Çıkış Tarihi     : 24 Eylül 2018 Pazartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Gizemli
Taglar             : uçak,Ölü kabul
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Compari Entertainment , Jeff Rake Productions , Universal Television
Yönetmen       : Dean White (IMDB)(ekşi), Craig Zisk (IMDB)(ekşi), Paul Holahan (IMDB), Félix Enríquez Alcalá (IMDB)(ekşi), David Frankel (IMDB)(ekşi), Nina Lopez-Corrado (IMDB), Tawnia McKiernan (IMDB), Michael Schultz (IMDB), Marisol Torres (IMDB), Constantine Makris (IMDB), Millicent Shelton (IMDB), Michael Smith (IMDB), Claudia Yarmy (IMDB)
Senarist          : Jeff Rake (IMDB),Bobak Esfarjani (IMDB),MW Cartozian Wilson (IMDB),Margaret Rose Lester (IMDB),Ezra Nachman (IMDB),Matthew Lau (IMDB),Greg Nelson (IMDB),Margaret Easley (IMDB),Amanda Green (IMDB),Laura Putney (IMDB)
Oyuncular      : Melissa Roxburgh (IMDB)(ekşi), Josh Dallas (IMDB)(ekşi), Athena Karkanis (IMDB)(ekşi), J.R. Ramirez (IMDB), Luna Blaise (IMDB), Jack Messina (IMDB), Parveen Kaur (IMDB), Daryl Edwards (IMDB)(ekşi), Alfredo Narciso (IMDB), Tim Moriarty (IMDB), Victoria Cartagena (IMDB), Francesca Faridany (IMDB), Matt Long (IMDB), Frank Deal (IMDB), Mugga (IMDB), Malachy Cleary (IMDB), Brandon Schraml (IMDB), Nikolai Tsankov (IMDB), Daniel Sunjata (IMDB), Shirley Rumierk (IMDB), Julienne Hanzelka Kim (IMDB), Jenna Kurmemaj (IMDB), Mehdi Barakchian (IMDB), Omar Torres (IMDB), Elizabeth Marvel (IMDB), Marc Menchaca (IMDB), Richard Topol (IMDB), Brian Wiles (IMDB), Geraldine Leer (IMDB), Jacqueline Torres (IMDB), Edward Chin-Lyn (IMDB), Curtiss Cook (IMDB), Sheldon Best (IMDB), Patrick Murney (IMDB), Joe Urla (IMDB), Michael Drayer (IMDB), Rey Lucas (IMDB), Adriane Lenox (IMDB), Grace Rex (IMDB), Sean Kaufman (IMDB) >>devamı>>

Manifest (~ Destinatia) ' Dizisinin Konusu :
Manifest is a TV series starring Melissa Roxburgh, Josh Dallas, and Athena Karkanis. After a turbulent, but routine flight, the passengers and crew discover the world has aged five years, yet no time has passed for them, and soon a...


 • "biraz losttan arak biraz fringe den esinlenme derken mis gibi yeni çakma bir dizi yaratılmış, tebrik ediyorum."
 • "tutmaz gibi. sanki duruma göre senaryo ilerleyecek."
 • "oyunculuk berbatçekimler iğrenç senaryo çok klişetek kelime ile boktan olan dizi....uzak durun hatta kaçın....."
 • "yetiş ya (bkz: walter bishop), yetiş ya (bkz: olivia dunham) denilesi dizi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  dot net uygulamaları için kimlik niteliği taşıyan; bunun yanısıra native compile edilmiş eski win32 uygulamaların windows xp'nin visual style'larıyla görünebilmeleri için "niyet ettim allah rızası için işbu guid'e sahip common controls library'e linklenmeye" satırının yeraldığı, uygulamanın resource'unun içine ya da çalıştığı dizine kaydedilen dosya.


  (barbie - 4 Ocak 2003 20:05)

 • comment image

  muazzam bir dizi olacak gibi duruyor. nisan 2013te kaybolup 2018 yılında geri gelsem nasıl olur diye düşünüyor insan. gezi olmuş, darbe olmuş, dolar bu kadar yükselmiş, köşe başı daha çok suriyeli dolmuş. ülkenin haline bakıp şok olurdum herhalde.


  (yeminetlaan - 30 Ağustos 2018 14:58)

 • comment image

  ilk bölümünü çok iyi bulduğum dizi. beklentim bayağı iyi. konu çok iyi, sadece oyuncular biraz yetersiz gibi. ilk bölüm için böyle bir yorum biraz yersiz olabilir. bekleyip göreceğiz. umudum dizinin tutacağı yönünde.


  (djarumt - 25 Eylül 2018 22:34)

 • comment image

  berbat bir cast seçimi yapılmış. oyuncuların hiçbiri ilgi çekici bir şey koyamamışlar ortaya(josh dallas belki biraz). konu çok güzelde bu castla bir şey olması zor.

  hikaye: 9/10
  yönetmen: 8/10
  cast: 3/10


  (chiafi - 27 Eylül 2018 00:25)

 • comment image

  prodüksiyon ve oyuncu seçimlerinin kötü olduğunu düşündüğüm dizi. tepkiler yetersiz, oyunculuk sırıtıyor. başroldeki kız ve onun 5 yıl önceki sevgilisi arasındaki diyalogları izlemeniz yeterli. ortaokul müsameresi tadında. düzeleceğini umarak izleyeceğim ancak o iç ses çok irrite edici bari onu düzgün yapsaydınız. herşeye rağmen umutluyum, toparlasın isterim.


  (cdust - 28 Eylül 2018 13:15)

 • comment image

  biraz losttan arak biraz fringe den esinlenme derken mis gibi yeni çakma bir dizi yaratılmış, tebrik ediyorum.


  (fufumental - 6 Ekim 2018 15:35)

 • comment image

  berbat bir dizi. senaristlerin ne yaptıklarını bilmediğini hissetmeye başlamışsanız, bilin ki o dizi boka sarmaktadır. bu kafayla giderlerse de iptal edilir, gizem dizisi diye pazarlandı, berbat oyunculuklarla dolu dram dizisi izliyoruz resmen.


  (jiyuu - 17 Ekim 2018 09:25)

Yorum Kaynak Link : manifest