Çıkış Tarihi     : 21 Eylül 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Cinayet,Drama
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Randall Zisk (IMDB), Kevin Hooks (IMDB)(ekşi), Rebecca Asher (IMDB)(ekşi), Neema Barnette (IMDB), Rodrigo Garcıa (IMDB)(ekşi), Alex Hardcastle (IMDB), Silver Tree (IMDB)
Senarist          : Erez Aviram (IMDB),Tomer Aviram (IMDB),Jack Bernstein (IMDB)(ekşi),Andy Breckman (IMDB)(ekşi),Yuval Semo (IMDB)(ekşi),Jonathan Collier (IMDB),David Breckman (IMDB),Hy Conrad (IMDB)
Oyuncular      : Tony Danza (IMDB)(ekşi), Josh Groban (IMDB), Monica Barbaro (IMDB), Isiah Whitlock Jr. (IMDB)(ekşi), Bill Kottkamp (IMDB), Brooke Carrell (IMDB), John Scurti (IMDB)(ekşi), Victor Cruz (IMDB)(ekşi), Matthew Saldivar (IMDB), Frank Whaley (IMDB), Glenn Fitzgerald (IMDB), Molly Price (IMDB), Alice Spivak (IMDB), Johnny Celentano (IMDB), Adam DeCarlo (IMDB), Andrew Dolan (IMDB), C. Thomas Howell (IMDB), Emma Ishta (IMDB), John Carroll Lynch (IMDB), Billy Malone (IMDB), Rebecca Rittenhouse (IMDB), Bob Saget (IMDB), Alanna Ubach (IMDB), Christopher Baker (IMDB), Dan Byrd (IMDB), David Furr (IMDB), Andy Grotelueschen (IMDB), Joe Holt (IMDB), Orfeh (IMDB), Josh Segarra (IMDB), Joy Suprano (IMDB), Caroline Aaron (IMDB), Kate Grimes (IMDB), Stephanie Kurtzuba (IMDB), Margo Seibert (IMDB), Aaron Serotsky (IMDB), Andre B. Blake (IMDB), Teddy Coluca (IMDB), Chaka Desilva (IMDB), Brooke Langton (IMDB) >>devamı>>

The Good Cop ' Dizisinin Konusu :
The Good Cop is a TV series starring Tony Danza, Josh Groban, and Monica Barbaro. A disgraced former NYPD officer lives with his son, an earnest, obsessively honest NYPD detective.


 • "iyi polis'in ingilizcesi olup, oksimoron'un kralıdır."
 • "tony danzanin oynadigi yeni netflix dizisi."
 • "off bir polisiye aşığı olarak bir şans verdim ama berrrbatt.. yani 2018 yılında atış poligonuna ceset taşıyıp hedefin arkasına yerleştirme filan öghh anca amatörü oyalar. no."
Facebook Yorumları
 • comment image

  sorgulamanın başrol oyuncularından bir tanesi. diğeriyle* girilen muhabetten sonra değeri daha da anlaşılan bu polisin soruları, tekrar diğer polise geçmeden bir an evvel cevaplanmalı, mümkünse susma, avukat, telefon ve tuvallet hakları bu arkadaşa hatırlatılmalı.
  (bkz: amerikan filmlerinden ogrenilenler)


  (isttrab - 4 Kasım 2007 23:31)

 • comment image

  luther'da izlediğimiz warren brown'ın başrolünü üstlendiği, stephen graham'ın tek bölümde karşımıza çıktığı, 4 bölümden ibaret ingiliz tv dizisi. klişe, daha önce binlerce kez anlatılmış bir hikaye anlatır bizlere senarist. iyi yürekli, işinde de iyi olan john paul devriye sırasında bir eve gönderilir devriye arkadaşı ile birlikte. ne yazık ki evde polise tuzak kurulmuştur. john'ın arkadaşı uyuşturucu çetesince eve girdikten sonra dövülerek hastanelik hale getirilir. john da bunun intikamını almaya çalışır. iyi polisin "şartlar yüzünden" kötü bir polise dönüşmesi anlatılıyor kısacası. sadece 4 bölümden ibaret olduğu için bir bakılır. ama çok şey beklenmemeli.

  brown bu diziden sonra polisliği bırakmamış, by any means'te de bir polise hayat vermiş.

  edit: dizi mini dizi değilmiş. ikinci sezonu çekilecekti. ama sonradan iptal etmişler diziyi. o yüzden 4.bölümde olayların çözüme kavuşmasını beklemeyin. zira her şey havada kalıyor.


  (sherlock holmes 90 - 28 Ekim 2013 13:56)

 • comment image

  maniac'la aynı gün yayınlanan netflix dizisi. polisiye-komedi türünde ama diğer komedi dizilerinin aksine süresi 40 küsur dakika. maniac'la aynı gün yayınlandığı için olsa gerek dikkatleri pek çekmemiş gibi görünüyor, halbuki maniac'tan daha eğlenceli. her şeyi kuralına kitabına göre yapan, iyi bir polisle onun tam zıttı olan, 7 yıl hapis yatmış, yeni çıkmış babasına odaklanıyor dizi. eğlenceli bir dizi, tony danza'yı izlemek pek keyifli, polis vasquez rolündeki aktristen gözleri almak da mümkün değil. ama neticede bu dizi de vasatı aşamıyor. bi brooklyn nine-nine değil yani, onun kadar yaratıcı ve komik değil, onun gibi enfes karakterlere sahip değil. gerçi aşırı sıkıcı maniac'tan sonra eğlendirebildiği için çok da gömesim yok. lakin daha iyi olabilirdi.


  (sherlock holmes 90 - 24 Eylül 2018 09:56)

 • comment image

  off bir polisiye aşığı olarak bir şans verdim ama berrrbatt.. yani 2018 yılında atış poligonuna ceset taşıyıp hedefin arkasına yerleştirme filan öghh anca amatörü oyalar. no.


  (ayikiz - 26 Eylül 2018 14:16)

 • comment image

  şans verip 3 bölüm izledim ama her bölüm daha ortalarına bile gelmeden olayı izleyiciye çözdürdüğü, göze sokulan devasa ipuçları yüzünden başından sonunu sezdirdiği için sıkıntıdan içimi öldüren ve bıraktığım dizi oldu. netflixin hayal kırıklığı olan 3. yapımı gözümde. diğerleri için (bkz: lost in space) (bkz: maniac)


  (edigovski - 28 Eylül 2018 03:35)

 • comment image

  kuvvete yeni girmis polistir. gozlerindeki isiktan, ne oldugunu anlamaya canla basla gayret etmesinden anlarsiniz yeni oldugunu. yanindaki ogreten adam modundaki polis de "birak allaasen, gazim var zaten" der gibi bakmaktadir mesela. otekine sarilip opmek istersiniz o derece tezattir yani.
  (bkz: polis fantezisi)


  (senseandsensibility - 15 Mayıs 2006 01:25)

Yorum Kaynak Link : the good cop