Süre                : 1 Saat 17 dakika
Çıkış Tarihi     : 26 Aralık 2017 Salı, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Korku,Western
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  iDiC Entertainment
Yönetmen       : Rene Perez (IMDB)
Senarist          : Rene Perez (IMDB)
Oyuncular      : Karin Brauns (IMDB), Robert Bronzi (IMDB), Colin Bryant (IMDB), Sammy Durrani (IMDB), Alanna Forte (IMDB), Charlie Glackin (IMDB), Julia Lehman (IMDB), Pete Metz (IMDB), Jermery Snap (IMDB), Sean Story (IMDB), Shandi Tracey (IMDB)

From Hell to the Wild West ' Filminin Konusu :
From Hell to the Wild West is a movie starring Karin Brauns, Robert Bronzi, and Colin Bryant. A psychotic killer has found a new hunting ground. A place where people frequently go missing. The American frontier.


 • "harika bir dizi olmasının yanında; proje yönetimi, sorun çözümü, insan idaresi gibi beklenmedik konularda da ders verir bir yanı var."
 • "caterpillar'i da bohannon reyizin icat etmis oldugunu ogrendik. helal sana reyiz."
 • "reklamında çalan şarkı, the straight shot'tan "can't make tears"tır.benim gibi sözlerinden araya araya kafaya yiyenlere duyurulur."
Facebook Yorumları
 • comment image

  çok kendi halinde ve kaliteli western dizisi. bizim memlekette değeri pek anlaşılamadığını düşünüyorum. özellikle her sene görüntü ve çekim olarak seviye atladıkları aşikar. yeni sezon 19 temmuz da başlıyor. fena yerde kalmamışti dizi inşallah geçen sezon bıraktığı etki devam edecek.


  (okuryazar panda - 21 Haziran 2015 04:35)

 • comment image

  çok şahane dizi. dehşet bir ikinci sezon finali yapmışlar. fakat dizinin ortasında bir yerinde bir çeviri yüzünden yerlere yattım. çok ayrıntı vermek istemiyorum:

  black son of a bitch -> kara kavat.

  oha!


  (bayindirlikveiskan - 11 Ekim 2012 01:29)

 • comment image

  çok boğucu ve de gerici bi 2 bölümle sezon2'yi noktaladı. amc sezon3 için onay verdi mi, bilmiyorum ama olursa sezon3'te,

  --- spoiler ---

  anson mount ve common dışındaki diğer başroller, colm meaney ve dominique mcelligott değişecek. zira birinin karakteri kuyruğu titretti, diğeri de hapse gidecek büyük ihtimâl. swede de umarım ölmüştür. zira o orospu çocuğunu bi sezon daha hiç çekemem.

  final harbi klâstı yalnız. swede'in orospu çocukluğu, onu canlandıran christopher heyerdahl'ın iyi oyunu beni ekran karşısında sinire kesti doğrusu.

  lilly bell, defteri merkeze göndererek bohannondost'un kellesini kurtarmış oldu. zira göndermeseydi, durant'in foyası meydana çıkmayacaktı ve siyu saldırısının sorumluluğunu da bohannondost'a atacak ve onu tutuklattıracaktı muhtemelen. durant bu, yapardı.

  swede çok orospu çocuğu biriydi. söylemiş miydim? olsun, bi daha söyliyim. orospu çocuğu swede...

  gelecek sezon görüşmek üzere. yiieahh... atımı mahmuzlayıp dört nala gün batımına doğru yol alma efekti yaptım. bana o hissi verdi, seni bilemem...

  ---
  spoiler ---


  (yerli mal - 9 Ekim 2012 02:40)

 • comment image

  --- spoiler ---

  2. sezonun finaliyle bildiğin içimi burmuştur. uyku falan kalmadı yine. benim bu film, dizi, kitap gibi şeyleri yaşamayı bırakmam gerek. tam manasıyla kafamı dağıtıyorlar. işi gücü bırakıp bunlara üzülüyorum.

  ---
  spoiler ---


  (paulmckiller - 9 Ekim 2012 02:34)

 • comment image

  reklamında çalan şarkı, the straight shot'tan "can't make tears"tır.
  benim gibi sözlerinden araya araya kafaya yiyenlere duyurulur.


  (dreacos - 5 Şubat 2012 00:48)

 • comment image

  ilk bölümünde, kapitalist thomas durant'ın ağzından çıkan kelimeler silsilesi şu şekildedir...

  --- spoiler ---

  istediğiniz şey kötü bir karakter mi? o rolü ben oynarım. neticede kötü adam olmadan eserin anlamı olur mu? ortada bir eser yoksa bu büyük yolu yapmanın anlamı nedir? bu iş korkaklara göre değil. aslanı acımasızlığından ötürü ödüllendiren çetrefilli, gaddar bir iş.
  peki ya zebra? zavallı zebra?
  zebra, olması gerektiği gibi mideye indiriliyor. şüpheniz olmasın! kan dökülecek. insanlar canından olacak. büyük servetler kazanılacak. hayatlar mahvolacak. hıyanetler ve rezaletler yaşanacak. çok büyük kalleşlikler yapılacak. yine de aslan hükmünü sürecek. anlayacağınız üzere vakıf olduğum sır bu.
  tarihe yön veren aslandır. tepelenen, anıran, zavallı zebrayı sürüklüyoruz. değersiz kanıyla toprağı lekeliyoruz. tarih bizi şefkatle anmıyor. öte yanda tarih zaten zebra için zebra tarafından yazılmıştır.
  bundan yüz yıl sonra... bu demiryolu kıtanın köprüsü olunca, amerika, dünyanın gördüğü en büyük güç haline gelince, bayağı bir insan olarak hatırlanacağım.
  bir cani... bireysel kazancı için yalnızca aç gözlülükle hareket etmiş birisi. çok doğru. çok doğru. lakin şunu sakın unutmayın.
  ben olmadan... benim gibiler olmaksızın o görkemli demiryolunuz asla inşa edilemezdi.

  ---
  spoiler ---


  (yesil tuborg - 28 Aralık 2011 23:45)

 • comment image

  ilk bölüm itibarıyle, deadwood'un demiryolunda geçeni gibi bi şey olmuş diyebiliriz şansal. amerikan iç savaşının hemen ertesinde geçen dizi, demiryolu inşaası arkplanında, intikam seferine çıkmış bir ana karakter etrafında; yeni kalkan kölelik, amerikan kapitalizminin ilk adımları, din motifi, ırk meselesi, ekmek mücadelesi, kodaman açgözlülüğü çeşitlemeleriyle sağlam bir temel kurmuş gibi. başroldeki jim caviezel-billy crudup kırması eleman için daha olur vermedim. dediğim gibi, bende bir deadwood tadı(ki bu tat bence çok bariz) bıraktığı için şans vermeye karar verdim. bakalım nereye varacak bu hikâye...


  (yerli mal - 8 Kasım 2011 02:34)

Yorum Kaynak Link : hell on wheels