Çıkış Tarihi     : 30 Eylül 2018 Pazar, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : facebook,god,three word title,religion,athiest
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Berlanti Productions , I Have An Idea Productions , CBS Television Studios
Yönetmen       : Marcos Siega (IMDB), Erin Feeley (IMDB), Kenneth Fink (IMDB), Holly Dale (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Andre Edmonds (IMDB),Steven Lilien (IMDB),Bryan Wynbrandt (IMDB),Carmen Pilar Golden (IMDB),Devanshi Patel (IMDB),Robert Hull (IMDB),Allison Moore (IMDB)
Oyuncular      : Violett Beane (IMDB), Brandon Micheal Hall (IMDB), Kyle Harris (IMDB), Suraj Sharma (IMDB)(ekşi), Javicia Leslie (IMDB), Joe Morton (IMDB), Shazi Raja (IMDB), Francesca Baer (IMDB), Rachel Bay Jones (IMDB), Flor De Liz Perez (IMDB), Ben Cole (IMDB), Eleanor Koski (IMDB), Mandela Bellamy (IMDB), Annaleigh Ashford (IMDB), Britne Oldford (IMDB), Christopher Redman (IMDB), Jayson Genao (IMDB), Ajay Naidu (IMDB), Will Rogers (IMDB), Dawn-Lyen Gardner (IMDB), Caleb Clark (IMDB), Erica Gimpel (IMDB), Daniella Rabbani (IMDB), Brent Sexton (IMDB), James Georgiades (IMDB), Emily Jackson (IMDB), Edwin Lugo (IMDB), Kerrianne Spellman Cort (IMDB), Daphne Gaines (IMDB), Christopher Halladay (IMDB), Melvin Mogoli (IMDB), Jonny Maldonado (IMDB), DeShawn Harold Mitchell (IMDB), Jonathan Sale (IMDB), Andrew Kaempfer (IMDB), Elliot Santiago (IMDB), Michael-Scott Druckenmiller (IMDB), Hanna Sophia Johnston (IMDB), Markley Rizzi (IMDB), Quinn Shephard (IMDB) >>devamı>>

God Friended Me (~ Cineva acolo sus) ' Dizisinin Konusu :
God Friended Me is a TV series starring Brandon Micheal Hall, Violett Beane, and Suraj Sharma. An atheist's life is turned upside down when God adds him as a friend on Facebook.


 • "ilk bölümü oldukça iyi olan izlenmesi zevkli gözüken yeni dizi bakalım güzel devam edecek mi"
 • "fragman dediği sanırım sadece son bölümü izlemek kalıyor geriye, 6.5 dk .. . bir hint tipli bilgisayar kurdu ve güzel bir kız eklenmese çeteye olmaz zaten."
 • "yeni başlayacak olan bir drama dizisi. pilot bölüm bu ay sonu gibi yayınlanması planlanıyor. fragmanı çok dikkat çekici , sürükleyici bir dizi olacak gibi. fragman"
Facebook Yorumları
 • comment image

  fragman dediği sanırım sadece son bölümü izlemek kalıyor geriye, 6.5 dk .. . bir hint tipli bilgisayar kurdu ve güzel bir kız eklenmese çeteye olmaz zaten.


  (zerock069 - 18 Eylül 2018 09:53)

 • comment image

  yeni başlayacak olan bir drama dizisi. pilot bölüm bu ay sonu gibi yayınlanması planlanıyor. fragmanı çok dikkat çekici , sürükleyici bir dizi olacak gibi.

  fragman


  (turkaz - 15 Eylül 2018 14:27)

Yorum Kaynak Link : god friended me