Süre                : 2 Saat 15 dakika
Çıkış Tarihi     : 07 Kasım 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama,Romantik
Ülke                : France,Belgium
Yapımcı          :  Chaz Productions , Artémis Productions , Le Pacte
Yönetmen       : Catherine Corsini (IMDB)
Senarist          : Christine Angot (IMDB),Catherine Corsini (IMDB),Laurette Polmanss (IMDB)
Oyuncular      : Virginie Efira (IMDB)(ekşi), Niels Schneider (IMDB)(ekşi), Jehnny Beth (IMDB), Estelle Lescure (IMDB), Coralie Russier (IMDB), Iliana Zabeth (IMDB), Catherine Morlot (IMDB), Ambre Hasaj (IMDB), Sasha Alessandri-Torrès Garcia (IMDB), Pierre Salvadori (IMDB), Gaël Kamilindi (IMDB), Simon Bakhouche (IMDB), Didier Sandre (IMDB), Simon Poulain (IMDB), Siegrid Alnoy (IMDB), Lionel Robert (IMDB), Mounia Raoui (IMDB), Arthur Igual (IMDB), Jean-Christophe Brétignière (IMDB), Régis Romele (IMDB), Mélina Garcia (IMDB), Norah Fradet (IMDB), Lola Alzieu (IMDB), Inès Mitanchet (IMDB), Cassandre Masurel Gotchaux (IMDB), Anaïs Bar (IMDB), Iris Oyabayo-Chapron (IMDB), Gina de Sordi (IMDB), Maya Colombani (IMDB), Caloé (IMDB), Pascal Tantot (IMDB), Caroline Borderieux (IMDB), Virginie Ourdouillet (IMDB), Hamid Chbiki (IMDB), Françoise Anselmi (IMDB), Brunelle Clergerie (IMDB), Jonathan Louis (IMDB)

Un amour impossible (~ Olanaksiz Ask) ' Filminin Konusu :
Un amour impossible is a movie starring Virginie Efira, Niels Schneider, and Jehnny Beth. At the end of 50 years in Châteauroux, Rachel, a modest office worker, meets Philippe, a brilliant young man born to a bourgeois family. From...


Oyuncular
 • "historia de un amor un fransızcası..dalida söylermiş pek güzel..bir aşk hikayesi.."
 • "dinledikçe bitmeyen şarkıdır."
 • "(bkz: benim bütün dualarım seninle)(bkz: benim butun ruyalarım seninle)"
 • "aşkı hissettiren şarkıdır kendisi,ayrıca bu iki şarkıyı seven dinleyen bir erkekle 89497439 yıl yaşanabilir inanıyorum bekliyorum * **"
Facebook Yorumları
 • comment image

  dalida'nın değil, lynda thalie'nin versiyonuna aşık olduğum şarkıdır. (ne yazık ki youtube'ta linda thalie'ninkinin kaydı yok, canlı performanslardan çok kötü kaliteli kayıtlar var sadece, şuraya link atamıyorum, isteyen olursa ses etsin, yollarız.)

  en güzel aşk tanımlarından birini verir, öyle bir aşktır ki; "yakmayan bir ateş"tir.

  klasiktir ve çok güzeldir, ağza en çok dolananlardandır... ve öte yandan, gerçek aşkın tanımıdır; çünkü gerçekten aşık olan biri ancak, sevdiğinin iyiliğini ister, ona her şeye rağmen dualarını ve iyilik dileklerini gönderebilir.


  (polly jean - 26 Haziran 2012 19:05)

 • comment image

  rugan ayakkabili,siyah elbiseler giymi$ bir orkestra $efi yuksek we parlak okceli kadini mahcubiyetle dansa dawet eder.her ikisi de hayatlarinin dansini ederler.muzik bittikten sonra tum muzisyenler sadece islik calar.kadin gider*


  (biskuvi - 2 Ocak 2004 23:16)

 • comment image

  aşkı hissettiren şarkıdır kendisi,ayrıca bu iki şarkıyı seven dinleyen bir erkekle 89497439 yıl yaşanabilir inanıyorum bekliyorum
  *
  **


  (konusmakistiyorum - 3 Ocak 2014 15:48)

 • comment image

  ertan anapa'nın söylediği türkçe versiyonu da çok güzel ama dalida'nın sesinden fransızca dinlemek ayrı bir haz bırakıyor insana. afrodizyak etkisi yapan şarkıların başında gelir, bu şarkıyı dinledikten sonra karşıma çıkan ilk hatuna aşık olabilirim o derece.

  türkçe versiyonu için.

  (bkz: benim bütün dualarım seninle)


  (pepepepecokuzuluyor - 5 Mart 2014 19:32)

Yorum Kaynak Link : histoire d'un amour