Süre                : 2 Saat 21 dakika
Çıkış Tarihi     : 18 Ekim 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Blockbuster Movie Entertainers , Inesa Entertainment , Namastey Production
Yönetmen       : Vipul Amrutlal Shah (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Suresh Nair (IMDB),Ritesh Shah (IMDB)
Oyuncular      : Shreya Mehta (IMDB), Parineeti Chopra (IMDB)(ekşi), Arjun Kapoor (IMDB)(ekşi), Vaunisha Kapoor (IMDB), Hiten Patel (IMDB), Alankrita Sahai (IMDB), Atul Sharma (IMDB), Preety Tarsariya (IMDB), Satish Kaushik (IMDB), Katie Iqbal (IMDB), Joakim Skarli (IMDB), Sonia Goswami (IMDB), Manoj Anand (IMDB), Aditya Seal (IMDB), Kuldeep Nighah (IMDB), Glenn Webster (IMDB), Paul Blackwell (IMDB), Frina Mehta (IMDB), Vital Karia (IMDB), Raj Awasti (IMDB), Manish Kumar Srivastava (IMDB), Kishore Bhatt (IMDB), Jay Gandhi (IMDB), Jitendra Rai (IMDB), Kinjal (IMDB), Kevin Matadeen (IMDB), Bharat Mistri (IMDB), Denis Michallet (IMDB), Umesh Wadhvani (IMDB), Ammar Taalwala (IMDB), Michael Lumb (IMDB), Alexander Szelle (IMDB), Tindy C. Chaggar (IMDB), Mohit Chhabra (IMDB), Amer Patel (IMDB), Sanjana G.sandhu (IMDB), Pratik Dixit (IMDB), Anil Mange (IMDB), Abdul Hakim Joy (IMDB), Clément Giren (IMDB) >>devamı>>

Namaste England (~ Namastey Canada) ' Filminin Konusu :
Namaste England is a movie starring Parineeti Chopra, Arjun Kapoor, and Glenn Webster. An Indian couple go to great lengths to move to London, England.


 • "herkesin tıklamayı unuttuğu site. nedeni ise tok olmamız."
 • "browser'ın açılış sayfası olarak bu sitenin ayarlanması, az da olsa insanlığa faydalı olduğunu hissettiriyor. umarım dedikleri gibi aç insanları doyuruyorlardır."
 • "afrikadaki açlık için her tıklamayla 1.1 tabak gıda gönderiyor. açılış sayfanız yapın. her denk geldiğinde tıklayın, tıklatın."
 • "ayağımıza gelen sevap kazanma uygulaması. ne kadar iyi bir iş de olsa elimizden gelenin en kötüsü."
 • "herkes açılış sayfasını bu site olarak ayarlasa herkes doysa..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  2006 yılında 2,955 meme kanseri kadına tıbbi yardım, yoksullara 4.2 million kap yemek, 1 54,200 hasta çocuğa ilaç, 13 bin kitap çocuklara, 90.7 million feet kare toprak yağmur ormanlarına, 3,8 milyon kap yemek hayvancıklara bağışlanan sitelerin en popüler olanı.

  (bkz: greater good)

  2007 de yine..
  dünyanın dört yanından gelen aklınıza gelecek her tür sevimli üründen alabilir,
  herhangi bir alışveriş yapılacaksa (elektronikten kitaba) http://www.greatergood.com/ sitesi üzerinden girilerek oraya da bağış yapılmış olabilir,
  hiç olmadı günde bir kez http://www.hungersite.com/ dan başlayarak diğerlerinin de açılış sayfalarına bir kez tıklayarak tamamen ücretsiz küçük bağışlarda bulunabilirsiniz.

  alışveriş tamamen güvenli. defalarca denedik...

  birbirimizi kolladığımız önemsediğimiz bir dünyaya namaste


  (plynoz - 19 Ocak 2007 14:49)

 • comment image

  fizy'ye girmemle beraber, yönlenerek hatırladığım bir tık-bir kase yemek yardım platformu. yıllar sonra hala aktif olduğunu görmek sevindirici. gerçeklik payı nedir, ne değildir bilmiyorum ama "thank you for clicking! your click gave the value of 1.1 cups of food to the hungry." yazısını görmek bile güzel.


  (falandankorkmamfilandankorktugumkadar - 19 Ocak 2011 20:02)

 • comment image

  browser'ın açılış sayfası olarak bu sitenin ayarlanması, az da olsa insanlığa faydalı olduğunu hissettiriyor. umarım dedikleri gibi aç insanları doyuruyorlardır.


  (theodore bundy - 16 Haziran 2011 15:03)

 • comment image

  afrikadaki açlık için her tıklamayla 1.1 tabak gıda gönderiyor. açılış sayfanız yapın. her denk geldiğinde tıklayın, tıklatın.


  (vito andolini - 13 Ağustos 2011 15:54)

 • comment image

  pek faydalı bir site. girip "give free food" ikonunu tıkladığınız zaman dünyadaki açlara yardım etmiş oluyorsunuz, zira her 'tık' bir kap yemek demek. insanlık adına hergün girilip yapılması gereken faaliyet. bu ara buna benzer birşey ntvmsnbc'de var, orda da eğitime destek oluyorsunuz. (bkz: insan olmak)


  (naranimo - 28 Aralık 2001 03:14)

Yorum Kaynak Link : the hunger site