Süre                : 1 Saat 35 dakika
Çıkış Tarihi     : 15 Nisan 2016 Cuma, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Macera,Komedi,Cinayet,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Torn Sky Entertainment , Whitewater Films , Blacklist Digital
Yönetmen       : Aaron Nee (IMDB), Adam Nee (IMDB)
Senarist          : Aaron Nee (IMDB),Adam Nee (IMDB),Mark Twain (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Kyle Gallner (IMDB)(ekşi), Adam Nee (IMDB), Matthew Gray Gubler (IMDB)(ekşi), Melissa Benoist (IMDB)(ekşi), Daniel Edward Mora (IMDB)(ekşi), Eric Christian Olsen (IMDB)(ekşi), Hannibal Buress (IMDB)(ekşi), Stephen Lang (IMDB)(ekşi), Johnny Pemberton (IMDB), Cooper Huckabee (IMDB), Lee Garlington (IMDB), Beth Grant (IMDB), Creed Bratton (IMDB), Jeff Newburg (IMDB), Gabriel Bateman (IMDB), Willem Miller (IMDB), Harvey J. Alperin (IMDB), Maria Blasucci (IMDB), Josh Harp (IMDB), Brian Sacca (IMDB), Jack Wallace (IMDB), John Bariamis (IMDB), Nate Michaux (IMDB), Annie O'Donnell (IMDB), Ryan Judd (IMDB), Adam Carpenter (IMDB), Rick Rosenthal (IMDB), Zach Steel (IMDB), Jaime Aguirre (IMDB), Cedric Alexander (IMDB), Aiden Alvarado (IMDB), Carl Anderson (IMDB), Alfonso Asencio (IMDB), Jeffery Azzinaro (IMDB), J.K. Baker (IMDB), Marc Barnes (IMDB), Z.K. Bausch (IMDB), Leilani Beacham (IMDB), Fred Bishop (IMDB), Henry Bonilla (IMDB) >>devamı>>

Band of Robbers ' Filminin Konusu :
Band of Robbers is a movie starring Kyle Gallner, Adam Nee, and Matthew Gray Gubler. Tom Sawyer and Huck Finn are grown men, still searching for the hidden treasure that has eluded them since childhood.

Facebook Yorumları
 • comment image

  modern zamanda geçen tom sawyer ve huckleberry finn hikayesi. önce şuraya fragmanını bırakayım. film
  yer yer çok güldürdü. oldukça keyifliydi. filmin önemli bir kısmı tom sawyer'ın kitabına dayanmakta.

  --- spoiler ---

  mağara kısmı motel olurken tom'un hoşlandığı kız da polis ortağı olmuştur. gene kitaptaki gibi kötü adamlar da motelde tom ile ortağını arar ve sonunda köy halkı yerine polis gelir tabii. filmin sonlarına doğru tom'un kendini feda edip (yakalanması) huckleberry ve diğerlerinin kaçmasını sağlaması hala tom'un o çocuksu masumiyetini koruduğunu gösterdi. hazine onun için ne kadar önemliyse de arkadaşlık kadar da önemli değildi. başından sonuna kadar asla o çocuksu masumiyetini kaybetmedi.

  huckleberry finn'in de sondaki tom'a dair hayali gerçekten güzeldi, gerçek olmasını isterdi insan.

  ---
  spoiler ---

  boş zamanınızda izlerseniz hem keyif hem de yer yer hüzünle dolarsınız.


  (brian fantana - 30 Nisan 2018 14:34)

Yorum Kaynak Link : band of robbers