Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 23 Mart 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Korku,Heyecanlı
Ülke                : Canada
Yapımcı          :  JoBro Productions & Film Finance , Just Believe Productions , Cave Painting Pictures
Yönetmen       : Adam MacDonald (IMDB)
Senarist          : Adam MacDonald (IMDB)
Oyuncular      : Nicole Muñoz (IMDB)(ekşi), Laurie Holden (IMDB)(ekşi), Chloe Rose (IMDB), Eric Osborne (IMDB), Mikey Brisson (IMDB), Romeo Carere (IMDB), James McGowan (IMDB), Bianca Melchior (IMDB), Missy Peregrym (IMDB), Victoria Sanchez (IMDB), Neil Whitely (IMDB)

Pyewacket (~ Espíritu del mal) ' Filminin Konusu :
Pyewacket is a movie starring Nicole Muñoz, Laurie Holden, and Chloe Rose. A frustrated, angst-ridden teenage girl awakens something in the woods when she naively performs an occult ritual to evoke a witch to kill her mother.


  • "devamlı ha birşey oldu ha olacak derken film bitiyor bir boka da benzemiyor zaman kaybı"
  • "gotik bi' cadı filmi."
Facebook Yorumları
  • comment image

    2017 yapımlı, yönetmenliğini adam macdonald'ın yaptığı gerilim filmi. başrolünde nicole muñoz oynamaktadır. standart bir cadı filmi olarak başlasada, film atmosferi ile kendini izlettirmeyi başarıyor. filmin kurgusa her ne kadar başarılı olsada maalesef senaryo konusunda bazı tıkandığı, bazı noksan kaldığı durumlar mevcut. senaryonun üzerinde biraz daha durulsaydı ortalama üstü bir gerilim filmi olabilirdi. filmde bazı sahnelerde çok farklı çekim teknikleri var. bu konuda yönetmeni ve kamera direktörünü tebrik etmek gerekir.

    izlenilebilir bir film, ama üzerinde o kadar yorum yapmaya gerek yok. izle geç tarzında. gerilim filmi sevenler bir göz atabilir.


    (bilemediklerimiz - 22 Eylül 2018 02:45)

Yorum Kaynak Link : pyewacket