Süre                : 1 Saat 21 dakika
Çıkış Tarihi     : 03 Ocak 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Korku,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  BorderLine Films , Borderline Presents , Memento Films International
Yönetmen       : Nicolas Pesce (IMDB)
Senarist          : Ryû Murakami (IMDB)(ekşi),Nicolas Pesce (IMDB)
Oyuncular      : Christopher Abbott (IMDB)(ekşi), Mia Wasikowska (IMDB)(ekşi), Laia Costa (IMDB), Olivia Bond (IMDB), Maria Dizzia (IMDB)(ekşi), Marin Ireland (IMDB)(ekşi), Dakota Lustick (IMDB), Wendell Pierce (IMDB)(ekşi)

Piercing ' Filminin Konusu :
Piercing is a movie starring Christopher Abbott, Mia Wasikowska, and Laia Costa. A man kisses his wife and baby goodbye and seemingly heads away on business, with a plan to check into a hotel, call an escort service, and kill an...


 • "mri'a girmenize engeldir."
 • "yapana, yaptirana saygim var eyvallah da... hic anlamadigim seylerden biri insanlarin neden sigara ictigi, digeri de budur."
 • ""kenfimi bu fekilfe ifafe efiyoum!" şeklinde konuşanlarda bunun dile takılanından mevcuttur, gerizekalı değillerdir aslında."
Facebook Yorumları
 • comment image

  evladin kulaklarinda toplam bes küpe deligi ve burnunda da piercing vardir, baska da birseyi yoktur yani.

  + anne, göbegimi de mi deldirsem? nasil olur?
  - deldir kizim, göbegini de deldir. ben seni evden yollarken sadece bir deligin vardi, simdi her yerin delik! rezil!


  (scorpi10 - 24 Nisan 2008 14:12)

 • comment image

  hiç duydunuz mu bilmem nikel alerjisi diye bir şey vardır. hani kalitesiz küpe takınca kulağınız yara olur ama gümüş ya da altında yara olmaz ya işte bu sizde nikel alerjisi olduğunu gösteren bir işarettir. nikel alerjisi olan bir kişi nikel kaplama bir piercing takarsa yarası iyileşmez. nikel rengi ne derseniz hani çatal bıçaklarımızın rengi vardır ya işte o nikel rengi efendim. gümüş rengi daha parlak, daha beyaz daha temiz bir renktir, karıştırmayınız.

  ben 1 yıl boyunca göbeğimdeki piercing yarası kapanmamasından anlamadım, piercing küpem düştükten bir gün sonra yara kapandı. yeniden yaptırmaya karar verdim ikincisinin de sonu bir yıl boyunca kapanmayan ikinci delikten bir parça etin dışarı fırlaması ve benim koşa koşa hastaneye gitmemle bitti.

  sonuç olarak sattığı malın nikel ihtiva edip etmediğini bilmeyen kişilerden piercing küpesi, malzemesi almayın. kaliteli bir şey alın eğer paranız yetmezse tahta gibi bir şeyler oluyor onlardan alın ama nikel kaplama ya da nikel ihtiva eden malzemelere yaklaşmayın.


  (olay - 9 Ocak 2009 02:58)

 • comment image

  lazer kesimde ışının malzemeye giriş yapmasıdır. kalınlık ve malzeme türüne göre süresi ve gücü değişir. 1~2mm çeliğe pıt diye girerken, 15mm paslanmaza giriş czzzooorruuuttt şeklinde, >20~30m kalın çeliğe de şpooooouşşş şeklinde girer. tabii sesin kaynağı lazer ışını değil, ışınla beraber aktarılan kesim gazlarının basıncıdır aslen.


  (archetype - 28 Ağustos 2012 23:22)

 • comment image

  yapana, yaptirana saygim var eyvallah da... hic anlamadigim seylerden biri insanlarin neden sigara ictigi, digeri de budur.


  (guru - 6 Kasım 2012 20:10)

 • comment image

  çene, dudak ve kaşta gerçekten hoş duran,sağ kaşımı üst üste iki kez deldirmeme sebep olan hede.
  kapanırsa kesinlikle aynı yerden deldirmemenizi öneririm, çünkü '' acımadı mı '' sorusuna, acı ne kelime, yandı bitti demek zorunda kalabilirsiniz.
  kuaföre giderken de çıkarmanız sizin yararınıza olacaktır. çünkü gaddar kuaför tarağı piercinge takabilir.* kaşınızı olduğu yerden sökmüş hissi verebilir.

  ayrıca kızlardan çok erkeklere yakıştığı kanısındayım. *


  (nobetcifelsefeci - 9 Nisan 2013 17:52)

 • comment image

  "kenfimi bu fekilfe ifafe efiyoum!" şeklinde konuşanlarda bunun dile takılanından mevcuttur, gerizekalı değillerdir aslında.


  (alemekarsikoyun - 9 Nisan 2013 18:58)

 • comment image

  7 yılın sonunda varlığını unutuyorsunuz, vücudunuzun gerçek bir parçası haline geliyor.

  yüzde bulunanlar için, çalıştığınız iş de buna müsait bir işse ancak kırk yılın başı röntgen falan çektirmek gerektiğinde varlıklarını hatırlıyorsunuz.

  ha, bir de ösym sınavları.


  (jetpacks was yes - 3 Ekim 2015 00:38)

 • comment image

  takı takmakla arası olmayan biri olarak konuşuyorum, insana en iyi hissettiren takı çeşididir.

  ben tragus yaptırdım. inanın hiç acımıyor. yaptırmadan önce internet üzerinden çeşitli yorumlara baktım. millet baş dönmesinden, bayılmadan falan bahsediyor. canı tatlı bir insan olmadığım için "lan ne salak saçma yorumlar bunlar?! kaç yaşında bunlar yaa?!!" tarzı bir tavırla okudum hep. hiç planımda olmayan bir günde de gidip yaptırdım. ne baş dönmesi oldu ne de başka sıkıntı.

  bakımını düzenli yaptıktan sonra da vücut için hiçbir tehlikeli durum oluşmuyor. tabi temizliğinden emin olduğunuz yerde yaptırmak ve profesyonelce çalışan, ürünlerini mümkün olduğunca titanyumdan seçen bir yerde yaptırmanız da sizin için en doğrusu.

  benimki hiç acımadı. hatta yapan kişi "tamamdır, kalkabilirsin" dediğinde bir afalladım. ben bi' 10-15 dakika kadar sürer diye düşünmüştüm*. ama lazerle damarlara bakılması, yapılacak en uygun alanın seçilmesi, uyuşturulması, delim işleminin gerçekleştirilmesi derken taş çatlasın 5 dakika falan sürüyor. sonrasında sızlama, kanama, akıntı falan da olmadı. ama dediğim gibi, en önemli olan 3 nokta var;

  1. delim işleminin yapıldığı ortamın hijyeni
  2. işlemi gerçekleştiren kişinin profesyonelliği
  3. kullanılacak olan küpenin malzemesi.

  eğer gidip yol üzeri bir yerde, çin malından küpelerle yaptırırsanız ağrı da olur, kan da. hatta korku, kin, nefret ve öfke de olur**.


  (motosikletli kiz - 20 Ağustos 2016 17:39)

 • comment image

  türkiye'de titanyum piercing adı altında kaskallanan küpeler güneydoğu asya'da fason üretilmiş ne idüğü belirsiz şeyler olduğu için bunlar titanyum diye iddia etmek saçmadır. (orijinal getirtilmiş sertifikalı perçinleriniz varsa ne ala) hiç bir estetik obje sağlığınızdan önemli değil.


  (superjesus - 20 Ekim 2005 11:50)

Yorum Kaynak Link : piercing