Süre                : 1 Saat 48 dakika
Çıkış Tarihi     : 03 Ocak 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Taglar             : Erkek çıplakları,Erkek çıplaklığı,Kadın çıplakları,yazar,kitap
Ülke                : Fransa
Yapımcı          :  CG Cinéma , Vortex Sutra , Arte France Cinéma
Yönetmen       : Olivier Assayas (IMDB)
Senarist          : Olivier Assayas (IMDB)
Oyuncular      : Guillaume Canet (IMDB)(ekşi), Juliette Binoche (IMDB), Vincent Macaigne (IMDB), Christa Theret (IMDB)(ekşi), Nora Hamzawi (IMDB), Pascal Greggory (IMDB)(ekşi), Laurent Poitrenaux (IMDB), Sigrid Bouaziz (IMDB), Lionel Dray (IMDB), Nicolas Bouchaud (IMDB), Antoine Reinartz (IMDB), Aurélia Petit (IMDB), Thierry de Peretti (IMDB), Violaine Gillibert (IMDB), Jean-Luc Vincent (IMDB), Laetitia Spigarelli (IMDB), Stéphane Roger (IMDB), David Blot (IMDB), Jeanne Candel (IMDB), Olivia Ross (IMDB), Jean-François Auguste (IMDB), Benjamin Bellecour (IMDB), Raphaël Neal (IMDB), Karine Henry (IMDB), Arnaud Allain (IMDB), Mathilde Dromard (IMDB), Pamela Shaik (IMDB), Fred Lalaurette (IMDB), Emmanuelle Vergne (IMDB), Franck Féry (IMDB), Giulia Camerini (IMDB), Iara Cernich (IMDB), Antonin Brehier (IMDB)

Doubles vies (~ Çifte Hayatlar) ' Filminin Konusu :
Doubles vies is a movie starring Guillaume Canet, Juliette Binoche, and Vincent Macaigne. Set in the Parisian publishing world, an editor and an author find themselves in over their heads, as they cope with a middle-age crisis, the...

Facebook Yorumları
  • comment image

    beklentimin altında kalan film. fikir olarak özgün gözükse de,filmde bir olmamışlık görüyoruz. süslü konuşmalar akılda kalacak kadar etkileyici değil. filmdeki gavatlık zaten kafamızda yer edinen evlilikten epey soğutuyor. juliette binoche göndermesi dışında (ki çokta orjinal sayılmaz) gülümseten yer neredeyse yok. biraz esnek ve daha az komplike olabilirdi. harcamışlar cağnım oyuncuları. fakat üç rengin hırçın mavisi, yaşlanmasına rağmen hala çok duru ve asil.


    (vandenbudenmayer - 9 Mayıs 2019 01:31)

  • comment image

    kitapları, kitapların dünyasını, basılı kitap ve e-kitap arasında devam eden savaşı, yayıncılık sektöründe çalışanların karmaşık hayatını anlatan film. olayları derinlemesine işlemediği için mi bilmiyorum, eksik bir tarafı var. fakat hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz, kendi düşüncelerinizi bulabileceğiniz, size de olaylar hakkında yorum yaptıran bir film.


    (123 - 3 Haziran 2019 00:49)

Yorum Kaynak Link : doubles vies