Çıkış Tarihi     : 20 Aralık 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Drama,Heyecanlı
Taglar             : Çizgi roman esaslı,Resim çizgi romanları,Suikastçi,San Francesco Kaliforniya,Komik temelli
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  AGBO , Chipmunk Hill , Getaway Productions
Yönetmen       : Adam Kane (IMDB)(ekşi), Lee Toland Krieger (IMDB)(ekşi), Paco Cabezas (IMDB)(ekşi), Ami Canaan Mann (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Hilliard Guess (IMDB),Wesley Craig (IMDB),Miles Orion Feldsott (IMDB),Rick Remender (IMDB),Kevin Rodriguez (IMDB),Krystal Houghton (IMDB)
Oyuncular      : Benjamin Wadsworth (IMDB), Siobhan Williams (IMDB)(ekşi), Taylor Hickson (IMDB), Jack Gillett (IMDB), Juan Grey (IMDB), Michel Issa Rubio (IMDB), Christopher Heyerdahl (IMDB)(ekşi), Mike Kovac (IMDB)(ekşi), Jared Ward (IMDB), Lana Condor (IMDB), María Gabriela de Faría (IMDB), Luke Tennie (IMDB), Liam James (IMDB), Michel Duval (IMDB), Benedict Wong (IMDB), Isaiah Dell (IMDB), Carolyn Anderson (IMDB), Jason Asuncion (IMDB), Chris Carson (IMDB), Erica Cerra (IMDB), Leo Li Chiang (IMDB), Sean Depner (IMDB), Gary Hetherington (IMDB), Laine MacNeil (IMDB), Dominic Mariche (IMDB), Barry Nerling (IMDB), Ryan Robbins (IMDB), Raf Rogers (IMDB), Henry Rollins (IMDB), Jeff Sanca (IMDB), Taiga Seiya (IMDB), Jillian Walchuck (IMDB), Breanna Watkins (IMDB), Jett Klyne (IMDB), Eva Ariel Binder (IMDB), Joshua Blumhagen (IMDB), Nevin Burkholder (IMDB), Maeve Garay (IMDB), Glen Gordon (IMDB), Karter Hall (IMDB) >>devamı>>

Deadly Class (~ Clase letal) ' Dizisinin Konusu :
1962 yılında Tibet'te,Gosainthan dağında bulunan çok gizli bir labaratuvarda çinli bilim adamları çok gizli ve son derece tehlikeli bir deneyi gerçekleştirdiler,bu deneyde genetik sonucu keskin dişleri,insan kanı içmeye susamış,mutantlaşmış kurta benzeyen yaratıkların vermiş olduğu deheşti konu almış.


 • "ilk bölüme göre konuşursak, konu ilginç, oyunculuklar idare eder, kurgu güzel, atmosferi ve müzikleri olmuş dizi.daha sonraki bölümlerde ne olur bilmiyorum, fakat 2. bölümü merakla beklettiği kesin."
 • "syfy’da yayınlanacak grafik roman uyarlaması dizi. russo kardeşler, dizinin yapımcıları arasında yer alıyor.edit: fragman"
 • "beklediğimden iyi çıkan dizi. devamında, aşk meşk işine fazla girmeden işi kotarırlarsa, izlenecek bir dizi daha ekledim demektir listeme."
 • "hababam sınıfından köylü ahmet in kötü yola düşmesinin anlatıldığı dizidir."
 • "fragmanlar konulmuş zaten. dizi ilgi çekici duruyor. 1. bölümü yayınlanmıştır izlendikten sonra editlenecektir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk bölüme göre konuşursak, konu ilginç, oyunculuklar idare eder, kurgu güzel, atmosferi ve müzikleri olmuş dizi.
  daha sonraki bölümlerde ne olur bilmiyorum, fakat 2. bölümü merakla beklettiği kesin.


  (fat old sun - 30 Aralık 2018 10:42)

 • comment image

  müzikleri muhteşem dizi. özlemişim. kabul ederim aslında ergen draması. temelde her hikaye birbirinin benzeri değil mi zaten. ama eğer zamanında kendi adıma dowson’s creek yada shamelessin the americansın yaptığı gibi, bi klişeyi nasıl anlatacağı konusunda kafası karışmazsa bomba olur. bi grup seksenler genci ve aptal reagan * demesi bile yeter bana da, sizi bilemem. eğer alacakaranlık üçlemesi ağdalığına kaçmazsa sevdiğim gibi olacak herşey. güzel atmosfer büyük potansiyel diyorum. buralar değerlenir.


  (umitcanbayrak - 29 Aralık 2018 22:52)

 • comment image

  beklediğimden iyi çıkan dizi. devamında, aşk meşk işine fazla girmeden işi kotarırlarsa, izlenecek bir dizi daha ekledim demektir listeme.


  (anmar tauna - 28 Aralık 2018 03:01)

 • comment image

  dizi beni baya sardı arkadaşlar. 2. bölümü sabırsızlıkla beklediğimi belirtmeliyim. ilk bölümü izleyerek kendiniz karar verin. konu saçmalamaya çok müsait ama saçmalamazlarsa da çok güzel bir dizi olma potansiyeline sahip. göreceğiz.


  (ses getiren basari - 25 Aralık 2018 03:17)

 • comment image

  fragmanlar konulmuş zaten.
  dizi ilgi çekici duruyor. 1. bölümü yayınlanmıştır izlendikten sonra editlenecektir.


  (berk1905 - 23 Aralık 2018 19:53)

Yorum Kaynak Link : deadly class