Çıkış Tarihi     : 16 Ekim 2018 Salı, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Mr. Big Shot Fancy-Pants Productions , ABC Studios
Yönetmen       : Randall Einhorn (IMDB), Matt Sohn (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Tim Doyle (IMDB)(ekşi),Lisa K. Nelson (IMDB)(ekşi),Rob Ulin (IMDB)(ekşi),Tom Hertz (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Mary McCormack (IMDB)(ekşi), Jack Gore (IMDB)(ekşi), Sam Straley (IMDB), Caleb Foote (IMDB), Sawyer Barth (IMDB), Christopher Paul Richards (IMDB), Andy Walken (IMDB), Santino Barnard (IMDB), Tim Doyle (IMDB), Michael Cudlitz (IMDB), Kennedy Lea Slocum (IMDB), Jax Laucius (IMDB), Paul Dooley (IMDB), Martha Boles (IMDB), Edith Fields (IMDB), Hana Jane (IMDB), Cooper Jack Mills (IMDB), Mcabe Gregg (IMDB), Mandie Hittleman (IMDB), Andy St. Clair (IMDB), Thomas Barbusca (IMDB), Chip Chinery (IMDB), Brian Dare (IMDB), Brian Maillard (IMDB), Daniel Robaire (IMDB), Michelle Vawer (IMDB)

The Kids Are Alright ' Dizisinin Konusu :
Lezbiyen bir çift olan Nic ve Jules, yapay döllenme ile çocuk sahibi olmuşlardır, hem de iki kere. Çocuklar ergenliğe girdiklerinde gerçek babaları ile tanışmak isterler. Paul adındaki donör onların babalarıdır ve çocuklar Paul'ü anneleri ile tanıştırmak ister. Paul'ün gelmesi aile düzenini değiştirecek ve yepyeni bir aile tanımının yapılmasına yol açacaktır.


 • "(bkz: the kids arent alright)"
 • "supernatural dizisinin 3.sezon bölümlerinden biri."
 • "(bkz: the kids are all right)"
 • "1979 tarihli the who soundtrack'i. 1965-1972 dönemi the who parçalarını içerir. albüm olarak alınmaktansa filmin kendisinin alınması daha mantıklıdır."
 • "melodisi siddetle all my loving'i andirir."
 • "izlemeden grubu, rock müziği, rock n roll'u anlamanın "zor" olduğunu düşündüğüm the who dvd'si."
 • "(bkz: the who'yla konustum cocuklar iyi)"
 • ""i don't mind other guys dancing with my girl"diye baslar, ayni enerjiyle de devam eder..the who'nun henuz laylaylom tadinda sarkilar yaptigi ilk donemlerinden cikan en hos parcasene 965.."
Facebook Yorumları
 • comment image

  orjinal kaydında şarkının ortasında rahmetli keith moon'un fevkalade bir davul solosu vardır. ancak seneler boyunca bu şarkı bestelendiği tarihten itibaren amerika'da yayınlanan bilimum "the who" albümlerinde ortadaki o davul solosu çıkartılarak piyasaya sürülür. nihayetinde kayıt tarihinden ancak 30 - 40 sene sonra bir toplama albümde gerçek orjinal sürümü yayınlanır.


  (noschoolnojobnoproblem - 14 Temmuz 2005 11:25)

 • comment image

  "i don't mind
  other guys dancing with my girl"
  diye baslar, ayni enerjiyle de devam eder..

  the who'nun henuz laylaylom tadinda sarkilar yaptigi ilk donemlerinden cikan en hos parca
  sene 965..


  (ari - 17 Ocak 2002 23:33)

Yorum Kaynak Link : the kids are alright