Çıkış Tarihi     : 11 Nisan 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Fantazi,Romantik
Taglar             : Beden dönüşümü,Akran baskısı,orta okul,13 yaşında,38 yaşında
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Universal Pictures , Legendary Entertainment , Will Packer Productions
Yönetmen       : Tina Gordon Chism (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Tracy Oliver (IMDB)(ekşi),Tina Gordon Chism (IMDB)(ekşi),Tracy Oliver (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Regina Hall (IMDB)(ekşi), Issa Rae (IMDB), Marsai Martin (IMDB)(ekşi), Justin Hartley (IMDB)(ekşi), Tracee Ellis Ross (IMDB)(ekşi), Tone Bell (IMDB)(ekşi), Mikey Day (IMDB)(ekşi), JD McCrary (IMDB), Tucker Meek (IMDB), Thalia Tran (IMDB), Marley Taylor (IMDB), Eva Carlton (IMDB), Luke James (IMDB), Rachel Dratch (IMDB), Noree Victoria (IMDB), Kendra L. Franklin (IMDB), Marc Hawes (IMDB), Jade Fernandez (IMDB), Chelsea Hayes (IMDB), Palmer Williams Jr. (IMDB), Blair Jasin (IMDB), Caleb Emery (IMDB), Karon Joseph (IMDB), Andrew Nicolas Starr (IMDB), Vince Pisani (IMDB), Martha B. Knighton (IMDB), Kausar Mohammed (IMDB), Nicole Marie Johnson (IMDB), Amor Owens (IMDB), Cecelia Specht (IMDB), Jack Breen (IMDB), Katelyn Farrugia (IMDB), Kenny Waymack Jr. (IMDB), Hannah Westerfield (IMDB), Alie Urquhart (IMDB), Desi Banks (IMDB), Abbie Gayle (IMDB), Andrew Romano (IMDB), Taylor Towery (IMDB), Ruby Hobbs (IMDB) >>devamı>>

Little (~ Bossit Ba'Ktana) ' Filminin Konusu :
Little is a movie starring Justin Hartley, Regina Hall, and Marsai Martin. A woman is transformed into her younger self at a point in her life when the pressures of adulthood become too much to bear.


 • "5'li nugget 2,90. 10'lu nugget 8,50. aferin çok doğru düşünmüşsünüz."
Facebook Yorumları
 • comment image

  müşteriye (cinsiyet fark etmeksizin) sik taşak fotoğrafı göndermediğimiz sürece gönderdiğimiz smslerin masumane olduğunu öğrenmemize vesile olan tacize ev sahipliği yapan pizza şirketi.

  ülkenin büyük bir oranı düşünme becerisine sahip olmayınca, sözlükte de bunların yansımasını görmek mümkün oluyor artık.

  empati kuralım mı ?

  cep telefonu numarasını, illegal olarak ele geçiren bir "adamı" ifşa eden kadın, o adamı işsiz bıraktığında başına gelebileceklerden korktuğu için isim vermiyor olabilir mi ?

  hayır adamı işsiz bıraksa, adam gelip kıza musallat olsa ve kızın başına bir şey gelse,

  burada kuryeye sempati besleyen orospu çocukları diyecek ki, "kız hak etmiştir kesin".

  sene 2014 olmuş şu ülkede hala ve hala tacize methiyeler düzülüyor, sizin anlayacağınız dille söylemek gerekirse, inşallah sizin ananıza bacınıza sik taşak fotoğrafı göndermeden taciz ederler.


  (isyanim ey yesterday yesterday - 6 Eylül 2014 20:26)

 • comment image

  kızı attention whore'lukla suçlayan ya da olayı büyütmemek gerektiğini, rahatsız edici bir durum olmadığını savunan sığırları görünce kusma isteği yaratan bir olaya bulaşmışlardır, istemeyerek de olsa.

  ulan yerini yolunu yordamını siktiklerim, daha geçen sene bu memekette eve internet bağlayan adam işi bittikten sonra geri dönüp evdeki yalnız kıza tecavüz edip katletmedi mi? biraz empati yapın lan sığır oğlu sığırlar, bu olay sizin başınıza gelse bir daha aynı yerden pizza isteyebilir miydiniz? az önce 2 dakika muhattap olduğunuz adam taciz etse mesajla.. ya da siktir et, kız kardeşin dese ki abi/abla bak bu adam bana böyle yaptı. gerçi sizdeki kavatlıkla kız kardeşinizi susturursunuz ne var ne olmuş alt tarafı mesaj diye. it oğlu itler sizi.


  (nutella yerken sandalyeden dusup geldim - 6 Eylül 2014 20:06)

 • comment image

  kuryeleri bir müşteriye mesaj attı diye twitter üzerinden saçma sapan eleştirilere maruz kalmış pizzacı.olum mal mısınız firmanın ne günahı var bunda?nasıl bir araştırmayla müşteriye mesaj atmayan çalışan seçebillirler gelsin birisi anlatsın bana.cidden çok merak ediyorum.geneli lise mezunu 20'li yaşlarında çocuklar bunlar.person of interest makinesi falan mı kursunlar amına koyim?bunun üzerinden firmaya sallamak cidden çok büyük bir mallık.

  onun dışında kızın yaptığı size göre kezbanlık olabilir de kimse de yemek getiren kuryeden mesaj almak zorunda değil.aynı olayın kız arkadaşınıza yapıldığını düşünün.muhtemelen şubeyi arayıp ana avrat düz giderdiniz.ikiyüzlü olmaya gerek yok.

  diğer bir konu ise kuryeyi bulmak için kızdan yardım istemeleri.kızın adı belli soyadı belli.kendi databaselerinden çok rahat bulunabilir.oradan hangi şubeden şipariş ettiğini bulursun.oradan da o saatte o adrese kim sipariş götürmüş onu bulursun.çok zor bir şey olmasa gerek.

  mallık mallık üstüne bir olay kısacası.kimi savunacağımı ben de bilemedim.

  "kızın telefonunu çocuğa nasıl vermişler" diyenler de zannedersem daha önce hiç yemek siparişi vermemişler.lahmacun söylediğin mekanın kuryesi mahmut abi evini bulamadığında seni nasıl cep telefonundan arıyorsa bu da öyle numarasını almış işte.çelik kasaların içinde 2 fbi ajanıyla kızların telefon numaralarını saklayacak halleri yok amk.


  (kafatasi profesoru - 6 Eylül 2014 19:40)

 • comment image

  ne kezbanı lan mına kodumunun davarları adam baya taciz etmiş işte. kezban olmayan herkes kuryeye atlardı zaten bu sms'ten sonra he mi...davarlık parayla değil. ayrıca ayılıp bayıldığınız amerika'da otu boku kuruma şikayet eden güruha sırf amerikalı diye "oo adamlar ne olursa olsun sesini duyuruyor, hakkını savunuyor" demesini biliyorsunuz. türkiye'de bunu yapınca millet kezban mı oluyor?

  şirkete şikayet hakkı vardır. şirket nerden bilsin elemanın içini diye bir şey profesyonel açıdan geçersiz bir argümandır. bu kuryeyi savunan, rahatsızlığını ise dile getiren bu kadına saldıranların da tacizci zihniyetinden aşağı kalır yanı yoktur gözümde.

  tanımadığın biri numaranı alıyor ve sana sarkıntılık yapıyor. içerik kibar diye taciz olmayacak he? mahkemede rızası vardı diye tecavüz suçlularının serbest bırakıldığı bir ülkede yaşıyoruz beyninizin bu kadar sulanmış olmasına şaşmamalı.


  (e a p - 6 Eylül 2014 19:39)

 • comment image

  kız haklı. burada asıl sorun elemanın işiyle alakalı olarak müşterisinin telefon numarasına ulaşması ve bunu kişisel amaçları için kullanması. yoksa attığı mesajda bir şey yok. mesela kızın numarasına makul bir yolla ulaşmıştır ve buna benzer bir mesaj atmıştır. kız da en kötü umursamaz geçer. veya kız o durumda çemkirirse kezban demekte haklısınız çünkü ilk mesaj taciz olarak sayılmaz. tekrar tekrar yollandığında rahatsız edici olur ve o zaman tacize girer. doğal olarak telefon numaranızı kiminle paylaşıp paylaşmayacağını kontrol etmek istersiniz. ama siz pizza sipariş ettiğiniz kurumun bunu korumaması ona buna söylemesi ve bu bilginin sizin ön göremeyeceğiniz şekilde kullanılması doğal olarak rahatsız eder.


  (human genom - 6 Eylül 2014 19:38)

 • comment image

  kezban olana hakikaten kezban derim de bence burada alenen taciz var. tacizin taciz olabilmesi icin illaki adamin "senin uzerine getirdigim karisik pizzadan dokup yalamak istiyorum" demesi gerekmiyor. sen is iliskisi icinde bulundugun bir insani, istemedigi halde, numarasini izinsizce kullanarak rahatsiz ediyorsun. bu rahatsizlik durumu tacizdir. olay bu. bak, kapida verir kiz numarasini sana, eyvallah derim. ama bu sekilde yanlis bir hareket. kezo falan diyip elemani savunmanin mantigi yok.


  (ucankurbaga - 6 Eylül 2014 19:34)

 • comment image

  kendilerinden bir saat kadar önce pizza ve kola sipariş ettim, 15 dakika sonra kurye elinde pizzayla geldi ve "abi kusura bakmayın kolayı düşürdüm" dedi.

  ilk başta inanılmaz sinirlendim ama adama belli etmemeye çalışıyorum; tabii istemeden de olsa yüzüm asıldı. tek cümleyle kısa keserek "hemen getirin lütfen." dedim. adam, "tamam abi" diyerek fırladı.

  salona geçip koltuğa oturmamla mide ağrım başladı, "ulan şeref yoksunu, sen götünü büyüteceksin diye üç kuruş para kazanmaya çalışan adam mahzun mahzun özür dileyerek kapına geliyor, york dükü gibi tavırlarla adamı tersliyor ve strese sokuyorsun." dedim kendime; hemen sonra ya adam acele edeyim derken yolda kaza yaparsa diye mide ağrılarımı arttırmayı başardım. içimden, şirketi arayıp "tamam hiç önemli değil, olur öyle şeyler, arkadaşa söyleyin lütfen acele etmesin" demek geçti; ama bu sefer de oradaki (benzerim) göt laleleri adama surat yapıp laf söyleyecek olması ihtimali gerçeğiyle yüzleştim.

  beş dakika civarı salonda dört döndüm, pizzayı falan da attım kenara, iştahım kaçtı. resmen içimdeki fesatla yüzleştim, egomu gördüm.

  kabir azabı gibi geçen altı dakika sonra adamcağız tekrar geldi, yemin ederim adama sarılacaktım, acele etmesini tembihlediğim için özürler diledim, bir miktar bahşiş uzattım; almadı, "abi olur mu öyle, sen kusura bakma" dedi gülerek.

  sonuç: pizza siparişiyle anlık bir aydınlanma yaşadım. eminim birazdan yine aynı ayı olmaya devam edeceğim. belki trafikte sinirlendiğim birine küfür ederken; ya da yanımda çalışan biri hata yaptığında bunu yüzüne vururken. umarım işler bende hep böyle yürümez. sanırım bu gaye ile yaşamalı insan.


  (jusiyans - 5 Haziran 2014 15:48)

 • comment image

  gnctrkcll bumu bumu kampanyası ile normalde 28,25 tl'ye sattıkları büyük boy pizzayı 9,9 tl'ye satıyorlar bu ara. yalnız bu işte çok büyük bir sahtekarlık yapılıyor.

  kampanyayla gelen pizza pizza değil bir kere, peynirli sade pide geliyor. malzemeden eser yok içinde. bir de burada şerefsizlik öğretmek istemiyorum ama madem az malzeme koyacaksın bari pizzanın geneline yay da görsel olarak zengin gözüksün ama yok. zaten tek tük olan ve sayabileceğiniz adette konmuş tane tane malzemenin hepsi de ortaya birikmiş.

  bu peynirli pide olayında şöyle bir duyuru yapması gerekiyor bence little caesars ve turkcell'in. "gnctrkcll kampanyası ile alacağınız 9,9 tl'lik pizzada, 28,25 tl'lik pizzaya oranla çok daha az malzeme olacaktır. yani fırında pişmiş peynirli ekmeğe yakın bir şey getireceğiz ona göre. sonradan demedi demeyin. sen ne sanmıştın lan ibiş? 9,9 tl'ye pizza yiyeceksin, bir de 'bunda malzeme yok' diye şikayet mi edeceksin? beğenmiyorsan söylemessin, hayret bir şey. istediğin yere de şikayet et" şeklinde ortak bir kampanya metni hazırlamalarını tavsiye ediyorum ki keriz yerine konmayalım daha fazla.


  (sweet child o mine - 29 Ocak 2012 01:17)

 • comment image

  dikkatsiz bir firmadır.
  anadolu yakasında bir little caesars... cep telefonuma bir mesaj gelir "bik.. bikbik %50 indiriminiz var..." pizza'nın harman olduğu yerde yaşadığımdan olacak bu hakkımı arkadaşıma verdim .

  -lan benim %50 indirimim var onu sen kullan iyi mi..ben pizza yemem dürüm varken
  +bana uyar..

  neyse aylar sonra bir istanbul ziyaretinde yine aynı arkadaşda kalmaktayım. bizimki;

  +olm pizza sölicem yiceksen büyük söleyim
  -yok bana başka bişey söyle
  +ok..
  bizimki little caesars ı arar
  +alo iyi akşamlar bir hedehödö bir de hadihadi istiyoruz
  tel:vıyu ıvyu uvivivuuyy
  +evet olsun yalnız benim %50 indirimim var telefonuma mesaj atmıştınız..
  t: viyu viyuviy viy
  +oldu iyi akşamlar kolay gelsin

  - sana da mı mesaj attılar?
  +yoo işte senin indirimi kullanıyorum..
  -nasıl lan? iki aydır sizden %50 indirimim var mı diyosun
  +sen demedin mi olm indirimim var kullan diye
  -ahaha lan saf mısın ahahaha... kalk lan şurdan ahaha..

  evet böyle bir firmadır.iki buçuk ay boyunca "siz bana mesaj atmıştınız %50 indrimim var" deyince indirimli pizza getirir.
  sonra ne mi oldu? bizimki hala aynı taktik ..sıçtığı yere kadar mantığı.


  (dirtyoxygen - 4 Şubat 2009 19:13)

Yorum Kaynak Link : little caesars