Çıkış Tarihi     : 14 Ekim 2018 Pazar, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : Avustralya
Yapımcı          :  Screentime
Yönetmen       : Mat King (IMDB)
Senarist          : Greg Haddrick (IMDB),Felicity Packard (IMDB)
Oyuncular      : Parker Sawyers (IMDB), Jacqueline McKenzie (IMDB)(ekşi), Steve Toussaint (IMDB)(ekşi), Tess Haubrich (IMDB), Stephen Curry (IMDB)(ekşi), Lewis Fitz-Gerald (IMDB)(ekşi), Mark Leonard Winter (IMDB)(ekşi), Sachin Joab (IMDB), Edwina Wren (IMDB), Alice Keohavong (IMDB), Simone Kessell (IMDB), Jason Chong (IMDB), Kelton Pell (IMDB), Madeleine Madden (IMDB), Rome Champion (IMDB), Milly Alcock (IMDB), Dan O'Grady (IMDB), David Rosenberg (IMDB), Tyson Palmer (IMDB), Rob MacPherson (IMDB), Derek Goh (IMDB), Michael Anthony Taylor (IMDB), Lochlin Maybury (IMDB), Tess Fowler (IMDB), Craig Behenna (IMDB), Paul Bongiorno (IMDB), Craig Allen (IMDB), Christopher Kirby (IMDB), Matthew Holmes (IMDB), Scott Fraser (IMDB), Chad Michael (IMDB), Brad Williams (IMDB), Linda Cropper (IMDB), Natasha Leigh Raja (IMDB), Martin Campbell (IMDB), Jane Norman (IMDB), Leah Vandenberg (IMDB), Ashley Brown (IMDB), Martins Keyen (IMDB), Michael Chan (IMDB) >>devamı>>

Pine Gap ' Dizisinin Konusu :
Bulgaristan'ın Demir Perde ardında olduğu Komünist rejim yıllarında, Batı icadı birçok şey gibi Batı Müziği'nin de yasaklı olduğu yıllarda geçiyor öykü. Rodop Dağları'ndaki bir köyde yaşayan Ali (Aleksandr Hadjiangelov), eşi Yasmin ve çocukları da, bunların yanında Müslüman halk üzerindeki farklı tehditlerle mücadele etmektedir. Ali günün birinde, evdeki radyoda sürekli Rock'n Roll dinleyen oğlu Ahmet'in elindeki radyoyu alarak parçalar. Bu yasaklı müziğin başlarına iş açmasından korkmaktadır. Ancak oğlunun ne kadar üzüldüğünü görünce, izinsiz ayrılması yasak olmasına rağmen köyden bir bahaneyle çıkıp, 100 kilometre uzaktaki şehirden radyo almak üzere yola koyulur.


 • "avustralya'da bulunan ve onemli bilimsel calismalarin yurutuldugu nukleer santral."
 • "butun masraflarini amerika nin karsiladigi gizli isler aparati."
 • "içeri girişlerin de, üstünden uçmanın da yasak olduğu gizli bir uydu takip istasyonu. avustralya’nın ortasında bulunmasına rağmen abd hükümeti tarafından yönetilmekte. gizemli."
 • "içeri girişlerin yasak olduğu gibi üstünden uçmanın da yasak olduğu gizli bir uydu takip istasyonudur. avustralya’nın ortasında bulunmasına rağmen abd hükümeti tarafından yönetilmekte"
Facebook Yorumları
 • comment image

  içeri girişlerin de, üstünden uçmanın da yasak olduğu gizli bir uydu takip istasyonu. avustralya’nın ortasında bulunmasına rağmen abd hükümeti tarafından yönetilmekte. gizemli.


  (minnoklokumcuk - 8 Aralık 2014 20:59)

 • comment image

  içeri girişlerin yasak olduğu gibi üstünden uçmanın da yasak olduğu gizli bir uydu takip istasyonudur. avustralya’nın ortasında bulunmasına rağmen abd hükümeti tarafından yönetilmekte


  (tamburamintelleri - 16 Haziran 2015 10:57)

Yorum Kaynak Link : pine gap