Çıkış Tarihi     : 05 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Animasyon,Macera,Komedi,Aile,Fantazi
Taglar             : Hareket hareketi durdur
Ülke                : Kanada,ABD
Yönetmen       : Chris Butler (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Chris Butler (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Hugh Jackman (IMDB), Zoe Saldana (IMDB)(ekşi), Emma Thompson (IMDB)(ekşi), Timothy Olyphant (IMDB)(ekşi), Amrita Acharia (IMDB), Zach Galifianakis (IMDB)(ekşi), Stephen Fry (IMDB)(ekşi), Matt Lucas (IMDB)(ekşi), David Walliams (IMDB)

Missing Link ' Filminin Konusu :
Missing Link is a movie starring Emma Thompson, Zoe Saldana, and Hugh Jackman. Mr. Link recruits explorer Sir Lionel Frost to help find his long-lost relatives in the fabled valley of Shangri-La. Along with adventurer Adelina...


 • "animasyon projesi. seslendirme kadrosunda zoe saldana, hugh jackman, emma thompson gibi isimler de var."
 • "eskilerin oyunlarını hatırlatan introsu ile birlikte oldukça başarılı sözlere ve müziğe sahip olan bir machinae supremacy parçası. ücretsiz olarak web sitelerinden indirmek mümkün hatta."
 • "kendisinden çok makina of'larını merak ettiğim film. vizyona girse de o ufak kuklalara nasıl can veriyorlar izlesek.edit: making of olacak o nasıl bi klavye sürçmesidir amk"
 • "coraline, paranorman, the boxtrolls ve kubo and the two strings filmlerinin yapımcısı laika’nın 5. animasyon filmi. animasyon gastesi"
 • "judgement night soundtrack albümünden de bir şarkı vardır bu isimde. del tha funkee homodapien & dinasour jr ortaklığı ile...."
 • "(bkz: kayıp halka)(bkz: ida)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  artillerynin temelini olusturan morten ve martin stützer kardeşlerin bir diğer thrash grubu. when the door is closed (1995) ve lobotomized (1997) olmak üzere iki albumleri bir de ep leri mevcuttur. artillery kadar gaz ve kaliteli müziğe sahip olmasalar da gayet tatmin edici albumlerdir.


  (rippin corpse - 24 Haziran 2006 13:53)

 • comment image

  kendisinden çok makina of'larını merak ettiğim film. vizyona girse de o ufak kuklalara nasıl can veriyorlar izlesek.

  edit: making of olacak o nasıl bi klavye sürçmesidir amk


  (frig - 20 Temmuz 2018 20:29)

 • comment image

  kmc'nin tekrar kullanılabilir zincir baklası teknolojisine verdiği isim. bu sistemle zinciri çıkarmak oldukça kolaylaşmış. zincirdeki gerginliği alıp biraz güç uygulanması yetiyor pinin çıkması için. ayrıntılı bilgi


  (perhilion - 23 Aralık 2014 21:01)

Yorum Kaynak Link : missing link