Süre                : 1 Saat 40 dakika
Çıkış Tarihi     : 23 Mayıs 2013 Perşembe, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Macera,Komedi,Cinayet
Taglar             : kalp krizi,zürafa,Kara mizah,fahişe
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Green Hat Films , Legendary Entertainment
Yönetmen       : Todd Phillips (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Todd Phillips (IMDB)(ekşi),Craig Mazin (IMDB)(ekşi),Jon Lucas (IMDB)(ekşi),Scott Moore (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Bradley Cooper (IMDB), Ed Helms (IMDB)(ekşi), Zach Galifianakis (IMDB)(ekşi), Justin Bartha (IMDB)(ekşi), Ken Jeong (IMDB)(ekşi), John Goodman (IMDB)(ekşi), Melissa McCarthy (IMDB)(ekşi), Jeffrey Tambor (IMDB), Heather Graham (IMDB), Mike Epps (IMDB), Sasha Barrese (IMDB), Jamie Chung (IMDB), Sondra Currie (IMDB), Gillian Vigman (IMDB), Oliver Cooper (IMDB), Mike Vallely (IMDB), Grant Holmquist (IMDB), Oscar Torre (IMDB), Jonny Coyne (IMDB), Betty Murphy (IMDB), Jim Lau (IMDB), Lela Loren (IMDB), Scott Anthony Leet (IMDB), Tim Sitarz (IMDB), Roger Schueller (IMDB), Jenny Ladner (IMDB), Emma Wetzel (IMDB), Michael Bower (IMDB), Charlie Brewer (IMDB), Deuandra T. Brown (IMDB), Renee Bryant (IMDB), Danielle Burgio (IMDB), Patrick Chien (IMDB), Billy Choi (IMDB), Maryam Cné (IMDB), Kevin Deon (IMDB), Timothy Skyler Dunigan (IMDB), Ehab Elgharabawy (IMDB), Andres Galindo (IMDB), Alexis Genest (IMDB) >>devamı>>

The Hangover Part III (~ Felekten Bir Gece III) ' Filminin Konusu :
Bu sefer düğün yok. Bekarlığa veda partisi yok. Ters gidebilecek ne olabilir ki? Ancak Kurt Sürüsü yollara düştüğünde tüm bahisler kapanır.


 • "daha izlemeden soğuduğum film. lan ne zaman umutla bir şey hakkında fikir sahibi olmak istesem bu sözlük içimi karartıyor şerefsizim. gitti bir seyirci. 1 milyar dolar kaybettik mutlu musunuz?"
 • "şurdaki yorumları okusan zannedeceksin ki maskeli beşler ayarında film yapmışlar. alakası yok. film gayet dozunda, yeterince komik bir film."
 • "lan bir kez güldüm mü hakkını vererek hatırlamıyorum, hangoverı yaşattılar sağolsunlar.. her zike gülmeyenler kesinlikle uzak dursun.."
 • "hangover'ı kim, nasıl bir beklenti içinde izler bilemedim. bomboş iki saati keyifli bir hale getirmek için izlenecek bir film. hayır en olmadı bradley cooper için izlenir, yine izlenir."
 • "(bkz: tadında bırakmak)"
 • "istanbul'da gectiği takdirde alkol çevirmesi sahnesi, bacardi bar sahnesi, asmalımescit sahnelerinin kaçınılmaz olduğu film."
 • "dün gece kendi çabalarımla, hiç de öyle 15 milyon dolar falan almadan çektiğim filmdir."
 • "muhtemelen hangover serisinin alan'ın evlenmesiyle sona erecek kısmı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  daha izlemeden soğuduğum film.

  lan ne zaman umutla bir şey hakkında fikir sahibi olmak istesem bu sözlük içimi karartıyor şerefsizim. gitti bir seyirci. 1 milyar dolar kaybettik mutlu musunuz?


  (cifte kavrulmus zenci - 27 Haziran 2013 22:01)

 • comment image

  şurdaki yorumları okusan zannedeceksin ki maskeli beşler ayarında film yapmışlar. alakası yok. film gayet dozunda, yeterince komik bir film.


  (cbe - 27 Haziran 2013 21:58)

 • comment image

  lan bir kez güldüm mü hakkını vererek hatırlamıyorum, hangoverı yaşattılar sağolsunlar.. her zike gülmeyenler kesinlikle uzak dursun..


  (inrockwetrust - 25 Haziran 2013 17:38)

 • comment image

  hangover'ı kim, nasıl bir beklenti içinde izler bilemedim. bomboş iki saati keyifli bir hale getirmek için izlenecek bir film. hayır en olmadı bradley cooper için izlenir, yine izlenir.


  (gizotto - 21 Haziran 2013 21:42)

 • comment image

  hiç bir film için para verdiğime pişman olmadım. ilk kez bu serinin filmine pişman olacağım aklımın ucundan geçmezdi. ne kadar kötü olabilirse o kadar kötü. tebessüm ettirdiği bir kaç sahne var. onun dısında zayıf bir senaryo.. film bitene kadar sürekli ''heh şimdi başlıyor'' diye bekledim. hiç başlamadı ama.


  (racing2 - 11 Haziran 2013 04:44)

 • comment image

  yorumları okuyup da gittiğime çok memnun olduğum film.

  herkes şöyle zaman kaybı, böyle berbat saymış durmuş.. beklentimi o kadar düşürdünüz ki size müteşekkirim filme gayet güldüm.

  --- spoiler ---

  filmin ilk yarısı boyunca chow'ı izliyoruz ki bu ben bu çatlak adama bayılıyorum. ikinci yarıdan sonra ilk iki filme atıfta bulunmuşlar. tabi ki bir hangover klasiği son sahne vardı; stu'nun yine bombayı patlatması, ikinci filmdeki maymunun tekrar görünmesi salondan yüzümde aptal bir sırıtışla ayrılma sebeplerimdi*

  ---
  spoiler ---.


  (enee bokum gibi olmus - 10 Haziran 2013 21:44)

 • comment image

  ilk iki filmle alakası olmayan ama son jenerikten sonraki sahnesi için bile izlenebilecek olan film. film genel olarak çok komik değil. 1-2 sahne gerçekten komik, onun dışında sanki bir aksiyon filmi gibi olmuş. serinin ilk 2 filmiyle hiç alakası yok. ama jenerikten sonraki sahnede baya güldüm. o sahne kaçmamalı.


  (benim niye les paul um yok - 2 Haziran 2013 11:03)

 • comment image

  --- spoiler ---

  ekip bu sefer amsterdam'da keklere yumulup, cigaralari ictikten sonra, istanbul'da aliyor solugu, the hangover part ii'de lady boy tarafindan zikilen, kahramanimiz stu yaptiklari hamam sefasinda bu kez tellaklar tarafindan zikiliyor. filmin sonunda cekik gozlu esini terkeden stu tellak basi murtaza ile evlenip istanbul'a yerlesiyor.

  ---
  spoiler ---


  (oeh - 16 Ocak 2013 09:49)

 • comment image

  kahramanlarımızdan alan'ın bir türk kızıyla evlenecek olması üzerine tüm ekip istanbul'a gelirler, düğün öncesi klasik olduğu üzere bekarlığa veda partisi yapılmak istenir, mekan olarak aksaray seçilince olaylar gelişir.

  bence serinin en iyi filmi olur.


  (sycrone one - 9 Aralık 2011 09:10)

 • comment image

  valla the hangover filmi komedi filmleri açısından çığır açan bir modern klasikti. ama ikincisi ilkindeki senaryoya oldukça benzer olduğundan ve yeni bir şey izleyemiyormuşçasına bir his verdiğinden ağızlarda kekremsi bir tat bıraktı. bu halde bu filmin üçüncüsü neden çekilir inceleyelim.

  1- the hangover part iii'ü çeken abimiz çok idealisttir. ikinci filmin başarısızlığını görmüş ve "bir üçüncü filmle façayı kurtaralım babalar" mantığıyla "dönüşüm muhteşem olacak" iddiası üzerine çekilir. (inşallah cevap temelde budur)

  2- olay tamamen duygusaldır...

  şimdi ikinci nedeni realize etmek için ilk iki filmin bütçe ve gişe başarısı verilerine bakalım:

  the hangover :bütçe 35 milyon $ hasılat 467 milyon $
  the hangover part ii: bütçe 80 milyon $ hasılat 581 milyon $

  eee bu durumda siz olsanız bu filmi çekmez miydiniz?

  neyse benim hâlâ umudum var.


  (istanbul beyefendisi - 8 Aralık 2011 17:20)

 • comment image

  an itibariyle filmin hikayesi hakkında zach galifianakis konuşmuştur.

  http://www.firstshowing.net/…ry-for-the-hangover-3/

  özetle şu;

  bu todd philips üçüncü filmin serinin son filmi olacağını söylemişti ve ilk iki filmden çok farklı bir hikaye ile karşımıza çıkacaklarını belirtmişti. zach, todd philips'in dediklerini onaylıyor ve hikaye hakkında biraz ön bilgi veriyor.

  üçüncü film tamamen kendi karakterine yani alan'a odaklı olacakmış. ve bu sefer akıl hastanesine düşecekmiş wolf pack'in geri kalanı ise alan'ı kurtarmaya çalışacakmış. ama bu tabi daha plot gibi bir şey yani basit gibi gelebilir hikaye şimdi bakınca(ki aslında akıl hastanesindeki tipleri düşünüyorum ve alan'ı yine çok eğlenceli olacak) ama bunu geliştiriyorlar ve içine çok farklı şeyler ekliyorlar senaristler şu an.


  (robertdowneyjr - 8 Haziran 2011 22:55)

Yorum Kaynak Link : the hangover part iii