Çıkış Tarihi     : 14 Aralık 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Cinayet,Drama,Fantazi
Ülke                : Avustralya
Yapımcı          :  Hoodlum Entertainment
Yönetmen       : Toa Fraser (IMDB)(ekşi), Emma Freeman (IMDB)(ekşi), Catriona McKenzie (IMDB), Daniel Nettheim (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Stephen M. Irwin (IMDB),Nathan Mayfield (IMDB),Leigh McGrath (IMDB)(ekşi),Tracey Robertson (IMDB)
Oyuncular      : Charlotte Best (IMDB), Marco Pigossi (IMDB), Aaron Jakubenko (IMDB), Mattias Inwood (IMDB), Dalip Sondhi (IMDB), Caroline Brazier (IMDB), Elsa Pataky (IMDB)(ekşi), Jet Tranter (IMDB), Alex Dimitriades (IMDB), Richard Davies (IMDB), Peter O'Brien (IMDB), Cate Feldmann (IMDB), Annabelle Stephenson (IMDB), Brad McMurray (IMDB), Madeleine Madden (IMDB), Finn Little (IMDB), Jacek Koman (IMDB), Bianca Saul (IMDB), Alex Tsitsopoulos (IMDB), Sam Conway (IMDB), Tom Cossettini (IMDB), Dustin Clare (IMDB), Chloe De Los Santos (IMDB), Loani Arman (IMDB), Zoe King (IMDB), Hunter Page-Lochard (IMDB), Daniel Roberts (IMDB), Mick Corrigan (IMDB), Yasca Sinigaglia (IMDB), Michael Vice (IMDB), Scott Gregory (IMDB), Jace Lee (IMDB), Damien Garvey (IMDB), Gary Young (IMDB), Melanie Zanetti (IMDB), Darko Tuscan (IMDB), Scott George (IMDB), Sam Foster (IMDB), Luisa Prosser (IMDB), Rob Reitano (IMDB) >>devamı>>

Tidelands (~ La tierra de las mareas) ' Dizisinin Konusu :
Tidelands is a TV series starring Charlotte Best, Marco Pigossi, and Aaron Jakubenko. After an ex-con returns to her fishing village, a dead body leads her to uncover the secrets of the town and its half-siren, half-human residents.


 • "netflix'in ilk orjinal avustralya yapımı dizisi . 14 aralık'ta yayınlanacakmış.fragman"
 • "keyifle sıkılmadan izlediğim dizilerden, ana karakteri eski manitaya benzettim ondan herhalde."
 • "başroldeki kızı eski hatunuma benzettiğim dizi. onun hatrına izliyorum, normalde favorim drama dizileridir."
 • "biz tidelands olanlardanız."
 • "baş roldeki kızı 2 eski hatuna benzettiğim için izlemek istediğim yapım."
Facebook Yorumları
 • comment image

  --- spoiler ---

  dizinin 5.bölümündeyim ve aklımda kalan bu dizideki kızların sevişmediği bir ben kaldım herhal. bu netflix iyice sapıttı. son zamanlarda yaptığı bütün dizilerde kadınlar aynı anda birden fazla erkeği idare ediyor. iğrenç bence.
  ---
  spoiler ---


  (nemoberk - 15 Aralık 2018 06:00)

 • comment image

  son zamanlarda artan netflix avustralya yapımlarına başarılı bir örnek daha. fantastik olayları seviyorsanız gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. pek reklamı dönmedi, bu sebeple talep görmedi sanırım. hakettiği değerde değil şu an.

  dizinin yanı sıra soundtrackler için ayrı bir parantez açmakta fayda var. her bölümüm soundtracki ayrı ayrı güzel.

  ikinci sezona göz kıpar şekilde yapılmış final. henüz çekilip çekilmeyeceği konusunda bilgim yok, ama bence çekilmeli.


  (koalama - 23 Aralık 2018 00:32)

 • comment image

  sevdim. ilk iki bölüm bir olmamışlık hissi vardı ama tarif edilemeyen bir his. neden olmadığını açıklayamadığınız ama sezonu bitirdim. güzel kızlar ve iyi seks sahneleri
  mistik kökeni olan iyi bir hikaye, iyi müzikler ve konu da fena değil ,en azından derli toplu. neyin ne için yapıldığı belli. motivasyonlar belli. ikinci sezonu bekliyorum.

  başroldeki kız bir arkadaşıma inanılmaz beniyor ayrıca. durmadan kız geldi aklıma.


  (wax simulacra - 25 Aralık 2018 16:13)

 • comment image

  başroldeki kızın umarım tipini eski hatunlara benzetiyorsunuzdur dediğim dizi.
  keza allah huyunu benzetmesin, üçüncü bölümde ayrı dördüncü bölümde ayrı kucakta geziyordu.
  şaka bir yana bana sardı, basit ama ilgi çeken bir konu, güzel vakit geçirmelik. şu havalarda mis gibi kumsalları izlemek bile yeter hiç bir şey olmasa.


  (ugm - 20 Şubat 2019 12:01)

 • comment image

  kendilerini istemeyen ve kullanılmış peçete gibi siren anaları tarafından kenara atılan, babaları insan olan, uyuşturucu kaçakçılığı yapan hibrid bir komün grubunun başına gelen talihsiz olayları anlatan atmosferik açıdan iç acıcı, soundtrack seçimleri başarılı olan netflixin yeni avustralya yapımı dizisi.

  kadın orjinli myth içerdiği için sıkılmadan izledim ben çünkü benim olayım cadılıktır sirenliktir succubustur büyüdür carttur curttur. mantık arayanlar diziden uzak dursunlar.

  dizi sayesinde bir kaç muazzam şarkı keşfettim.

  ilkini atayım, zamanla yeni keşfettiklerimi eklerim. genremiz alternativedir. sevmeyenler defolup gitsinler. kafamı attırmasınlar.

  egyptian darkness


  (desire endless - 19 Aralık 2018 23:59)

Yorum Kaynak Link : tidelands