Çıkış Tarihi     : 14 Ekim 2018 Pazar, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Jennifer Konner (IMDB)(ekşi), Jude Weng (IMDB), John Riggi (IMDB), Wendey Stanzler (IMDB), Jason Benjamin (IMDB)
Senarist          : Julia Davis (IMDB)(ekşi),Lena Dunham (IMDB)(ekşi),Jennifer Konner (IMDB)(ekşi),Travon Free (IMDB),John Riggi (IMDB)
Oyuncular      : Jennifer Garner (IMDB)(ekşi), David Tennant (IMDB), Juliette Lewis (IMDB)(ekşi), Ione Skye (IMDB)(ekşi), Chris Sullivan (IMDB)(ekşi), Arturo del Puerto (IMDB), Janicza Bravo (IMDB), Brett Gelman (IMDB)(ekşi), Cheyenne Haynes (IMDB), Duncan Joiner (IMDB), Rhiannon Leigh Wryn (IMDB), Bridget Everett (IMDB), Yimmy Yim (IMDB), John Riggi (IMDB), Mary-Pat Green (IMDB), Lian Castillo (IMDB), Kaitlyn Tanimoto (IMDB), Sean Spence (IMDB)

Camping (~ ???????) ' Dizisinin Konusu :
Camping is a TV series starring Jennifer Garner, David Tennant, and Juliette Lewis. A man's camping trip with his wife and friends spirals out of control. A U.S. adaptation of the British series, 'Camping'.


 • "an itibariyle bir adet cakmaga ihtiyac duydugum mekan."
 • "alternatifi olmadığını ogrendiğim için adaya gelmekten vazgectiğim camping. cadirlari otopark gibi siraya dizmiş camping olayını çok yanlış anlamıştır."
Facebook Yorumları
 • comment image

  cunda adasında kendi halinde, gayet sessiz, sakin ve de şirin bir işletmedir. cundanın içine oranla kat kat sakindir, tam olarak sevgili alınıp gidilebilecek bir tatil yeridir. çadırlı konaklamak istenirse günlük 10 ytl gibi bir ücretle kalınabilmektedir. bir de bungallowlar var kalmak için, ama fiyatını bilemiyorum onun. cundaya uğramışsanız bir gün geçirilebilecek bir mekandır, çalışanlar da gayet güler yüzlü hoşsohbettir.
  internet sitesi de şöyleymiş: http://www.adacamping.com/

  edit: bungalov 70 liraymış, oha!


  (goldenwand - 23 Ağustos 2008 15:46)

 • comment image

  bozcaada'da olanı gayet hoş, sevimli bir mekandır. fiyatları da uygundur ama ne yazık ki çalışanlarının soğuk ve umursamaz tavırları kendilerine çok şey kaybettirmektedir. ben ilk defa gittim fakat daha önce gitmiş arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla eskiden böyle değillermiş. gayet ilgili hatta afedersiniz insanın götünün dibinden ayrılmıyorlarmış. sanırım işleri büyütüp parayı bulunca bir göt kalkması durumu söz konusu olmuş. umarım en kısa zamanda hatalarını anlarlar. çünkü sabah 9'da uyanıp, bir kahve hayaliyle cafe kısmına gidildiğinde brandaların hala kapalı, çalışanların da horul horul uyduğunu görmek hiç hoş olmuyor.


  (dracart - 8 Eylül 2010 18:53)

 • comment image

  bozcaada'da her şey el yaktığı için gidip de konaklabilinecek güzel mekanlardan birisi. fakat sahipleri suratsız ve ketum tipler. yine de yapacak başka bir şey yok, nitekim bozcaada'da çadır kurabileceğiniz tek mekan burası, doğal olarak en ucuz mekan da burası.


  (fermanhakan - 18 Ekim 2011 13:14)

 • comment image

  gereksiz kazık, kendini beğenmiş işletmecilere sahip tesisdir. manzara ve deniz itibariyle harika ama benim yerim kısıtlı arkadaş pahalı yapıcam dolmasa bile gelen kişilerden masrafsız parayı emerik mantığıyla iş yapan bir tesistir. girişte bizi karşılayan kişiyle baya konuştum pahalı değil mi vs. diye parası olan parası olanla takılıyo tarzında cevaplar aldım. bu kafayla varılacak nokta soygun beach olabilir. soygun beach


  (ctrlaltdlt - 30 Ağustos 2013 03:34)

 • comment image

  geçen hafta motorsiklet ile ayvalık'a gittiğimde yer durumunu öğrenmek için aradığımda bana "iki erkek almıyoruz, tek erkek de almıyoruz, üç erkek de almıyoruz, aile alıyoruz, bir erkek bir kız alıyoruz, bir kız iki erkek alıyoruz" gibi saçma sapan cevaplar vermiş işletmemsi.

  kesinlikle gidilmeyeceği aşikar bir kamp alanı.


  (riverwind - 8 Ağustos 2014 14:24)

 • comment image

  cunda olanında sabahın köründe * kendini önemli hissettiği tek yer olan askerlik duygusunu aşamamış bir orta yaşlı ergenin koğuş kalk diye demirlere vurarak bağırması dışında pek bir kötü yanı olmayan kamp yeri. fiyatlar biraz tuzlu ama güler yüzlüler. serviste biraz geç kalıyorlar, unutabiliyorlar.

  bir kaç tüyo:
  -alışverişinizi ayvalıkta yapın gelin, yakınlarda kolay erişilebilir bir market yok, hele arabanız yoksa kesinlikle her şeyiniz yanınızda olsun.
  -tuvalet kağıdı götürün, her ne kadar mekanda olsa da kolayca bitiyor ve yenisi takılana kadar oldukça vakit geçiyor.
  -buzdolapları var, günlük 20 liradan kiralanıyor.
  -mangalı çadırın yanında yakamıyorsunuz, küçücük bir ortak mangal alanında yakabiliyorsunuz.
  -denizi derin değil, balık tutmak için heveslenmeyin çünkü balık yok, deniz canlı örtüsü bakımından zengin.
  -kano var.
  -internet konusunda sıkıntılı, internet sahilde adam akıllı çekiyor, manuele almazsanız sürekli yunan operatörlerine bağlanıyor, wifi kafasına göre takılıyor. camp-office yapacaklar için sıkıntılı.
  -masa sandalye konusunda sıkıtı yok, herkese yetecek kadar var.
  -çimlerde yayılalım derseniz havlu serin, çok diken var.
  -yoga için güzel olabilir.


  (yeni zelandali - 22 Mayıs 2017 10:17)

Yorum Kaynak Link : ada camping