Süre                : 1 Saat 23 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Mart 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Macera
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Broken Films , The Asylum
Yönetmen       : James Thomas (IMDB)
Senarist          : Nick Zephyrin (IMDB)
Oyuncular      : Gina Vitori (IMDB), Andrew J Katers (IMDB), Samantha Bowling (IMDB), Evan Sloan Weinstein (IMDB), Shawn McConnell (IMDB), Lindsay Sawyer (IMDB), Val Victa (IMDB), Jordan Williams (IMDB), Kate Watson (IMDB), John Wusah (IMDB), Tammy Klein (IMDB), Sam Ganguly (IMDB), Arleta Jumes (IMDB), Chants Davidson (IMDB), Charles H. Choi (IMDB), Gaston Lopez (IMDB), Jessica Martinez (IMDB), Shane Naute (IMDB), Jane Doole (IMDB)

Tomb Invader (~ Invasores de tumbas) ' Filminin Konusu :
Maceracı babası Richard Croft'un (Dominic West) gittiği bir keşif gezisinden hiç dönmemesi yüzünden, genç Lara Croft (Alicia Vikander), babasını 7 yıldır görmemiştir. 21 yaşındaki Croft'un hayatta hiçbir görünür amacı yoktur, okulunda sık sık devamsızlık yapmakta, bisiklet kuryeliği işiyle güç bela hayatta kalmaktadır. Nitekim babasının hayatta olmadığı gerçeğini kabullenemeyen Croft, bu nedenle babasından kalacak büyük mirası ve şirket sahipliğini de reddetmiştir. Babasının yokoluşundaki sırrı çözmeye kararlı olan Lara Croft, sadece gitmesi bile çok tehlikeli olan mitolojik sırlarla dolu bir adaya çıkarak inanılmaz tehlikelerle dolu bir maceraya atılır.


  • "tomb raider çakması 2018 yapımı tv filmi.trailerimdb"
  • "amatör yapım sanıp heyecanlandığım filmdir. zira abla demir döküm lara'ya bayağı benzemektedir. giysiler, gözlükler falan da klasik tr'dan alınmıştır."
Facebook Yorumları
  • comment image

    amatör yapım sanıp heyecanlandığım filmdir. zira abla demir döküm lara'ya bayağı benzemektedir. giysiler, gözlükler falan da klasik tr'dan alınmıştır.


    (matrklorm - 10 Ağustos 2018 00:24)

Yorum Kaynak Link : tomb invader