Çıkış Tarihi     : 07 Ocak 2019 Pazartesi, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama
Ülke                : Kanada
Yapımcı          :  Muse Entertainment Enterprises , Back Alley Film Productions , Cineflix Studios
Yönetmen       : Adrienne Mitchell (IMDB), Paul Fox (IMDB)(ekşi), Winnifred Jong (IMDB), Sherren Lee (IMDB)
Senarist          : Seneca Aaron (IMDB),Wendy Motion Brathwaite (IMDB),Morwyn Brebner (IMDB),Noelle Carbone (IMDB)(ekşi),Marsha Greene (IMDB),Matthew Hall (IMDB),Sean Reycraft (IMDB),Waneta Storms (IMDB),Nathalie Younglai (IMDB)
Oyuncular      : Serinda Swan (IMDB)(ekşi), Ehren Kassam (IMDB), Tamara Podemski (IMDB), Alli Chung (IMDB), Roger R. Cross (IMDB), Saad Siddiqui (IMDB), Éric Bruneau (IMDB), Lovell Adams-Gray (IMDB), Kiley May (IMDB), Graeme Jokic (IMDB), Nicholas Campbell (IMDB), Andy McQueen (IMDB), Nigel Bennett (IMDB), Kiana Madeira (IMDB), Clare McConnell (IMDB), Grace Lynn Kung (IMDB), Sherilyn Allen (IMDB), Vinson Tran (IMDB), Jeananne Goossen (IMDB), Michael Healey (IMDB), Tavaree Daniel-Simms (IMDB), Emmanuel Shirinian (IMDB), Rosemary Dunsmore (IMDB), Natalie Jane (IMDB), Jesse Adam Lowell (IMDB), Allison Brennan (IMDB), Lauren Piech (IMDB), Thomas Mitchell (IMDB), Brian Bisson (IMDB), Michael Delaney (IMDB), Arsinée Khanjian (IMDB), Michael Wacholtz (IMDB), Monika Schurmann (IMDB), Sheila Isaro (IMDB), Massey Ahmar (IMDB), Bola Aiyeola (IMDB), Christopher Allen (IMDB), Leon Aureus (IMDB), Alanna Bale (IMDB), Jully Black (IMDB) >>devamı>>

Coroner (~ La forense) ' Dizisinin Konusu :
Coroner is a TV series starring Serinda Swan, Ehren Kassam, and Tamara Podemski. A newly appointed coroner investigates a string of mysterious deaths in Toronto.


 • "masked jackal adlı şarkılarının klibinde 2:53'de türkiye gazetesinden bir alıntı vardır."
 • "isviçre çıkışlı aşmış teknik thrash grubu. son albümlere doğru teknik thrashten progresife yönelmişlerdir."
 • "(bkz: ron royce)(bkz: marquis marky)(bkz: tommy t. baron)"
 • "nefis bir purple haze coverları var..."
 • "halen thrash dünyasının rush'ı sayılmakta olan watchtowerdan sonra kurulmuş olmasına rağmen, pestilence,atheist,cynic gibi grupları fazlasıyla etkilemiş bir gruptur coroner."
 • "thrash metal in isviçre saati"
Facebook Yorumları
 • comment image

  bildigin thrash grubu ama oldukca komplike bir muzikleri var istemedigin kadar riff var sarkılarında .punishment for decadence ve no more color albümleri mukemmeldir. r.i.p ve mental vortex de superdir simdi dusundum de. bir de grin diye bir albumleri var daha onu dinleyemedim ama o da guzeldir mutlaka. yanlis hatirlamiyorsam kadaro degisikligi yasamamis ender gruplardan biridir. zaten isvicre de metalci sayisi kac ki? ne yazik ki su an elemanlar muzik disinda islerle ugrasiyorlar. belki reunion firtinasindan etkilenip donerler.


  (rippin corpse - 19 Temmuz 2004 03:47)

 • comment image

  albümleri:

  1987 - r.i.p.
  1988 - punishment for decadence
  1989 - no more color
  1991 - mental vortex
  1993 - grin

  müzik genel olarak çok hızlıdır. en önemlisi ise çok tekniktir, gitarlar başka çok az grupta görülebilecek kadar güzeldir. her şarkı milyon tane riff barındırır. ayrıca power chordları minimumda tutarlar. riffler nota nota işlenmiştir. sözleri davulcu yazar. en sevdiğim thrash gruplarından biridir.

  özellikle punishment for decadence ile no more color muhteşemdir.


  (gavad - 20 Nisan 2010 21:06)

 • comment image

  gelmiş geçmiş en önemli metal gruplarından biridir( thrash değil tüm heavy metal için konuşuyorum). teknik metal ve blues öğelerini müthiş şekilde harmanlamış, kısa bir dönem de olsa avrupa kendi fan kitlesi olmuştur. ( grup 5 albümden sonra dagılmıştır).


  (metaloloji - 14 Nisan 2010 03:12)

 • comment image

  halen thrash dünyasının rush'ı sayılmakta olan watchtowerdan sonra kurulmuş olmasına rağmen, pestilence,atheist,cynic gibi grupları fazlasıyla etkilemiş bir gruptur coroner.


  (spacetimereality - 31 Ekim 2002 15:32)

Yorum Kaynak Link : coroner