Çıkış Tarihi     : 02 Kasım 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Amazon Studios , Anonymous Content , Esmail Corp.
Yönetmen       : Sam Esmail (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Micah Bloomberg (IMDB),Eli Horowitz (IMDB),Cami Delavigne (IMDB)(ekşi),Sam Esmail (IMDB)(ekşi),Eric Simonson (IMDB)(ekşi),David Wiener (IMDB)
Oyuncular      : Julia Roberts (IMDB)(ekşi), Bobby Cannavale (IMDB), Stephan James (IMDB)(ekşi), Shea Whigham (IMDB)(ekşi), Alex Karpovsky (IMDB), Ayden Mayeri (IMDB), Sissy Spacek (IMDB)(ekşi), Billy Stevenson (IMDB)(ekşi), Marianne Jean-Baptiste (IMDB), Alden Ray (IMDB), Sam Marra (IMDB), Hong Chau (IMDB), Jeremy Allen White (IMDB), Frances Shaw (IMDB), Sydney Tamiia Poitier (IMDB), Brooke Bloom (IMDB), Gwen Van Dam (IMDB), Henri Esteve (IMDB), Marcus Henderson (IMDB), Dermot Mulroney (IMDB), Jason Rogel (IMDB), Jacob Pitts (IMDB), Rafi Gavron (IMDB), Kristof Konrad (IMDB), Lewie Bartone (IMDB), Chelsea Wallace (IMDB), Michael Hyatt (IMDB), Rajiv Khilnani (IMDB), Philip Anthony-Rodriguez (IMDB), Jessica Leigh Gonzales (IMDB), Jordyn Raya James (IMDB), Fran Kranz (IMDB), Demetri Belardinelli (IMDB), Nancy Friedrich (IMDB), Peter Michael McDonald (IMDB), Erin Pineda (IMDB), Allison King (IMDB), Lauren Lakis (IMDB), Peter A. Hulne (IMDB), Jeannetta Arnette (IMDB) >>devamı>>

Homecoming ' Dizisinin Konusu :
Mike'ın yaşadığı kasabada futbol herşey demektir. Takımın gözde oyuncusu olan Mike o bölgenin yıldızıdır, bu elbette üniversite kapılarını ona kolaylıkla açmıştır. Gittikten sonra Noel tatili için eski kasabasına geri dönen Mike yanında yeni kız arkadaşı Elizabeth'i de getirmiştir. Bu durum daha önce Mike'ın kraliçesi konumunda olan Shelby için kötü bir sürpriz olur. Shelby, Mike ile Elizabeth'in beraberliğini kıskanmaktadır, ona göre şehirden gelen bu zengin kızın fotoğrafta yeri yoktur. Shelby'nin kıskançlığı bir süre sonra takıntılı bir hal almaya başlar.


 • "mezunların en kötüsü z3 olan arabalarını öğrencilere gösterme fırsatı buldukları gün"
 • "asker dönüşü dinlemeyi hayal ettiğim kanye şarkısı."
 • "bir ara dinkjian bestesi. sezen aksu'nun söylediği sarisinim , eleftheria arvanitaki'nin söylediği dinata dinata'nın orjinali."
Facebook Yorumları
 • comment image

  masters of horror serisinin 1. sezon 6. bölümü.

  daha çok aile filmleri ile önce çıkan yönetmenimiz joe dante** *korku sineması adına kariyerindeki en sert çıkışlarını 70 lerin sonu 80 lerin başında piranha ve the howling le yapmıştır.the twilight zone ve amazing stories tv dizilerinde yönettiği bir kaç bölümü de bir yana bırakırsak masters of horror başlığının altına yakıştıramadığız joe dante çıkardığı bu işle horror olmasa da politik eleştirinin kralını yapmış diyebiliriz.
  seri içinde şimdiye kadar seyrettiğim bölümler içinde kişisel tercihim olarak ilk üçe girebilecek bu bölümde zombie kalıpları alt üst edilse de mezarlıkta geçen bir sahnede mezar taşlarının birine george a romero ismi yazılarak yapılan saygı duruşuna biz de saygı duruşunda bulunuyoruz.
  oyunculuklar, hikaye anlatımı ve eleştiri tarzındaki başarı serinin bu bölümünü öne çıkararak 50 küsür dakika içine sıkıştırılmanın üzüntüsünü yaşatıyor.

  * "power is the ultimate aphrodisiac"

  sıradaki bölüm* : deer woman - john landis


  (kage - 30 Ocak 2006 09:40)

 • comment image

  kanye west'in şarkısında bahsettiği şey kız değil bizzat chigago'nun kendisiymiş. wendy de chigago'ya windy city denmesinden geliyormuş ama insanlar wendy diyorlarmış. böyle düşününce şarkının sözleri hakkaten daha anlamlı oluyor.


  (farkob - 27 Nisan 2010 12:51)

 • comment image

  kanye west ve chris martin 'in an itibariyle daha da anlam kazanmış şarkısı.
  sevilen kişi tatilden ötürü eve dönecektir,
  'he's coming home again, maybe we could start again'
  cümlesi takıntılı bir şekilde dinlenmektedir.


  (califormania - 5 Şubat 2009 10:42)

 • comment image

  evimi ozledigimden olacak, dinlerken bi urperten sarki. yoksa manasiz yani rap dinlerken aglamakli olmak oyle degil mi? evet, new york'a bir dahaki gidisimde isportadan kanye gozlugu aliyorum, o kadar.


  (chanandler bong - 3 Aralık 2008 06:48)

 • comment image

  eli sikinde zencilerin söylediği şarkılar arasında en sonunda hoşuma giden bir şey çıkması çok memnun etti beni. sülük chris martin de en güzel işini yapmış.. kanye west biraz adama benziyor ama öyle değil mi... gerçekten çok hoş bi şarkı.


  (jesus vs mohammed - 30 Nisan 2008 15:41)

 • comment image

  kanye west'in yeni bir şarkısıdır. önemli olan tarafı kanye west'in olması değil (ki şahsen dinlemem hiç), şarkıyı chris martin'le beraber sölemesidir. piyano melodileri çok neşelendirici. chris'in sesinden duyduğumuz "do you think about me now and then?" bölümü ise çok akılda kalıcı olduğundan sürekli söylesi geliyor insanın.
  bu da videosu buyrun : http://www.youtube.com/watch?v=m2facreh_2k


  (loquax - 17 Nisan 2008 19:18)

 • comment image

  beğenilmemesine şaştığım masters of horror bölümü. evet "korku" ile tek alakası zombilerin olması ama ben joe dante'yi bir gremlinlerle hatırlıyorum zaten, korku namına ne çekti hiçbir fikrim yok, ayrıca seride bunun kadar az korku-gerilim öğresi taşıyan (çok sayıda da taşıdığı öğeleri yüzüne gözüne bulaştıran) başka bölümler de var. lakin bir annenin "oğlumu savaşta kaybettim, hesabını sizden sormak istiyorum" demesi üzerine bir hükümet görevilisinin televizyonda "tek bir dileğim olsa, oğlunuz geri gelsin ve vatanı uğruna öldüğü için ne kadar mutlu olduğunu söyleyebilsin isterdim" açıklaması yapması ve ölen askerlerin zombi olarak geri dönüp "yoo, hiç de memnun değiliz biz, bu ne kadar manasız bir savaş lan" diye oy kullanmak istemesi gibi bir fikri başka nerde bulacaksın? gayet eğlenceli, ha bu seride değil de başka bir yerde karşımıza çıksaydı da olurdu elbet.

  bunun dışında, homecoming en sevdiğim ingilizce kelimelerden biri, heroes'un saçma sapan bir diziye dönüşmeden önce (ilk sezon) çekilmiş belki de en güzel bölümü, the homecoming çok sevdiğim bir şarkı ve san diego'da niyeyse beni çok duygulandıran bir heykelin adı. http://www.flickr.com/photos/mbell1975/2297464788/
  denizden homecoming çıksa yerim.


  (piper - 3 Ocak 2011 21:41)

Yorum Kaynak Link : homecoming