Süre                : 1 Saat 51 dakika
Çıkış Tarihi     : 15 Kasım 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama
Ülke                : Switzerland,UK,France,USA,Ireland
Yapımcı          :  CBS Films , Riverstone Pictures , SPK Pictures
Yönetmen       : Julian Schnabel (IMDB)
Senarist          : Jean-Claude Carrière (IMDB)(ekşi),Julian Schnabel (IMDB),Louise Kugelberg (IMDB)
Oyuncular      : Willem Dafoe (IMDB)(ekşi), Rupert Friend (IMDB)(ekşi), Oscar Isaac (IMDB)(ekşi), Mads Mikkelsen (IMDB)(ekşi), Mathieu Amalric (IMDB), Emmanuelle Seigner (IMDB)(ekşi), Niels Arestrup (IMDB)(ekşi), Anne Consigny (IMDB)(ekşi), Amira Casar (IMDB), Vincent Perez (IMDB), Lolita Chammah (IMDB), Stella Schnabel (IMDB), Vladimir Consigny (IMDB), Arthur Jacquin (IMDB), Solal Forte (IMDB), Vincent Grass (IMDB), Clément Paul Lhuaire (IMDB), Alan Aubert (IMDB), Laurent Bateau (IMDB), Frank Molinaro (IMDB), Montassar Alaya (IMDB), Didier Jarre (IMDB), Thierry Nenez (IMDB), Johan Kugelberg (IMDB), Alexis Michalik (IMDB), François Delaive (IMDB), Nicolas Abraham (IMDB), Manuel Guillot (IMDB), Paul Théotime (IMDB), Romane Libert (IMDB), Milo Aubriet (IMDB), Clélia Robin-Oeustricher (IMDB), Arthur Gloanec (IMDB), Alfred Bloch (IMDB), Ludmilla Roitbourd (IMDB), Louis Garrel (IMDB), Victor Pontecorvo (IMDB)

At Eternity's Gate (~ La poarta eternitatii) ' Filminin Konusu :
At Eternity's Gate is a movie starring Willem Dafoe, Rupert Friend, and Oscar Isaac. A look at the life of painter Vincent van Gogh during the time he lived in Arles and Auvers-sur-Oise, France.

Ödüller      :

Venedik Film Festivali:Best Actor


 • "biyoğrafiyi julian schnabel yönetecek. oscar isaac da kadroda.her eve imdb"
 • "willem dafoe'lu afişini çok beğendiğim film. elime geçerse odaya asarım."
 • "türkiye'de henüz vizyona girmemiştir."
 • "hala türkiye'de vizyona girmemiştir. ve hatta vizyona girip girmeyeceği veya ne zaman gireceği de belli değildir. büyük ihtimal dvd'si çıkıp torrente düştükten sonra anca gelir türkiye'ye."
Facebook Yorumları
 • comment image

  cok sevdigim the diving bell and the butterfly filminin yonetmeni julian schnabel, simdi de van gogh'un biopicini ustlenmis, elbette loving vincent gibi ressamin eserlerini referans alip direkt onun hayatini anlatmaktan ziyade, kendinden beklenecegi uzere ressamin ic dunyasina odaklanmayi tercih etmis. van gogh'un temporal lob epilepsiden kaynakli anksiyete bozuklugu ve depresyondan aci cektigini dusunursek, yonetmenin cebinde hazir malzeme oldugunu anlayabiliriz. ustune bir de ressamin ruh hali ile yonetmenin imgelemi birbirini bu denli tamamlarken kotu bir film beklemek yakisik almaz. basrolde lars von trier filmlerinden asina oldugumuz willem dafoe var, ki rol icin secilmesi hic aklima gelmezdi, 37yasinda olen ressamdan 25yas yasli olmasina ragmen; fragmandan anlasilacagi uzere harika bir performans sergilemis. filmdeki diger isimler ise mads mikkelsen ve oscar isaac. sahsen bu filmi sabirsizlikla bekliyorum.


  (johnny - 11 Eylül 2018 13:28)

 • comment image

  bir doctor who bölümü olan vincent and the doctor ile başlayan, loving vincent ile devam eden van gogh seyirliğinin üçüncü kısmı olacak benim için.

  mads mikkelsen -ki kendisine ailecek hayranız- ile çirkin karizmasıyla yürekleri cızırdatan willem dafoe başrollerde.

  willem dafoe, van gogh’u oynamak için biraz sert bir ifadeye sahip, bir de tony curran‘ı da van gogh olarak içselleştirdim sanırım yine tony oynasın isterdim. önyargılı olmamak gerek tabii, bir süre sabredip nasıl olduğunu göreceğiz.

  heyecanlandık, beklemedeyiz.


  (kizarmis ekmek kokusu - 14 Eylül 2018 21:26)

Yorum Kaynak Link : at eternity's gate