Süre                : 1 Saat 37 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Mayıs 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Fantazi
Taglar             : Yönetmen tarafından yazılmış,Distopi,breaking a window,kan,Drone
Ülke                : France
Yapımcı          :  Ecce Films , Arte France Cinéma , Le Pacte
Yönetmen       : Caroline Poggi (IMDB)(ekşi), Jonathan Vinel (IMDB)
Senarist          : Caroline Poggi (IMDB)(ekşi),Jonathan Vinel (IMDB)
Oyuncular      : Aomi Muyock (IMDB), Sebastian Urzendowsky (IMDB)(ekşi), Augustin Raguenet (IMDB), Lukas Ionesco (IMDB), Paul Hamy (IMDB), Eddy Suiveng (IMDB), Maya Coline (IMDB), Angelina Woreth (IMDB), Théo Costa Marini (IMDB), Franck Falise (IMDB), Florian Kiniffo (IMDB), Jordan Klioua (IMDB), Ymanol Perset (IMDB), Jean-Marie Pittilloni (IMDB), Iliana Zabeth (IMDB), Ilyess Meftahi (IMDB), Corentin Bachelair (IMDB), Bastien Austruy (IMDB), Christian Desole (IMDB), Abel Mandico (IMDB), Sarah-Megan Allouch-Mainier (IMDB)

Jessica Forever ' Filminin Konusu :
Jessica Forever is a movie starring Aomi Muyock, Sebastian Urzendowsky, and Augustin Raguenet. In a dystopian world where violent misfits reign supreme, one woman and her makeshift family of rehabilitated marauders fight for peace.


 • "stuart'ın jessica ile sevişmesini arkadaşları ertesi gün değerlendirmektedir.wade: aynı "harry sally ile tanışınca"'daki gibi kives: daha çok "harry potter sally ile tanışınca" gibi olmuş."
 • "diziyi de severek izlerdim, iptal edildiğine üzülmüştüm, iyi ki filmini yapmışlar, biraz gecikmeli de olsa izledim, diziyle aynı tadı verdi"
 • "dizisi ile ilgili hiçbir fikrim olmadığı halde bir çırpıda izlediğim romantik komedi. nicole kidman'ın hem de epeyce uzun süre görünmesi gerçek bir sürpriz oldu."
 • "dizisinden çok daha iyi olmuş. stuart & jessica forever"
 • "hbo dizisi hello ladies'in finali olarak çekilen televizyon filmi. ingiltere'den gelen eski kız arkadaşını kıskandırmak isteyen stuart'ın maceraları anlatılıyor."
Facebook Yorumları
 • comment image

  stuart'ın jessica ile sevişmesini arkadaşları ertesi gün değerlendirmektedir.
  wade: aynı "harry sally ile tanışınca"'daki gibi
  kives: daha çok "harry potter sally ile tanışınca" gibi olmuş.


  (the fisherking - 6 Ekim 2015 01:52)

 • comment image

  türünün en güzel örneklerinden biri olan dizisi bitti diye ne kadar üzüldüysem, filmini görünce de o kadar sevindim. yeni izleme fırsatım oldu, en az dizi kadar keyif verdi.

  --- spoiler ---

  hele nicole kidman'lı sahneler efsane ötesiydi.

  ha bide şu adam sonunda buldu ya mutluluğu, görev tamamlanmıştır.

  ---
  spoiler ---


  (sirevo - 22 Şubat 2015 00:32)

 • comment image

  çok ciddiye almadan hoşça vakit geçirmek için izlenebilecek eğlencelik film.
  aslında komik değil romantik değil hiçbir özelliği yok gibi hatta kendi içerisinde oldukça fazla klişe barındırıyor ama yine de kendini izletmeyi başarıyor.


  (prison way - 18 Şubat 2015 18:18)

 • comment image

  diziyi de severek izlerdim, iptal edildiğine üzülmüştüm, iyi ki filmini yapmışlar, biraz gecikmeli de olsa izledim, diziyle aynı tadı verdi


  (jakalako - 15 Şubat 2015 15:21)

 • comment image

  tam anlamıyla hello ladies'in christmas special bölümü niteliğinde bir film. 80 dakikalık süresi de bu durumu destekler nitelikte. üstelik içinde türk kelimesi de geçiyor. hem de "skati, malı istanbul'da bir türk'ten almış," şeklinde değil:

  --- spoiler ---

  meğer stuart, internetten 80 adedi 15 dolara "türk savaşçı" markalı prezervatiflerden almış.

  ---
  spoiler ---


  (soselo - 15 Ocak 2015 19:00)

 • comment image

  tatildeyken seyredilebilecek eglenceli komedi filmlerden bir tanesi.

  --- spoiler ---

  dogru insani bulmak yuzde yuz her seyiyle mukemmel insani bulmak veya sana tam olarak uygun olani bulmak degil. dogru insani bulmak kabaca yuzde ile ilgili. ornegin, bir kisi zamanin yuzde 18'inde karsidaki insani sinirlendirsin ve delirtsin. ama ayni kisiyle zamanin yuzde 82'sinde herkesle eglendiginden cok eglensin. bu oran kisi icin yeterse karsidaki dogru kisidir. kisaca dogru kisi, yuzde ve beklentiyle alakali. sayilar yeterliyse ona sans ver.

  ---
  spoiler ---


  (theory of everything - 3 Ocak 2015 11:02)

 • comment image

  dizinin yayından kaldırılmasına bir kez daha sövdüren harika film. komedi - romantizm her şey gayet yerinde olmuş. umarım stephen merchant yeteneğini daha çok izleme fırsatını buluruz bu tek çalışmalarıyla.


  (l appuntamento - 2 Aralık 2014 22:48)

Yorum Kaynak Link : hello ladies the movie