Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 08 Kasım 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Romantik
Ülke                : Endonezya
Yapımcı          :  MD Pictures
Yönetmen       : Benni Setiawan (IMDB)
Senarist          : Rangga Almahendra (IMDB),Hanum Salsabiela Rais (IMDB),Benni Setiawan (IMDB)
Oyuncular      : Acha Septriasa (IMDB), Rio Dewanto (IMDB), Arifin Putra (IMDB), Alex Abbad (IMDB)(ekşi), Titi Kamal (IMDB), Timo Scheunemann (IMDB), Ciara Nadine Brosnan (IMDB), Ayu Dewi (IMDB), Tyson Lynch (IMDB), Alexandra T. Gottardo (IMDB), Fereshteh Samimi (IMDB)

Hanum & Rangga: Faith & The City (~ Hanum & Rangga) ' Filminin Konusu :
Valeria 1984 yılında Sovyetler'de bulunan, parapsikolojik olaylar üzerine inceleme yapan bir labaratuvarda çalışmaktadır. Eski sevgilisi Nazım, Valeria'yı bir vakayı araştırması için Türkiye'ye davet eder. Valeria, "Cinli Nazife" olarak bilinen Nazife Hanım'ı araştırmak için Azdavay'ın Nalbant Köyü'ne gider ve araştırmalarına başlar. Ancak bir anda sırra kadem basar. Bu esnada Nazife Hanım felç geçirmiş, Nazım ise delirmiştir. Aradan otuz yıl geçer. Hamile bir kadın olan Ceyda, eşi ve çocuğuyla babaannesinin o dönem terk ettiği bu köye gelir. Doğum sancıları başladığında geçmişin sırları da aydınlanmaya başlayacaktır. Filmin senarist ve yönetmen koltuğunda Özkan Aksular bulunuyor.


  • "kırım halk müziğinin en iyi icracılarındır ve ayrıcakırımın genç kuşak ses sanatçılarından sevil memetova'nın annesidir."
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : zarema hanum esma