Çıkış Tarihi     : 28 Ekim 2019 Pazartesi, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Korku
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Amarich Productions
Yönetmen       : Richard Colton (IMDB)
Oyuncular      : Dean Cain (IMDB)(ekşi), Robert Wilde (IMDB), Amar Adatia (IMDB), Ayesha De Garci (IMDB), Dave Courtney (IMDB), Amber Doig-Thorne (IMDB), Luke Higgins (IMDB), Jess Impiazzi (IMDB), Josh Harwood (IMDB), Ayvianna Snow (IMDB), Tony Fadil (IMDB), Shizzio (IMDB), Sinitta Renet Malone (IMDB), Gary Webster (IMDB), Joanna Andr (IMDB), Christopher Jenner Cole (IMDB), Matt Lapinskas (IMDB), Alfie Parlour (IMDB), Alex Reid (IMDB), Swaylee Loughnane (IMDB), Ivan Moy (IMDB), Maxy Melrose (IMDB), Lucy Warren (IMDB), Julie Turrell (IMDB), George Taylor (IMDB), Henry Tayler (IMDB), Cherry Olivia (IMDB), Kymarni Appleton (IMDB), Edward Morley (IMDB), Luna Austin (IMDB), Shaun Lucas (IMDB), Tazmin Black (IMDB), Jessica Keilty (IMDB), Jasmine Burt (IMDB), Ami Hunt (IMDB), Matt Harvey (IMDB), Molly Gardner (IMDB), Chris Fraser (IMDB), Olivia Fanders (IMDB), Hilary Agostini (IMDB) >>devamı>>

The Seven ' Filminin Konusu :
Cinayet masasından iki dedektif bir seri katilin peşine düşer. Bu katil, cinayetleri dünyayı yedi ölümcül günahtan temizlemek için işlemektedir. Bu günahları işleyenlerden bir liste yapan katil, kendini tanrının görevlisi sayar ve kurbanlarını acımasızca öldürür.


 • "bir süre gündemimizi meşgul edecek eser. buduredit: link değişimi."
 • "çok abartmış olmayayım da game of thrones'u genel olarak bir düşündüğümde şimdiye kadar en sevdiğim şey olabilir. nefis."
 • "(bkz: ramin djawadi)muhteşem işler yapıyor."
 • "finale yakışır bir müzik. bölüm başlarken bununla giriş yapılıyor ve insan anlıyor çok sıkı bir bölümün bizi beklediğini, ki öyle de oluyor."
 • "insanı gerim gerim geren bir müzik. aslında müzik gerici değil fakat dizi got olunca fırtına önceki sessizliği anımsatıyor. 6. sezon finaline yakışır bir açılış müziği olmuş."
 • "firtina oncesi sessizligin, tedirgin bekleyisin muzigi, trajedinin habercisi piano ve olumun sesi kilise canlari."
Facebook Yorumları
 • comment image

  gerçekten son zamanlardaki en iyi soundtrack diyebilirim. game of thrones zaten müzikal yönden her zaman doyurucuydu ancak bu tamamen aşmış. iktidar hırsı, cesaret, telaş, kibir... her şeyi dibine kadar hissettiriyor.


  (katatespizartmasi - 27 Haziran 2016 11:46)

 • comment image

  çok abartmış olmayayım da game of thrones'u genel olarak bir düşündüğümde şimdiye kadar en sevdiğim şey olabilir.

  nefis.


  (haydefineysin - 27 Haziran 2016 16:24)

 • comment image

  finale yakışır bir müzik. bölüm başlarken bununla giriş yapılıyor ve insan anlıyor çok sıkı bir bölümün bizi beklediğini, ki öyle de oluyor.


  (readmymind - 27 Haziran 2016 19:09)

 • comment image

  insanı gerim gerim geren bir müzik. aslında müzik gerici değil fakat dizi got olunca fırtına önceki sessizliği anımsatıyor. 6. sezon finaline yakışır bir açılış müziği olmuş.


  (antreman kocu munir bey - 27 Haziran 2016 20:38)

 • comment image

  got'un 6. sezon finalinin hemen başında çaldı bu muazzam ötesi şey.

  bu muazzam şeyin çaldığı sahne bittikten sonra verdiğim ilk tepki "o neydi gız" oldu.

  muhtemelen bir dizide dinlenebilecek en güzel soundtrack buydu. olay örgüsüne de o kadar yakışmış ki, harika yahu.


  (idari vesayetle denetlenen gercek kisi - 28 Haziran 2016 01:59)

Yorum Kaynak Link : light of the seven