Süre                : 1 Saat 34 dakika
Çıkış Tarihi     : 18 Ocak 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Heyecanlı
Taglar             : Başlığı kadın yönetmen,kadın koruma,Kadın yönetici,Arap,2010'lar
Ülke                : İngiltere,ABD
Yapımcı          :  Jewson Film , Whitaker Media
Yönetmen       : Vicky Jewson (IMDB)
Senarist          : Vicky Jewson (IMDB),Rupert Whitaker (IMDB)
Oyuncular      : Noomi Rapace (IMDB)(ekşi), Olivia Jewson (IMDB), Abdellatif Chaouqi (IMDB), Sophie Nélisse (IMDB)(ekşi), Huw Parmenter (IMDB), Cherise Silvestri (IMDB), Indira Varma (IMDB)(ekşi), Sargon Yelda (IMDB), Robin Kermode (IMDB), Charley Palmer Merkell (IMDB), Eoin Macken (IMDB), Akin Gazi (IMDB), Jonathan Jude (IMDB), Anna-Marie Sullivan (IMDB), George Georgiou (IMDB), Mansour Badri (IMDB), Fatima Herandi Raouya (IMDB), Christopher Sciueref (IMDB), Abdesselam Bouhasni (IMDB), Nourrdine Touami (IMDB), Mehdi Ouazzani (IMDB), Kevin Shen (IMDB), Youssef Kerkour (IMDB), Mimi Keene (IMDB), Jonathon Michaels (IMDB), Lauren Harris (IMDB)

Close (~ Kyla) ' Filminin Konusu :
Günümüz Londra'sında birbirine yabancı iki çiftten birindeki adamın, diğer çiftteki kadınla tanışmasıyla tesadüfler arka arkaya gelmeye başlar. Birbirlerine duydukları anlık hislerse aldatmaları beraberinde getirir. İngiliz bir gazeteci olan Dan, mesleğini çok ciddiye alan ve kariyer yapmak isteyen biridir. Ancak, onun görevi gazetedeki ölüm ilanları yazmaktır. Dan, genç bir striptizci olan Alice'ten etkilenir. Ancak, fotoğrafçı Anna'yla tanışınca, duygularına ve ihtirasına hakim olamaz.


 • "telepopmusik in icraa ettigi cok masum,cok guzel ayrilik sarkilarindan biridir.."
 • "telepopmusik'in close'u şu ana dek dinlediğim en güzel 50 şarkı sıralamasına direkt kafadan giriş yapmış olması sebebiyle benim için ayrıdır. 3 dakika 18 saniye huzur(suzluk) barındırır."
 • "(bkz: ayrılıklardan sonra dinlenmemesi gereken şarkılar/#32650997)"
 • "mükemmel olmasına mükemmel de bir de hemen bitmese dedirten şarkı..."
 • "harika nick jonas şarkısı. kendisini severim fakat tove lo fazlalık gibi duruyor."
 • "nick jonas ve tove lo ne şarkı yapmışlar beee!! dedirten bir şarkıdır. güzeldir dinleyin dinletin efendim."
 • "rae sremmurd ve travis scott ortak çalışmasıdır. ilk dinlemede ortalama gibi görünse de, bir kaç dinleme sonra ağıza dolanır.gang can’t be tamed!"
 • "cok eski zamanlari hatirlatan, asla geri donusun olmayacagini da insanin beynine kaziyan telepopmusik sarkisi. i don’t put a smile upon your face no more!"
 • "netflix, simarik ergene baglayip elindeki parayi ote cope harcamaya baslamis.netflix' in vucut bulmus halidir filmdeki zoe."
Facebook Yorumları
 • comment image

  cok eski zamanlari hatirlatan, asla geri donusun olmayacagini da insanin beynine kaziyan telepopmusik sarkisi.
  i don’t put a smile upon your face no more!


  (wandering star - 6 Ekim 2005 00:45)

Yorum Kaynak Link : close