlığının ilk tohumlarının atıldığı dönemlermiş demek ki o dönemler. bugünlerde ekranlarda izlediğimiz matrixli muya reklamı, kurtlar vadili siemens cep telefonu reklamı hep bu zihniyetin uzantıları. evet evet. öyle. reklamcılık adına tesbit yaptım işte mis gibi.


  (pamuk cucelerle yedi prenses - 25 Temmuz 2005 16:55)

 • comment image

  yeniden çekilecek olan film. yeni seride yer alan melekleri açıklamışlar ama o kadar boktan olmuş ki. ahanda melekler bu. kızlara bakıyoruz birincisi malumunuz kristen stewart. oyunculuğunun ne kadar kötü olduğunu anlatmaya gerek yok,ayrıca bu seride ne işi var neyin kafasını yaşıyor anlamadım. charlie's angel 10/6 lık bir seri ama gene de iyi hazırlanması lazım . 2 mimikle yrüteceği bir rol değil yani. ikinci kız ise naomi scott . bu kızı bir yerden tanıyordum galiba diyenler için leomanade mouth diye sabun köpüğü tadında bir filmde oynadı. gene bir disney filmi alaaddinde jasmini oynayacak. role uyduğunu düşünmüyorum çünkü yüzü çocuksu duruyor çünkü melekler kadınsı bir imaj çiziyordu. ve kendisinin kristen stewart ile partner olarak bile uyumu yok . kel alaka yani. üçüncü kızımız ise ella balinska. kendisi 3 yıl önce oyunculuk yapmaya başlamış ki projelerinin çoğu kısa film geri kalanı tek bölümlük konuk oyunculuk.kariyerinin en büyük (?) projesi olacak anladığım kadarıyla.

  sony pictures ne düşünüyor bilmiyorum.saçma ve anlamsız bir kadroyla hemde. karşılaştırma için söylüyorum lucy liu bu seriye başlamadan zaten 9 yıllık kariyere 30 küsür film sığdırmıştı , drew barrymore zaten çocuk oyuncu olarak başlamıştı, aralarındaki en "tecrübesiz" melek cameron diaz bile ondan önce 20 küsür filmde oynamıştı . yani kariyer açısından çıtır çerez sayılabilecek bir seriydi. hadi bunu geçelim kızlar arası bile uyum yok ki. sevimsiz hayalet casper ve saz arkadaşları olmuşlar resmen.bu kadronun 2 açıklaması var ya bizim mimiksiz casper ın gişesine güveniyorlar ya da öyle saçma bir cast oluşturak ki gören ya bunlar en fazla ne yapabilir ne çıkabilir bunlardan diye diye seyirci çekmek.

  sinemada izlemeyeceğim kesin belki torrent belki ona bile üşenir film cehenneminden izlerim ashhasj


  (devilsama - 28 Temmuz 2018 03:14)

 • comment image

  sanırım bıcır bıcır film diye bir tabir yoktur ama bu film için kullanmak istiyorum. şirin, eğlenceli, izle ve unut türünden bir film... cameron diaz, drew barrymore ve lucy liu da gayet uyumlular. yeni bir filmde başka oyuncuların yerlerini doldurmaları zor olacaktır.


  (postmodernist - 8 Ağustos 2018 17:58)

 • comment image

  fragmanı bok gibi olmuş. 3.sınıf bir film olduğu çok belli oluyor ve bende en ufak bir merak uyandırmadı. hatta öyle ki, sarı peruğun kristen stewart'a çok yakışması dışında fragmandan aklımda kalan tek bir şey olmadı.

  normalde, önüne geleni döven, aşırı yetenekli, taş gibi 3 tane ajan kızın olduğu bir formül her zaman tutar... 1976 yılında da tutar, 2000 yılında da tutar, düzgün yapsan 2019'da da tutardı. yani bu kadar garanti ve basit bir formülle bile boktan ve tutmayacak bir film çekmek zor iş ama bunu başarmışlar. yeteneksiz herifler...


  (forrestgump - 27 Haziran 2019 19:28)

 • comment image

  kristen stewart'ın tanıtımda adamı baştan çıkarması ve akabinde dövmesi tam bir oyunculuk şöleniahshjshsbs izleyelim izletelim.


  (devilsama - 28 Haziran 2019 13:35)

 • comment image

  son filmin fragmanindan anladigim kadari ile icine edecekler bu serinin. zaten pek bir halta benzemiyordu, iyice batiracaklar.


  (zee aragorn - 2 Temmuz 2019 19:46)

Yorum Kaynak Link : charlie's angels