Süre                : 1 Saat 31 dakika
Çıkış Tarihi     : 02 Mart 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Drama,Tarih,Korku,Romantik,Heyecanlı,Savaş,Western
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Snowfort Pictures , BondIt , Dark Sky Films
Yönetmen       : Ted Geoghegan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Ted Geoghegan (IMDB)(ekşi),Grady Hendrix (IMDB)
Oyuncular      : Kaniehtiio Horn (IMDB)(ekşi), Ezra Buzzington (IMDB)(ekşi), Eamon Farren (IMDB)(ekşi), Justin Rain (IMDB)(ekşi), Jon Huber (IMDB), Robert Longstreet (IMDB)(ekşi), Noah Segan (IMDB), Ian Colletti (IMDB)(ekşi), Sheri Foster (IMDB), Jack Gwaltney (IMDB), Guy Gane (IMDB), David La Haye (IMDB), Wayne W. Johnson (IMDB), Ononkwi:io Brown (IMDB), Wa Tiokenhon Ti Shenandoah (IMDB), Tahontariiakon Shenandoah (IMDB), Chico Gomez (IMDB), Rose Gomez (IMDB)

Mohawk (~ Satanic Panic) ' Filminin Konusu :
Mohawk is a movie starring Kaniehtiio Horn, Ezra Buzzington, and Eamon Farren. Late in the War of 1812, a young Mohawk woman and her two lovers battle a squad of American soldiers hell-bent on revenge.


 • "new jersey'nin sparta bölgesinde bir de gölü* bulunan ikibin nüfuslu kasaba."
 • "(bkz: david beckham)(bkz: christian ziege)(bkz: marcos hedman)"
 • "punk stilinin atalari.(bkz: mohikan)"
 • "ailenin "ne gerek vardı"çevrenin "bu ne yaa"yoldan geçenin "ekiki eki eki"demesinden sonra yaptıran kişi so what* diyebiliyorsa daha anlamlı olacak saç modeli."
 • "new york ta bir cadde adı ve orda çok kral bir punk arkadaşım oturmakta tesadüf budur ki."
 • "saclarin kenarlar kazitilmis ortasi da dikilmis havaya bi de bolumlere ayrlip sivrilestirilmis 20cm sac daha karizma war mi dunyada... gerci yolda yuru yuruyebilirsen o sacla ama orasini sen du$un"
 • "bu yaştan sonra yapmayı düşündüğüm saç modeli."
 • "taxi driver'ı ilk izlediğimden beri hep yaptırmak istediğim.ama bu saçlara da nasıl kıyarsın ki"
Facebook Yorumları
 • comment image

  bugün bölgelerini ziyaret ettiğim yerli kabilesi. eskiden milyonlarca hektalık alana hükmederlerken bugün küçücük bir alana hapsedilmişler. gittiğim yerde 8 bin kişi yaşıyordu. 300 yıl önce fransızların bölgeye varmasıyla başlayan evlilikler neticesinde mohawklarin büyük bölümü avrupalilara benziyor.

  kanada hükümetine kafa tutuyorlar öyle ki 1990'da iki aylık silahlı bir direniş yapmışlar ve toplarklarının golf sahası olmasına izin vermemişler. kanehsatake: 270 years of resistance adlı harika bir belgesel var bu direnişle ilgili olarak. montreal'in frankofon politikacılarının ve çevredeki "beyaz" ırkın nasıl iğrençleştiğini detaylarıyla gösteriyor.


  (songe - 7 Ekim 2011 03:50)

 • comment image

  kızılderi kabilelerinin guizası olan vasat kabile. altın ve dolar karşılığı toprak satan soydaşlarının kazık yediğini düşünerek topraklarını at ve ok karşılığında satmış sonrasında fena patlamışlardır.


  (owencan - 9 Kasım 2011 15:41)

 • comment image

  ailenin "ne gerek vardı"
  çevrenin "bu ne yaa"
  yoldan geçenin "ekiki eki eki"

  demesinden sonra yaptıran kişi so what* diyebiliyorsa daha anlamlı olacak saç modeli.


  (zortezurtek - 14 Haziran 2003 21:30)

 • comment image

  saclarin kenarlar kazitilmis ortasi da dikilmis havaya bi de bolumlere ayrlip sivrilestirilmis 20cm sac daha karizma war mi dunyada... gerci yolda yuru yuruyebilirsen o sacla ama orasini sen du$un


  (whassup turk - 24 Mayıs 2004 08:37)

Yorum Kaynak Link : mohawk