Süre                : 1 Saat 43 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Aralık 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  STX Entertainment
Yönetmen       : Peter Segal (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Justin Zackham (IMDB)(ekşi),Elaine Goldsmith-Thomas (IMDB)
Oyuncular      : Jennifer Lopez (IMDB), Vanessa Hudgens (IMDB), Leah Remini (IMDB)(ekşi), Treat Williams (IMDB)(ekşi), Milo Ventimiglia (IMDB)(ekşi), Annaleigh Ashford (IMDB)(ekşi), Charlyne Yi (IMDB)(ekşi), Alan Aisenberg (IMDB), Freddie Stroma (IMDB), Dave Foley (IMDB), Larry Miller (IMDB), Dierdre Friel (IMDB), Lacretta (IMDB), Dan Bucatinsky (IMDB), Dalton Harrod (IMDB), John James Cronin (IMDB), Phil Nee (IMDB), Meng Ai (IMDB), Adam Ray (IMDB), Elizabeth Masucci (IMDB), Michael Boatman (IMDB), Ed Jewett (IMDB), Anna Suzuki (IMDB), Ellen Cleghorne (IMDB), Denise Schaefer (IMDB), Rachael Emrich (IMDB), Kenneth Lee (IMDB), Tina Mckissick (IMDB), Roya Shanks (IMDB), Brianda Agramonte (IMDB), Karl Lake (IMDB), Julia Brooks (IMDB), Samara Riviera (IMDB), Maria Di Angelis (IMDB), Tiffany Eatz (IMDB), Tiffany M. Johnson (IMDB), Ruben Navarro (IMDB), Alex Perez (IMDB), Angel Christian Roman (IMDB), Natasha Romanova (IMDB) >>devamı>>

Second Act (~ Hayatim Yalan) ' Filminin Konusu :
Jennifer Lopez'in Maya isimli bir kadını canlandırdığı filmde; 40'lı yaşlarındaki Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. Büyük bir alışveriş merkezinde çalışmaktadır ve kariyeri tam bir çıkmazdadır. Bir gün arkadaşlarına işiyle ilgili dert yanar. Bunun üzerine arkadaşları kendisine Başkan Barack Obama ile birlikte etkileyici fotoğraflar, akıcı şekilde Mandarince konuşabilme becerisi ve Pennsylvania Üniversitesi Wharton Okulu'ndan bir işletme diploması ile dolu inanılmaz bir özgeçmiş hazırlarlar. Bu özgeçmiş sonrasında bir iş başvurusu yaparak Manhattan'da havalı bir işe başlar. Maya, buradaki elit zenginlere zeki bir kadının neler başarabileceğini gösterecektir.

Facebook Yorumları
 • comment image

  basrolunde jennifer lopez ablamizin oynadigi, izlenilmese bir sey kaybedilmeyecek sinifinda film. allahtan kampanyali bilet alip filme yari fiyatina gittim filmle ilgili olumlu olan tek sey buydu sanirim. abartilmis basrol etrafinda basrolu daha daabartmak icin cirkinlestirilmis loserlar vs. 3/10 o da kameraman, isikci vs. ekmek vermis.


  (karpuz kabugundan gemiler yapmak - 12 Ocak 2019 02:23)

 • comment image

  (bkz: hayatım yalan)

  diyelim cuma akşam işten çıktınız yorgunsunuz eve gidesiniz yok ya hafif, yormayacak ama eğlenceli bir şeyler yapmak istiyorsunuz işte tam izlemelik tatlı film.

  ben yukarıda bahsi geçen şeyi yaptım ve gayet güzel zaman geçirdim.


  (vahcounter - 28 Aralık 2018 23:50)

Yorum Kaynak Link : second act