Çıkış Tarihi     : 24 Haziran 2008 Salı, Yapım Yılı : 2008
Türü                : Komedi
Taglar             : Ünlü,Kurgu olmayan
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Fremantle , Mark Goodson-Bill Todman Productions
Yönetmen       : Ken Fuchs (IMDB)
Oyuncular      : Steve Harvey (IMDB)(ekşi), Al Roker (IMDB)(ekşi), Burton Richardson (IMDB), Kris Jenner (IMDB), Kim Kardashian (IMDB), Khloé Kardashian (IMDB), Coco Austin (IMDB), Vivica A. Fox (IMDB)(ekşi), Ice-T (IMDB), Kourtney Kardashian (IMDB), Laila Ali (IMDB), Bill Engvall (IMDB), Emily Engvall (IMDB), Gail Engvall (IMDB), Travis Engvall (IMDB), Kanye West (IMDB), Helio Castroneves (IMDB), Conor Daly (IMDB), James Hinchcliffe (IMDB), Tony Kanaan (IMDB), Will Power (IMDB), Nina Agdal (IMDB), Hannah Ferguson (IMDB), Samantha Hoopes (IMDB), Robyn Lawley (IMDB), Tanya Mityushina (IMDB), Tina Austin (IMDB), Geraldine Barber (IMDB), Ginny Barber (IMDB), Tiki Barber (IMDB), Brian Baumgartner (IMDB), Angus Bernsen (IMDB), Corbin Bernsen (IMDB), Henry Bernsen (IMDB), Oliver Bernsen (IMDB), Geoff Blythe (IMDB), Tess Blythe (IMDB), Creed Bratton (IMDB), Andrea Brooks (IMDB), Eric Bryant (IMDB) >>devamı>>

Celebrity Family Feud ' Dizisinin Konusu :
Celebrity Family Feud is a TV series starring Steve Harvey, Al Roker, and Burton Richardson. Celebrity families face-off to win money. Al Roker originally hosted the show in 2008, but Steve Harvey replaced him after the show was...


 • "(bkz: toplumsal)(bkz: temsil)"
 • "(bkz: #23681415)"
 • "aynı zamanda bir northern exposure bölümü."
 • "bu yarışmanın amerika versiyonunda "ağzınıza aldığınız ama yutmadığınız bir şey söyleyin" sorusuna cevaben sperm diyen bir kadın olmuştu. (en popüler cevap tabi ki, sakız)video"
 • "şöyle bir komikli videosuna denk geldiğim yarışma."
 • "(bkz: aileler yarışıyor)"
 • "bir dönem* bu programı louie anderson sunmuştu.hangi louie anderson demeyin, afacan louie'deki louie. ya da lui. veyahut luyi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  türkiye'de aileler yarışıyor ve de süper aile adlarıyla yayınlanmış yarışma programlarının esinlendiği, abckanalında başlayıp cbs kanalına geçmiş olan eğlenceli yarışma programı. tarih birçok amerikalı embesil ailenin yarışmaya katıldığına tanıklık etmiş, biz de tanıklık edelim diye youtube'e bu videoları koymuştur (tarih koymadı tabii). richard dawson'un laf sokması da ayrı bir eğlencelidir.


  (shelbyl - 5 Ocak 2007 20:53)

 • comment image

  fast moneyde ikinci yarismaciya gecildiginde john o'hurley, ikinci yarismacinin ilk yarismaciyla ayni cevabi vermesi durumunda duyacagi sesin orneklenmesi anindaki sesten korkma modunu her yarismada yeni buldugu bir komiklikmis edasinda tekrarlamaktadir.


  (thufir - 5 Ocak 2007 20:58)

 • comment image

  bu yarışmanın amerika versiyonunda "ağzınıza aldığınız ama yutmadığınız bir şey söyleyin" sorusuna cevaben sperm diyen bir kadın olmuştu. (en popüler cevap tabi ki, sakız)

  video


  (black rock - 17 Eylül 2013 22:27)

Yorum Kaynak Link : family feud