Çıkış Tarihi     : 31 Ekim 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Heyecanlı
Taglar             : Tv dizisine dayanan
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Kapital Entertainment , Outerbanks Entertainment , Resonant TV
Yönetmen       : Liz Friedlander (IMDB)(ekşi), Solvan Naim (IMDB), John Scott (IMDB)(ekşi), Jeff T. Thomas (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Kevin Williamson (IMDB)(ekşi),Eduardo Javier Canto (IMDB),Ryan Maldonado (IMDB),Andrea Thornton (IMDB),Marcos Osorio Vidal (IMDB)
Oyuncular      : James Wolk (IMDB)(ekşi), Billy Magnussen (IMDB), Dania Ramirez (IMDB)(ekşi), Danielle Campbell (IMDB)(ekşi), Dorian Missick (IMDB)(ekşi), Sam Jaeger (IMDB)(ekşi), Davi Santos (IMDB), Michael Raymond-James (IMDB)(ekşi), Paul Wesley (IMDB), Kim Cattrall (IMDB), Paulina Singer (IMDB), Chris Brochu (IMDB), Austin Butler (IMDB), Zabryna Guevara (IMDB), Sterling Knight (IMDB), Lindsay Pearce (IMDB), Kurt Yaeger (IMDB), James Martinez (IMDB), Rarmian Newton (IMDB), Dan Amboyer (IMDB), Tonya Glanz (IMDB), Justine Cotsonas (IMDB), Emily Rosario (IMDB), Jennifer Ikeda (IMDB), Luke Guldan (IMDB), Sanjit De Silva (IMDB), Melvin Lima (IMDB), Ravi Cabot-Conyers (IMDB), Quincy Chad (IMDB), David Chen (IMDB), Elliot Villar (IMDB), Spencer Grammer (IMDB), Becki Newton (IMDB), Paul Rolfes (IMDB), Sydney James Harcourt (IMDB), Mackenzie Lansing (IMDB), Monique Robinson (IMDB), Todd Ryan Jones (IMDB), Mallory Hoff (IMDB), Claire Saunders (IMDB) >>devamı>>

Tell Me a Story ' Dizisinin Konusu :
Dizi, klasikleşmiş peri masallarına, karanlık ve farklı bir bakış açısıyla yaklaşacak. Hansel ve Gretel, Üç Küçük Domuzcuk ve Kırmızı Başlıklı Kız gibi klasikleşmiş masalların ögelerini içerecek.

Facebook Yorumları
 • comment image

  klasik masallardaki öğelerin farklı bir bakış açısıyla ele alındığı, psikolojik gerilim türünde bir dizi olacağını iddia eden cbs dizisi.
  gerçi ilk bölümü bu iddianın lafta kalacağını düşündürdü ama 1-2 bölüm sonra ne olacağı ortaya çıkar.
  yalnız hakkını yememek lazım çok güzel bir jeneriği var.


  (xaxxbczczaaxax - 1 Kasım 2018 00:12)

 • comment image

  jenerik kadar güzel bir içerik yapabilseler şu an dünyayı sallıyor olabilirdiler fakat ilk 3 bölüm itibariyle vasat. danielle campbell için bakmıştım biraz ama yeter dedirtti. sorry danielle başka bir projende görüşmek üzere.


  (chiafi - 18 Kasım 2018 04:47)

 • comment image

  danielle campbell için izlemeye başladım ve ilk 5 bölümü tek seferde izledim.

  bence fena değil arada çıtırlık olarak gider diye düşündüm. hızlı ilerliyor ve birden fazla konuyu barındırıyor, tabii ki hızlı giden atın b.ku seyrek düşer derler ama danielle için değer ne yapalım.

  üç küçük domuzcuk, kırmızı başlıklı kız ve hansel ile gratel hikayelerinin dramatik anlatılışı olmuş öyle diyolla.

  buna benzer bir dizi daah vardı once upon a time, o biraz daha çocuksu, daha masalsıydı ve işin içinde bilimkurgu çok fazlaydı. bu dizi ona göre çok alakasız direkt gelişine, öyle masal tadında gitmiyor. şahsen ben interneten konuya bakmadan izledim 5 bölümü birden izledikten sonra konuyu okudum ve ne alaka dedim.

  sanırım dizi çarşamba günleri yayınlanıyor, internet ortamına hep perşembeleri düşmüş.

  amerikada buna benzer o kadar çok dizi var ki artık ülkemizde popüler olmuyor bile, izleyen var mı yorum yazılmışmı diye kaç tane siteye girdim burada bile sadece iki tane dizi ile ilgili entry gördüm.

  oturun izleyin demem kesinlikle ağır tavsiye etmem çünkü sezonunun daha sadece 5 bölümü yayınlanmış. sezon bittikten sonra kesin yorum yapılabilir 5 bölüm bir diziyi ''izleyin süper dizi'' denilmesi için aşırı erken. izlenebilecek çok fazla dizi opsiyonu varken üstelik.

  benim derdim danielle ile. ah ulan ah.

  edit : 8. bölümü izledim bence güzel dizi, izlenir. cbsin yerine netflix'e anlaşabilselermiş dizi baya patlama yaparmış aslında.

  edit: 9. bölümü de izledim. yeni bölüm haftaya mı şimdi sinir oldum bak. dizideki kurgu bence aşırı başarılı. tebrik etmek lazım.

  --- spoiler ---

  dizide herkes çatır çutur ölüyor.

  ---
  spoiler ---


  (yalnizimdostlar - 30 Kasım 2018 03:06)

 • comment image

  6. bolume kadar zorlayarak izledim. 7. bolum itibariyle tempoyu biraz arttirdilar sukur. izlerken icinde kaybolacagim, kurgusunda yasayacagim bir dizi degil. yokluktan izliyorum acikcasi. haftaya ilk sezonun son bolumu yayinlanacak ve tum sezonun dugumunu cozmeye kalkarlarsa tam bir corba izleyecegim demektir.

  du bakali n'olecak?


  (mjorate - 27 Aralık 2018 23:19)

 • comment image

  sonu bok gibi biten mini dizi. masal anlatıyorsun madem sonu neden iyi bitmedi?! masalların sonu hep güzel biter ya!
  hadi kötüler cezasını çekti geberdi de masumlardan, jordandan ne istediniz yahu?
  tesadüfler üzerine kurulu bir masal ve herkesi bir araya getiren senaryo derken dizi tutmayınca hızla bitirme gerekliliği içinde senaryoda mantıksız açıklar...
  koskoca otelde hiç mi yangın tertibatı olmaz yönetmeliğe uygun. neyse yine de başı sonu heyecanlıydı en azından!..


  (yine tek mactan yatan adam - 4 Ocak 2019 01:12)

Yorum Kaynak Link : tell me a story