Çıkış Tarihi     : 08 Eylül 2003 Pazartesi, Yapım Yılı : 2003
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Time Telepictures Television , A Very Good Production Inc. , Telepictures Productions
Yönetmen       : Liz Patrick (IMDB), Manny Rodriguez (IMDB), Peter Fowkes (IMDB), Suzanne Luna (IMDB), Barry Glazer (IMDB), Todd Bishop (IMDB), Lenn Goodside (IMDB), Inga Kleinrichert (IMDB), Michelle Wendt (IMDB)
Senarist          : Ellen DeGeneres (IMDB)(ekşi),Alison Balian (IMDB)(ekşi),Karen Anderson (IMDB),Gil Rief (IMDB),Troy Thomas (IMDB),Adam Yenser (IMDB),Beth Sherman (IMDB),Lauren Pomerantz (IMDB),Jamie Brunton (IMDB),Jason Blackman (IMDB),Jason Gelles (IMDB),Amy Rhodes (IMDB),Rick Mitchell (IMDB),Brian Finkelstein (IMDB),Kevin Leman (IMDB),Liz Feldman (IMDB),Michael Tiberi (IMDB),Briana Danielle Cosgrave (IMDB),Jessica Meyerson (IMDB),Ram Ord (IMDB),Ryan Raddatz (IMDB),Cece Pleasants (IMDB),Bryan Safi (IMDB),Blackman (IMDB),Jonah Goldstein (IMDB),Daniel Leary (IMDB),Brad 'Chip' Pope (IMDB),Karen Kilgariff (IMDB),Margaret Smith (IMDB),Paul Greenberg (IMDB),Paul Horne (IMDB),Matt Goldich (IMDB),Steve Mazan (IMDB),Danny Breen (IMDB),Greg Fitzsimmons (IMDB),Jill Kushner (IMDB),Andrea Levin (IMDB),Sue Murphy (IMDB)
Oyuncular      : Ellen DeGeneres (IMDB)(ekşi), Stephen Boss (IMDB), Anthony Okungbowa (IMDB), Kym Douglas (IMDB), Justin Bieber (IMDB), Wanda Sykes (IMDB), David Spade (IMDB)(ekşi), Howie Mandel (IMDB), Allison Janney (IMDB), Mario Lopez (IMDB), Heidi Klum (IMDB), Steve Spangler (IMDB), Kristen Bell (IMDB), Lauren Graham (IMDB), Jon Abrahams (IMDB), Adam Levine (IMDB), Channing Tatum (IMDB), Reese Witherspoon (IMDB), Portia de Rossi (IMDB), Mark Wahlberg (IMDB), Jimmy Kimmel (IMDB), Sean Hayes (IMDB), Jamie Foxx (IMDB), Jennifer Aniston (IMDB), Alison Sweeney (IMDB), Sophia Grace Brownlee (IMDB), Rosie McClelland (IMDB), LL Cool J (IMDB), Kellie Pickler (IMDB), Hilary Duff (IMDB), Neil Patrick Harris (IMDB), Justin Timberlake (IMDB), Demi Lovato (IMDB), Diane Keaton (IMDB), Ryan Seacrest (IMDB), Kelly Clarkson (IMDB), Taylor Swift (IMDB), Keith Urban (IMDB), Jennifer Lopez (IMDB), Ellie Kemper (IMDB) >>devamı>>

Ellen: The Ellen DeGeneres Show (~ Ellen) ' Dizisinin Konusu :
Ellen: The Ellen DeGeneres Show is a TV series starring Ellen DeGeneres, Stephen Boss, and Anthony Okungbowa. A mix of celebrity interviews, musical performers, audience participation games, and segments spotlighting real people...


 • "bu programın seyircisi her şeyi alkışlıyor. afedersiniz, ellen hafif bi' yellense onu bile alkışlayacaklar, o derece."
 • "dandirik ve türkiye'ye uzak düşen politik esprilerinden bıktığımız jay leno'nun şovu yerine cnbc-e de gösterilmesi süper olabilecek şov, kablolu tv sahiplerinin büyük kaybı."
 • "az önce at gibi kişneyen bir kadına wii kazandırmış olan program."
 • "izleyemedigim icin cok uzuldugum show"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk 3 yılın en komik bölümlerini topladığı 2 diskten oluşan dvd seti var. çok eğlenceli. örneğin; jennifer aniston, gwyneth paltrow, ray romano - brad garrett, test sürüşü, jim carrey, orangutan, çok şeker konuşan ve zeki çocuklar (matthew, isabella), john travolta, en küçük ev yarışması, çikolata macerası ve daha neler neler.
  yaklaşık 1 saat 40 dakikalık seyirlik.


  (johnny depp mania - 16 Şubat 2007 23:14)

 • comment image

  matthew fox'un (bildiğimiz adıyla (bkz: jack shephard)) konuk olduğu bölümün, gönlümün zirvesine oturduğu program.

  o nasıl bir konsepttir ki yarılmaktayım sabah beri (hayır bir de sawyer song'u yeni keşfetmiş biri olarak lost denen dizi ötesi, şov ötesi şeye daha da bağlanacağım korkarım).

  neyse fazla sapmadan gelelim ellen'a. bu kadına hastayım anacım! hayır yani sırf programına başlı başına bir yaşam formu şeklinde dolaşan evli ve ne yazık ki üç çocuklu matthew'ü konuk etmiş olduğu için değil; geçen yıl başarıyla sunmuş olduğu akademi ödül töreninden bu yana, clint eastwood'a yaptığı espriler nedeniyle, süper anlaşılabilir aksanı dolayısıyla, farklı ve de bağımlılık yapabilen espri anlayışı münasebetiyle hastayım! böyle her evde olmalı bir tane ellen. ne depresyonun esamesi kalır bünyede, ne de sıkıntı duyulacak herhangi bir konu.

  allam, o nedir öyle. öncelikle löööng diye bir klasik lost efektiyle "ellen" yazısı görüyoruz ki ilk kopuş olayı bu meyanda yaşanmış ve de bitmiş oluyor eşzamanlı.
  sonra o stüdyo. tropik orman; kuşlar, esrarengiz rüzgar, sesler.. vee hurley, sun, charlie, sawyer! ahahaa! sen bir dahisin ellen demekten başka şey gelmiyor aklıma. başka biri yapsa böylesi cuk oturmazdı diye de bir iddia atıyorum ortaya naçizane.

  sırf, matthew'ün o içten kıkırdamasını duymak için bile izlenmeye değer bir şov olmuş. ve elbet, ellen'in adamcağıza kate kılığında: "çıkar ulan diyorum o tişörtüüü" baskıları için de..

  son kez söylüyorum ceeakk! take off that shirt! right now!..

  http://www.youtube.com/watch?v=1gllip7ab6c


  (charmofsmyrna - 13 Şubat 2008 12:07)

 • comment image

  george clooney i programina cikarmak icin clooney nin ofisini basti, evine manken kafilesi gonderdi, buyuk maclar a cekilisle yolladigi izliyicilerine " pleace pleace george clooney go on ellen" pankartlari actirtdi lakin su ana kadar hala clooney abimizden ses seda cikmadi... simdilik. programi izlerken aklima eskiden sezen aksu yu programina cikarmak icin turlu turlu skec yazan beyazit ozturk geldi. onlar mi laubali? biz mi komigiz? karar veremedim.

  gogus kanseri ile savasanlar vakfi nin anasi sayilabilecek bir insan olmasi ayri bir konu. hemen her programinda cesitli yardim ve bagis reklamlari yaparak saygi, hurmet toplamisdir. saygi duydum.


  (oyuncak bulut - 30 Aralık 2008 11:44)

 • comment image

  bu programın seyircisi her şeyi alkışlıyor. afedersiniz, ellen hafif bi' yellense onu bile alkışlayacaklar, o derece.


  (syd - 16 Ekim 2009 19:34)

 • comment image

  dandirik ve türkiye'ye uzak düşen politik esprilerinden bıktığımız jay leno'nun şovu yerine cnbc-e de gösterilmesi süper olabilecek şov, kablolu tv sahiplerinin büyük kaybı.


  (passiflora - 12 Ağustos 2010 12:11)

 • comment image

  bir süredir takıntılı bir halde youtube videolarını izliyorum bu programın. inanılmaz güzel şeylere vesile oluyor. ellen "be nice to one another" diye kapatıyor her programı ve sadece yardıma ihtiyacı olanları değil, başkalarına karşı nazik ve iyi olan insanları da ödüllendiriyor.

  keşke bizim ülkemizde de bu tarz programlar olsa. bütün gün oturup birbirine çemkiren insanları göstermektense nezaketin ve iyiliğin ödüllendirildiği ve teşvik edildiği programlar yayınlansa keşke.


  (binjip - 30 Aralık 2014 14:33)

 • comment image

  internetten indirmenin yolunu bulup birkac bolum izleyebildigim show. bu bolumlerden birinde ellen'in dogumgunudur ve bill clinton'da dahil olmak uzere ellen'in cesitli unlu arkadaslari ona surpriz dogumgunu mesajlari hazirlamislardir.


  (moyk - 2 Şubat 2006 03:59)

Yorum Kaynak Link : the ellen degeneres show