Çıkış Tarihi     : 08 Ocak 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Korku
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Jonathan Holbrook (IMDB), Arlen Konopaki (IMDB), Corey Norman (IMDB), Charlie Phoenix (IMDB), Kayden Phoenix (IMDB), Patrick Rea (IMDB), Elena Stecca (IMDB), Ben Steiner (IMDB)
Senarist          : Jonathan Holbrook (IMDB),Arlen Konopaki (IMDB),Haley Norman (IMDB),Charlie Phoenix (IMDB),Kayden Phoenix (IMDB),Patrick Rea (IMDB),Ben Steiner (IMDB)
Oyuncular      : Sean Carmichael (IMDB), Adaryn Healy (IMDB), Damian Maffei (IMDB), Peter Oldring (IMDB), Kristi Ray (IMDB)

Monsterland 2 ' Filminin Konusu :
Monsterland 2 is a movie starring Sean Carmichael, Adaryn Healy, and Damian Maffei. Outbreak occurs that turns people into cannibal flesh eating monsters that terrorize the city of New York.


Oyuncular
 • "amiga oyunu diye musterilere yedirdigimiz. c64 un gurur kaynagı bir oyun. grafik bakımından sanat eseri."
 • "uzucudur ki gec kalınmıs bir projedir. ve yalnızca 2000 adet orjinali satılmıs. (bkz: commodore format)"
 • "commodore 64'ün yerini amiga'ya hatta pc'lere bıraktığı dönemde çıktığı için pek bilinmeyen güzel grafiklere ve animasyonlara sahip oyun."
 • "carmageddon'un esin kaynağı olan oyun."
 • "rowlands brothers/thalamus apex urunudur ve creatures 2 tarzi bir stile sahiptir.. hatta creatures 2nin full platform/arcade olan hali olarak du$unulebilir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  amiga oyunu diye musterilere yedirdigimiz. c64 un gurur kaynagı bir oyun. grafik bakımından sanat eseri.


  (stranger - 2 Nisan 2000 03:49)

 • comment image

  commodore 64 tarihinde çıkmış en iyi oyunlardan biridir. üzerinden 25 yıl geçtikten sonra akla halen gelir. dönemin sonic furyasına uygun olarak çok hızlı ilerleyebilen sevimli bir dinozorla mutsuz bir ülkeyi mutluya çevirmeye uğraşırız. oyun hem yazılım tekniği, hem sanat anlayışı hem de eğlence yönünden gerçek bir şaheserdir. c-64 gibi dünya tarihine geçmiş en önemli bilgisayarlardan biri için üretimden kalkmasının ardından gelen büyük bir elveda oyunudur mayhem in monsterland.


  (kusmuk - 23 Temmuz 2018 02:16)

Yorum Kaynak Link : mayhem in monsterland