Çıkış Tarihi     : 24 Eylül 2018 Pazartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Gizemli
Taglar             : airplane,presumed dead
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Compari Entertainment , Jeff Rake Productions , Universal Television
Yönetmen       : Paul Holahan (IMDB), Felix Acala (IMDB), David Frankel (IMDB)(ekşi), Nina Lopez-Corrado (IMDB), Tawnia McKiernan (IMDB), Dean White (IMDB), Craig Zisk (IMDB)
Senarist          : Jeff Rake (IMDB),Bobak Esfarjani (IMDB),Margaret Rose Lester (IMDB),MW Cartozian Wilson (IMDB),Margaret Easley (IMDB),Matthew Lau (IMDB),Greg Nelson (IMDB),Laura Putney (IMDB),Amanda Green (IMDB)
Oyuncular      : Melissa Roxburgh (IMDB)(ekşi), Josh Dallas (IMDB)(ekşi), Athena Karkanis (IMDB)(ekşi), J.R. Ramirez (IMDB), Luna Blaise (IMDB), Jack Messina (IMDB), Parveen Kaur (IMDB), Tim Moriarty (IMDB), Alfredo Narciso (IMDB), Daryl Edwards (IMDB), Victoria Cartagena (IMDB), Mugga (IMDB), Julienne Hanzelka Kim (IMDB), Curtiss Cook (IMDB), Nikolai Tsankov (IMDB), Frank Deal (IMDB), Jenna Kurmemaj (IMDB), Daniel Sunjata (IMDB), Sheldon Best (IMDB), Joe Urla (IMDB), Richard Topol (IMDB), Malachy Cleary (IMDB), Geraldine Leer (IMDB), Omar Torres (IMDB), Hope Blackstock (IMDB), Juri Henley-Cohn (IMDB), Joel de la Fuente (IMDB), Brandon J. Dirden (IMDB), Adriane Lenox (IMDB), James Hiroyuki Liao (IMDB), Jim True-Frost (IMDB), Gary Lee Mahmoud (IMDB), Linda Powell (IMDB), Andrew Sensenig (IMDB), Jon Viktor Corpuz (IMDB), Joy Lynn Jacobs (IMDB), Curtiss Cook Jr. (IMDB), Sean Kaufman (IMDB), Simone Elizabeth Bart (IMDB), Fortuna Gebresellasie (IMDB) >>devamı>>

Manifest (~ Destinatia) ' Dizisinin Konusu :
Manifest is a TV series starring Melissa Roxburgh, Josh Dallas, and Athena Karkanis. After a turbulent, but routine flight, the passengers and crew discover the world has aged five years, yet no time has passed for them, and soon a...


 • "12 monkeys bittikten sonra bilim-kurgu ihtiyacını karşılamasını umduğum yeni dizi. ilk iki bölüm fena olmamakla birlikte diğer suserların aksine oyuncu kadrosunu pek fena bulmadım."
 • "oyunculuk berbatçekimler iğrenç senaryo çok klişetek kelime ile boktan olan dizi....uzak durun hatta kaçın....."
 • "3. bölümde bıraktığım dizi. güzel bir dizi olsa üç bölümde kendini gösterirdi öyle değil mi?"
 • "oyunculuk anlamında berbat olan dizi. konu klişe ama güzel. bu konuya fringe ekibi harika olurdu.(bkz: olivia dunham)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  dot net uygulamaları için kimlik niteliği taşıyan; bunun yanısıra native compile edilmiş eski win32 uygulamaların windows xp'nin visual style'larıyla görünebilmeleri için "niyet ettim allah rızası için işbu guid'e sahip common controls library'e linklenmeye" satırının yeraldığı, uygulamanın resource'unun içine ya da çalıştığı dizine kaydedilen dosya.


  (barbie - 4 Ocak 2003 20:05)

 • comment image

  muazzam bir dizi olacak gibi duruyor. nisan 2013te kaybolup 2018 yılında geri gelsem nasıl olur diye düşünüyor insan. gezi olmuş, darbe olmuş, dolar bu kadar yükselmiş, köşe başı daha çok suriyeli dolmuş. ülkenin haline bakıp şok olurdum herhalde.


  (yeminetlaan - 30 Ağustos 2018 14:58)

 • comment image

  ilk bölümünü çok iyi bulduğum dizi. beklentim bayağı iyi. konu çok iyi, sadece oyuncular biraz yetersiz gibi. ilk bölüm için böyle bir yorum biraz yersiz olabilir. bekleyip göreceğiz. umudum dizinin tutacağı yönünde.


  (djarumt - 25 Eylül 2018 22:34)

 • comment image

  berbat bir cast seçimi yapılmış. oyuncuların hiçbiri ilgi çekici bir şey koyamamışlar ortaya(josh dallas belki biraz). konu çok güzelde bu castla bir şey olması zor.

  hikaye: 9/10
  yönetmen: 8/10
  cast: 3/10


  (chiafi - 27 Eylül 2018 00:25)

 • comment image

  icinde ucak gecmesinden baska hic bir sekilde lost'a benzemeyen dizi.
  öncelikle onu belirtelim.

  bana daha cok the 4400 havasi verdi. cünkü orada da belli bir grup gelecege gidip geri geliyordu ve belli gücler elde etmisti. farkli olarak bu dizide fantastik gücler yerine daha cok birbirlerine olan bir baglanti sözkonusu. umarim gelecek bölümler daha ilginc hikayeler bizi bekler.

  ilk iki bölüm dahilinde konusacak olursak yolcularin 5 yil sonraki adaptasyon sürecine daha cok egilmisler. yani olayi sadece fantastik boyutta ele almamislar ki bu da diziye biraz daha gerceklik katmis.

  bana kalirsa tek problem bu kadar olaganüstü bir olayin medyada da dillendirilmesine ragmen cok basit bir seymis gibi yasanmasi. ne dogru düzgün karantina var, ne nsa, ne nasa ne de baska birimler isin icinde. olayin arastirilmasi ile ilgili 30 saniyelik bir toplanti sahnesinden baska bir sey yok. sanki bir doga olayi gibi gecistirmisler. (evet toplantida biri wormhole dedi...)

  umarim esas kizin oynadigi bir polisiyeye dönmez bu dizi. güzel seyler bekliyoruz.


  (ariaven - 9 Ekim 2018 09:54)

 • comment image

  berbat bir dizi. senaristlerin ne yaptıklarını bilmediğini hissetmeye başlamışsanız, bilin ki o dizi boka sarmaktadır. bu kafayla giderlerse de iptal edilir, gizem dizisi diye pazarlandı, berbat oyunculuklarla dolu dram dizisi izliyoruz resmen.


  (jiyuu - 17 Ekim 2018 09:25)

Yorum Kaynak Link : manifest