IMDB Puanı   : 4,5
Oy Sayısı         : 310
Süre                : 1 Saat 31 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Kasım 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Müzik,Romantik
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Fabien Constant (IMDB)
Senarist          : Laura Eason (IMDB)
Oyuncular      : Renee Zellweger (IMDB)(ekşi), Sarah Jessica Parker (IMDB), Taylor Kinney (IMDB)(ekşi), Simon Baker (IMDB)(ekşi), Jacqueline Bisset (IMDB), Common (IMDB)(ekşi), Gus Birney (IMDB), Waleed Zuaiter (IMDB)(ekşi), Mary Beth Peil (IMDB), Michael Potts (IMDB), Phillipa Soo (IMDB), Doris McCarthy (IMDB), Crystal Lonneberg (IMDB), Venida Evans (IMDB), Michael Izquierdo (IMDB), Cliff Moylan (IMDB), Mary Looram (IMDB), Hilary Mann (IMDB), Natalie Carter (IMDB), David Walcott (IMDB), Jean Goto (IMDB), Peter Duncanson (IMDB), Justice Joslin (IMDB), Alex Rak (IMDB), Bobby Guarino (IMDB), John Racioppo (IMDB), Niré Alldai (IMDB), Mike McGowan (IMDB), Rasik Ohal (IMDB), Maurizio Di Meo (IMDB), Bartley Booz (IMDB), Penny Bittone (IMDB), Helga Davis (IMDB)

Blue Night ' Filminin Konusu :
Blue Night is a movie starring Renée Zellweger, Sarah Jessica Parker, and Simon Baker. A singer in New York gets a grim diagnosis that puts her life and dreams into perspective.


 • "beleş votka içme hayallerimle dahil olacağım etkinlik.nasıl dahil olacağım? (bkz: ekşi sözlük istanblue night zirvesi)kim beni dahil edecek? (bkz: yoktan adam zirvecilik a.ş.)beleş votka <3"
 • "fatboy slim'i rudimental'dan önce cikartan zihniyetin beynini sikeyim.tanım: tam olmamış etkinliktir."
 • "efsane bir fat boy slim gecesi yaşattı bize.yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler ve the groover'ın söylediklerine katıldığımıda söylemeden geçemeyeceğim."
 • "(bkz: istanbul blue night records)"
 • "şuan son feci bisiklet grubunun dijital konserini canlı yayınlıyorlar facebook sayfalarindan.ilgilenen arkadaşlara duyurulur."
 • "mekanin favori içeceği istanbul blue likor yeşil elma fiyat ve keyif olarak.gruplar olarak ortalama duzeyinde gecen bir etkinlik."
Facebook Yorumları
 • comment image

  istanblue vodka tarafından 18 şubat gecesi düzenlenecek olan etkinlik. şehri maviye boyayacaklarını iddia ediyorlar. o gece ki bütün sahnelere de sponsor olmuşlar sanırsam.

  bir de diğer yüzü var işin. alkollü içecek firmasının düzenlediği bir etkinlik olacağı için 24 yaş uygulaması belki de ilk defa kendini bu kadar ciddi hissettirecek.


  (herseyde bisey vardir - 16 Şubat 2011 13:11)

 • comment image

  efsane bir fat boy slim gecesi yaşattı bize.
  yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler ve the groover'ın söylediklerine katıldığımıda söylemeden geçemeyeceğim.


  (dj karis - 12 Nisan 2015 19:28)

 • comment image

  şuan son feci bisiklet grubunun dijital konserini canlı yayınlıyorlar facebook sayfalarindan.ilgilenen arkadaşlara duyurulur.


  (wilto the int - 7 Ocak 2018 21:26)

 • comment image

  mekanin favori içeceği istanbul blue likor yeşil elma fiyat ve keyif olarak.

  gruplar olarak ortalama duzeyinde gecen bir etkinlik.


  (sudo su - 7 Nisan 2018 17:25)

Yorum Kaynak Link : istanbul blue night