Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Gizemli,Bilim Kurgu
Taglar             : Gençlik çeşmesi,Aynı seks çift,Üstsüz olmayan kadın çıplakları
Ülke                : Avustralya
Yapımcı          :  Playmaker Media
Yönetmen       : John Curran (IMDB)(ekşi), Mat King (IMDB)
Senarist          : Glen Dolman (IMDB),Matt Cameron (IMDB),Alison Nisselle (IMDB)
Oyuncular      : Bryan Brown (IMDB), Phoebe Tonkin (IMDB)(ekşi), Ryan Corr (IMDB)(ekşi), Nikki Shiels (IMDB), Rod Mullinar (IMDB), Anne Charleston (IMDB), Terry Norris (IMDB), Thomas Fisher (IMDB), Tessa Rose (IMDB), Genevieve Morris (IMDB), Daniel Henshall (IMDB), John Stanton (IMDB), Amali Ward (IMDB), Tom Budge (IMDB), Sam Reid (IMDB), Jacki Weaver (IMDB), María Mercedes (IMDB), Keith Brockett (IMDB), James Cerche (IMDB), Usha Cornish (IMDB), Ruth Katerelos (IMDB), Graeme Johnstone (IMDB), Jacob Collins-Levy (IMDB), Joan Reynolds (IMDB), Rosco Campbell (IMDB), Martyn Jones (IMDB), Syd Brisbane (IMDB), Peter Carroll (IMDB), Freddie Curry (IMDB), Angus McLaren (IMDB), Felix Star Higson-McBrearty (IMDB), Kali Hulme (IMDB), Dave Palmer (IMDB), Henry Strand (IMDB), Jacob Mendoza Clarke (IMDB), Jan Di Pietro (IMDB), Sarah Spaven (IMDB), Deanna Ortuso (IMDB), Felicity Steel (IMDB), Lee Beckhurst (IMDB) >>devamı>>

Bloom ' Dizisinin Konusu :
Orlando Jonathan Blanchard Bloom, İngiliz aktör. Yüzüklerin Efendisi (Lord Of The Rings) serisindeki elf prensi Legolas Greenleaf rolüyle çıkış yapan Bloom, Karayip Korsanları serisinde ise Will Turner rolüyle önemli bir hayran kitlesi kazandı.


 • "çalışkan çocuk, komik diyaloglar yazarı... ayrıca nikine hastayım, benimki gibi polonya kökenli bir enfeksiyona benzemiyor, yağ gibi akıp gidiyor, bluuum."
 • "james joyce'un ulysses'indeki uc ana karakterden ikisinin soyadi. (leopold & molly)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  zamanında sözlüğe çok eğlenceli şeyler yazan 10 numara bir yazara aitti bu nick. sonra ip'si polise verilen insanlardan biri olarak sözlükten tiksinip gitti. gittiğini tahmin ediyorum, çünkü badilerde her çıktığında yazdığı kısa entry'nin sonunda saçma bi sitenin linki de oluyor.


  (mugettin - 21 Kasım 2013 11:00)

 • comment image

  sanki evrendeki ilk çiçeğin açışını anlatıyor, ilk küçük noktanın patlayışını. sonra hayat yayılıyor. ama bunların hiç birini değil, radiohead'in the king of limbs albümünün açılışını yapıyor bu şarkı. oysa birincisi daha gerçekmiş gibi. thom yorke'un hipnotize eden sesini ya da jonny greenwood'un müziğe ilahi dokunuşlarını zihnimin evinde sonsuza dek tutma isteğimi imzalıyor.


  (the queene - 31 Temmuz 2013 22:41)

 • comment image

  beach house albümü olan bloom 2012'nin en iyilerinden. çevirip çevirip dinliyorum, hiç sıkılmıyorum o buğulu sesten. davulcularını nerden buldularsa ellerinde tutmaya baksınlar. hazır gelmişken radiohead'in bloom'una da laf etmeden gitmeyeyim. canlı versiyonu öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrıldı benim için o. works with headphones only. neyse beach house'un bloom'undan şaşmayın siz yine de. iyice saçmaladım, gideyim artık. bye.


  (lamazigogo - 7 Aralık 2012 21:38)

 • comment image

  in the morning when i wake
  and the sun is coming through,
  oh, you fill my lungs with sweetness,
  and you fill my head with you.

  shall i write it in a letter?
  shall i try to get it down?
  oh, you fill my head with pieces
  of a song i can't get out.

  can i be close to you?
  ooh-oo-oo-ooh, ooh (simile).
  can i be close to you?
  ooh, ooh.

  can i take it to a morning
  where the fields are painted gold
  and the trees are filled with memories
  of the feelings never told?

  when the evening pulls the sun down,
  and the day is almost through,
  oh, the whole world it is sleeping,
  but my world is you.

  can i be close to you?
  (ah) ooh (aah), ooh (aah).
  can i be close to you?
  (ah) ooh (aah), ooh (aah).

  *whistling*

  can i be close to you?
  (ah) ooh (aah), ooh (aah).
  can i be close to you?
  (ah) ooh (aah), ooh (aah).

  can i be close to you?
  ooh, ooh.

  şeklinde sözlere ve harika bir klibe sahip the paper kites şarkısıdır. ruh haline göre acıtır da huzur da doldurur, her şeyi yapar mazallah.

  http://www.youtube.com/watch?v=8injttg_duu


  (yuruyen marul - 16 Mayıs 2012 23:18)

 • comment image

  hani thom "open your mouth wide" diye giriyor ya sarkiya, olay artik sarkiya giren bir vokalistin sesi olmaktan cikiyor, adeta miles davis'in a tribute to jack johnson albumunde sarkilara o hayat ufleyen trompet girislerine donuyor.

  bu da demek oluyor ki radiohead artik tescilli olarak dunyadaki butun gruplari geride birakmis, kategorilerden soyutlamistir kendisini. tom, coni, kolin; beyninizi gotume sokmak istiyorum, o derece.


  (chuck schuldiner - 27 Temmuz 2011 15:38)

 • comment image

  çalışkan çocuk, komik diyaloglar yazarı... ayrıca nikine hastayım, benimki gibi polonya kökenli bir enfeksiyona benzemiyor, yağ gibi akıp gidiyor, bluuum.


  (kwisatz haderach - 14 Ekim 2010 18:07)

 • comment image

  kıbrıs'ta çokça tüketilen taze sıkılmış meyve suyu. mandalina, portakal ve greyfurt olmak üzere 3 çeşidi var. greyfurt genzi yakacak kadar keskin. mandalina bazen tatlı, bazense ekşi, her zaman aynı tadı yakalamak mümkün olmuyor. ama portakal, işte o her daim leziz. yolunuz bir gün düşerse deneyin derim.


  (morperest - 15 Şubat 2009 15:57)

Yorum Kaynak Link : bloom